Pata Negra Buda Budapest

Pata Negra Buda Budapest
Pata Negra Buda BudapestPata Negra Buda Budapest
Pata Negra Buda BudapestPata Negra Buda Budapest

Pata Negra Buda Budapest bemutatkozása

Autentikus spanyol tapas bár. Eredeti spanyol serrano és ibériai sonkák, manchego, kecske- és juhsajtok. Étlapunkon több, mint 40 féle tapas található, köztük vegetáriánus, hús- és tengeri ételek. Borlapunkon Spanyolország legjelentősebb borvidékeinek borai és pezsgői. Nyitva tartás: minden nap 11-24 h.

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hotel Lövér Sopron

Pata Negra Buda Budapest vélemények

2082
Kiváló 2024. január 15.a párjával járt itt
Előző nap megbeszéltük a nejemmel, hogy na, végre nincs főzés, kikukkantunk a lakásból, aztán hideg ide meg oda. elmegyünk ebédelni a Pata Negrába. Volt ebben némi bizonytalansági faktor, mert azért vasárnap, ebédtájt. . . és nem foglaltuk asztalt előre. Így aztán inkább 14 óra után állítottunk be, amikor már a napi főszezon talán lecseng egy kicsit.
Pata Negra Buda Budapest - Külső képPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Belső
Kiváló 2021. december 24.a párjával járt itt
A beltér hangulatos, igényesen kiképezett, az ember szempillantás alatt egy spanyol tapas bárban érzi magát, akárcsak egyébként a másik két egységben.
Pata Negra Buda Budapest - EgyébPata Negra Buda Budapest - EgyébPata Negra Buda Budapest - EgyébPata Negra Buda Budapest - EgyébPata Negra Buda Budapest - EgyébPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. március 31.barátokkal járt itt
Könnyű vacsora, kis csipegetés ebből-abból. . . Hát ez itt nem megy. Csak megkóstolom, na még egy falat, mert olyan finom. Hú, ez is guszta. Így zajlott a vacsink, miközben degeszre ettünk magunkat. Azok, akik szeretnek mások ételeibe is beleenni, azoknak ideális a hely. Akik ezt utálják, azok itt szenvedni fognak, mert pont ez a tapas lényege: egy is ez, egy kis az.
2018. június 30.barátokkal járt itt
Meghívásra tértünk vissza a korábban már értékelt helyre. A tapasok továbbra is szenzációsak, nagyon finom volt minden. Az ugyanakkor továbbra sem változott, hogy egy tapas kb. annyiba kerül, amennyiért máshol egy normál adag kaját kapni.
Kiváló 2018. június 29.egyedül járt itt
A fővárosban található 3 Pata Negra étterem közül a másik kettőben már korábban ettem, jó élményeket szereztem, így egy ideje tervben volt már a budai egységük is. Helyszín a Frankel Leó út, a Komjádi Uszoda szomszédságában. Saroképület, nagy betűs felirat az élénkpiros napárnyékolón, könnyű megtalálni.
Pata Negra Buda Budapest - Külső képPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - Étel/italPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - MosdóPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Külső képPata Negra Buda Budapest - Külső képPata Negra Buda Budapest - Külső képPata Negra Buda Budapest - BelsőPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Étlap/itallapPata Negra Buda Budapest - Külső képPata Negra Buda Budapest - Külső kép
2018. február 25.barátokkal járt itt
2018 februárjában voltam ebben az étteremben először, javarészt kisétkű ismerősöm javaslatára, neki ugyanis az átlag éttermi adagok túl nagyok. A hely valószínűleg a kis adagok miatt is kedvelt a kisgyerekesek körében, ezért úgyszólván végig gyerekvisítás közepette ültünk, de ez nem az étterem hibája.
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely. Udvarias kiszolgálás, finom ételek, nagy választék! Egy budapesti nyaralás alkalmával jártunk itt családommal. Mindenki talált az étlapon kedvére valót. A kis adagok miatt több finomságot is megkóstolhattunk, s persze a gyerekek sem hagyták a tányérjukon az ételt.
Kiváló 2015. november 16.barátokkal járt itt
Én már többször jártam Spanyolországban és a legjobb tapas-okat mégis ebben a vendéglőben ettem :) Ez persze ízlés dolga, mindenesetre a tapas-ok mérete miatt többet (jópárat :) is ki lehet próbálni egy alkalommal, így biztos akad majd olyan, ami nagyon betalál.
Kiváló 2015. október 22.barátokkal járt itt
Nagy kár, hogy Spanyolország olyan messze van tőlünk. Mi előnyben részesítjük az autósa közlekedést, leginkább azért, mert oda szinte mindent be lehet pakolni, sonkát, olívaolajat, borokat, ami egy egy ilyen portya alkalmával megvásárlásra kerül. Egyszer jártam arra, feledhetetlen élmény volt.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. május 29.a párjával járt itt
Kötelezően látogatandó étterem az érdekességek kedvelőinek! Több alkalommal is jártunk már a Pata Negrában és minden alkalommal felfedeztünk valami különleges ínyencséget. Nem vagyok különösebb kedvelője a spanyol konyhának, de itt nagyon könnyű finom meglepetésekkel találkozni.
Pata Negra Buda Budapest a térképen
1023 BudapestFrankel Leó út 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre
H-V
spanyol, gluténmentes, vegetáriánus