Vázsonyvölgy Étterem Nagyvázsony

8291 Nagyvázsony, Sörház út 2.

Vázsonyvölgy Étterem Nagyvázsony a térképen

Vázsonyvölgy Étterem Nagyvázsony értékelése:

1. helyezett a 4 nagyvázsonyi étterem közül
406. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő

Vázsonyvölgy Étterem Nagyvázsony vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Nem egy M-csillagos hely (hozzáteszem, azokat messziről kerülöm is;), de egy kimerítő várséta után nyugodtan be lehet térni. Másodszor voltunk, most épp szezonon kívül, két pici gyerkőccel. Így családostul rendszerint többszemélyes tálakat szoktunk, így tettünk most is.

Chubakka TOP étteremértékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elkezdődött a Művészetek Völgye. Nulladik napon, gondoltuk, valami jóval kezdünk, pláne, hogy a Völgy evős helyszínei még nem igazán álltak készen. Taliándörögdön javasolták Nagyvázsonyt, hogy ott biztos jó lesz. Hát volt. Csak nem biztos és nem jó. Az autóból kiszállva a fák-bokrok közül előpattant egy ifjú leány, aki kapásból 400 Ft-ra vágott meg a parkolásért (hol vagyok, Pesten, vagymiaszösz?
Tatabánya

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal álltunk itt meg féluton a Balatonról hazafelé. Ehesek voltunk, vacsorázni szerettünk volna. A parkoló tele autókkal, ahogy éppen sikerült úgy álltak meg, alig találtam helyet. Gondoltam, ha sokan vannak, akkor jó az étterem. Bent szembesültünk, hogy szinte senki sem volt bent. A rendelést felvette a hölgy. Közben körbenézegettünk, WC-re mentünk.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagyon rossz tapasztalataink vannak erről a helyről. Éhesen, fáradtan érkeztünk ide. Egy nagyobb társaság előtt foglaltuk el az egyik asztalt. Sajnos a kiszolgáló személyzet nem vett észre minket, a konyhában lehetett az egyetlen felszolgáló. Míg egy másik társaság egyenként fizetett, ami természetesen sok időt vett igénybe még csak étlapot sem kaptunk.

Legnépszerűbb csomagok Nagyvázsonyban és környékén
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.01.29.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.04.04. - 2020.04.04.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 22.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2020.12.31.

Szállodák Nagyvázsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Nagyvázsony
Hunguest Hotel Pelion  Nagyvázsony
Holiday Hotel Csopak Nagyvázsony
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Vázsonyvölgy Étterem NagyvázsonyX