Ducc

Ducc adatlapja

Regisztráció2013.12.28
Utoljára itt2018.07.08

Szörnyű 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Sajnos nagyon rossz tapasztalataink vannak erről a helyről. Éhesen, fáradtan érkeztünk ide. Egy nagyobb társaság előtt foglaltuk el az egyik asztalt. Sajnos a kiszolgáló személyzet nem vett észre minket, a konyhában lehetett az egyetlen felszolgáló. Míg egy másik társaság egyenként fizetett, ami természetesen sok időt vett igénybe még csak étlapot sem kaptunk.
Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Egy többnapos sátorozás után két gyerekkel tértünk be ebbe az étterembe, miután egy másik helyen sajnos nem figyeltek ránk eléggé. Itt azonban minden törődést megkaptunk. Igaz rajtunk kívül a délutáni órákban nem volt más, de nekünk pont ez kellett.
Átlagos 2016. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Szülinapomon mindig meglep a családom egy kirándulással. Mivel a kedvenc balatoni sétahelyem Tihany most is ide mentünk. Nagyon éhesen az első utunkba kerülő étterembe mentünk. Hát megrekedtek a 90-es években. Semmi extra! A pincér hölgy (aki, mint kiderült, csak leszedte az asztalokat, de nem szolgált fel,) észre sem vett minket.