Csopak Vendéglő & Pizzéria Ajka

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Csopak Vendéglő & Pizzéria Ajka vélemények

2076
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Herenden szerettünk volna ebédelni, de a Paletta kora délután bezár, és mintha lakatlan lenne a környéke is, az Apicius meg nem is működik egyáltalán, csak a kávézója. És a környéken egyáltalán nem tudnak ajánlani semmiféle helyet, ahol enni lehet, mondta széles mosollyal a recepciós néni. talán valami pizzéria akad valahol a környéken.
Csopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Külső képCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - MosdóCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - MosdóCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Külső képCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - EgyébCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Külső kép
2019. május 5.gyerekekkel járt itt
A Csingervölgyből Ajka belvárosa felé vezető út mellett található étterem és pizzéria, amely az általunk kipróbált éttermek közül a legjobbnak bizonyult a városban. Ebédmenü nincs, de az étlap árai is abszolút barátságosak. Az egész oldalnyi pizza-változatokat 2 méretben kínálják, 26 cm-es és 32 cm-es átmérővel, hagyományos, kerek pizza, ami helyben készül a pizzakemencében.
Csopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Külső képCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallapCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - MosdóCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Külső képCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - BelsőCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étel/italCsopak Vendéglő & Pizzéria Ajka - Étlap/itallap
Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
Kétszer jártunk már ott, valószínü hogy még megyünk máskor is.
Az ételek finomak, az adag is bőven megfelelő. A kiszolgálás udvarias, kedves, gyors. Az árak sincsenek "elszállva".
Egyszer pizzát vettünk, az is nagyon jóízű volt.
Amikor ott voltunk másodszor, szülinapi rendezvény is volt egy idős néninek külön helyiségben.
Kiváló 2014. szeptember 11. járt itt
Az egyik legjobb szakács főz ebben az étteremben. Mindig gyorsak és megbecsülik a törzs vendéget. Köszönet a Csopak étteremnek. Másoknak is nyugodt szívvel ajánlom. A futár fiú Tomi pedig nagyon érti a vendégek nyelvét. Jó érzéssel rendelem innen az ételt! A látványkonyhájuk is fantasztikus.
Szörnyű 2014. június 29.családjával járt itt
Már kétszer megjártuk velük. Ehetetlen pizzát kaptunk ami nemhogy ízlelésre volt nagyon rossz de még látványra is gusztustalan volt. Nem is tudom hogy lehet második. Ha még csak egyszer lett volna azt mondom véletlen , no de másodjára is? Mikor felhívtuk Őket , hogy mit kaptunk kérünk helyette másikat mert ez egy több napos felmelegített valami,még nekik állt feljebb.
2014. február 26.gyerekekkel járt itt
Családommal étkeztük náluk. Az ételek hamar elkészültek és igazán nagyon ízletesek és finomak voltak. A kiszolgálás udvarias. Pizzát sokszor rendelünk és csak tőlük , mert nagyon finomak.
Külön öröm a házhoz szállítás is, és elfogadják az étkezési utalványt.
A biliárd terem lehetne barátságosabb. Sajnos kissé elhanyagolt volt, mikor ott játszottunk.
Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Egy többnapos sátorozás után két gyerekkel tértünk be ebbe az étterembe, miután egy másik helyen sajnos nem figyeltek ránk eléggé. Itt azonban minden törődést megkaptunk. Igaz rajtunk kívül a délutáni órákban nem volt más, de nekünk pont ez kellett.