7677 Orfű, Széchenyi tér 13

Muskátli Vendéglő Orfű a térképen

Muskátli Vendéglő Orfű értékelése:

2. helyezett a 11 orfűi étterem közül
162. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Kemencés pajta - max. 80 fő
Kapucinus

Muskátli Vendéglő Orfű képei

Szállások Orfű városában
Wellness csomagok Orfű városában

Muskátli Vendéglő Orfű vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Az étlap szerencsére nem csak a megszokott fogásokat kínálja, a kiszolgálás gyors volt, a kertben a gyerekek szabadon tudnak szaladgálni, nyuszit nézegetni. Sajnos a kis játszótér hintája le volt szakadva, így az használhatatlan, de ettől a gyerekek ugyanolyan jól érezték magukat.

adriatic TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017 Húsvétkor voltunk Orfűn , és egyik este a vacsorát itt fogyasztottuk . A vendéglő a falu központjában található , könnyen megtalálható , egyből a főút mellett van . Szép rendezett kert fogadja a betérőt , és a belső elrendezése is tetszetős . A pincérek hamar jöttek felvenni a rendelést , és a kért ételek is gyorsan elkészültek.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15. - 6 látogató hasznosnak vélte
Pécsi kiruccanásunk alkalmával mentünk el Orfűre, kifejezetten a Muskátli miatt. Elképesztően hangulatos helyen van az étterem, és ehhez méltó a berendezése, hangulata is. Természetesen egy medvehagymás ételt is megkóstoltunk, a medvehagyma krémleves isteni finom volt, utána pedig roston sült hús salátákkal.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Egyik kedvenc éttermünk. Nem sok van, úgy 4-5 kb. Az ételek mindíg kifogástalan minőségű alapanyagból készülnek, megfelelő mennyiségben, finomak, szépen tálalva, de nem "agyoncsicsázva", "agyonfűszerezve". Az árakkal nincsenek elszállva, nem a legolcsóbb hely, de nem is kirívóan drága. A pincérek évek óta állandóak, remek emberek, kedvesek, előzékenyek, humorosak.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Párommal nemrég a Muskátli Vendéglőben jártunk. Gyönyörű, rendezett kert, kellemes hangulat fogadott bennünket. A felszolgálók nagyon kedvesek, udvariasak voltak, az ételt viszonylag hamar kihozták. Nagyon finomak voltak az ételek, szépen tálalva, öröm volt elfogyasztani. Ide mindenképp visszatérünk, mert nagyon jól éreztük magunkat.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig visszatérünk ebbe az étterembe, ha errefelé járunk. A szépen rendezett udvar, a nagyszerű környezet és az udvarias kiszolgálás megadja az alaphangulatot, amit az ételek választéka és minősége csak felerősít. Érdemes asztalt foglalni, mert szinte mindig telt házzal üzemelnek (ápr. -okt. ). A kerthelyiségbe kutyát is fogadnak, sőt, érkezésünkkor azonnal, kérés nélkül hoztak neki friss ivóvizet.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 8.
Korábban nagyon sokat jártunk ebbe a vendéglőbe, ahol a megszokottól eltérő gasztroélmények érhettek minket. Már egy ideje nem jártunk itt, aztán újra kipróbáltuk. Sajnos le kell vegyük a listánkról. . . Teljesen átlagos, kommersz ételválaszték fogadott, eltűntek az étlapról a régi kedvenceink. Ezért sajnos már nem érdemes kimenni.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes szombati fürdőzés után jártunk itt. A kiszolgálás gyors, a pincérek nem asztalokhoz vannak rendelve, hanem folyamatosan a vendégekért dolgoznak, az udvari étkezéshez két lehetőség közül lehetett választani, padok vagy asztalok. Mi az asztal mellett döntöttünk. A szomszédba található egy érdekes kemence kiállítás.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Orfűi nyaralásunk alatt ismerősök ajánlották,hogy ugorjunk be a Muskátliba. Hát mi megfogadtuk a tanácsukat,és tényleg nem bántuk meg. Az a házi meggyes barna sör,az a somlói. . . . a mennyekbe repítettek minket. Szinte minden nap ide tértünk be est ebédre. A választék és a kihozott mennyiség bőséges volt,gyönyorű udvar,kert.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23.
Több alkalommal is fogyasztottunk a vendéglőben, minden alkalommal profi és hozzáértő személyzetn szolgált ki minket. Az étlapon hatalmas választék van, a magyaros ízek, fel vannak túrbózva egyedi kiegészítőkkel (pl. medvehagyma), melyeket jól kombinálnak. A választék megfelelő, minden esetben csak ajánlani tudom a helyszínt, nagyon elegáns!

Legnépszerűbb csomagok Orfűn és környékén
Rácz Tanya
Orfű
2020.09.27. - 2021.09.26.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.02. - 2021.09.26.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2021.06.30.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 15.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 18.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.21.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.09.30.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 24.156,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.06. - 2020.10.22.

Szállodák Orfű környékén
Ametiszt Hotel Orfű
Thermal Hotel Harkány Orfű
Dráva Hotel Thermal Resort Orfű
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)