Dulné Erzsi

Dulné Erzsi adatlapja

Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2023.12.23

2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Összességében jó hely, bár kisebb hibákat találtam. A fürdőben nem volt feltörlő (zuhanyzás után nem tudtam feltörölni a vizet), illetve csak 1 akasztó volt a mosdó mellett. Az ételek ízletesek és megfelelő adagok voltak, csak egy picit egyhangúak. Ettől eltekintve egészen jó hely. Másoknak is ajánlom.
2016. november 14.a párjával járt itt
Nem rég voltunk a szállodában. Nekünk tettszett, a szép környezet, a nagy séták lehetősége. Kisgyerekesek különösen ideális, hisz nagy játszótér van, és mellette a csárda [moderálva - a szerk. ] udvara is érdekes lehet a gyerekeknek. Amit hiányoltunk, hogy nincs lehetőség kinti fürdőzésre őszi-téli időben.
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk!
Örömmel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Szállodánk legfőbb feladata vendégeink igényeinek maximális kielégítése, így örömünkre szolgál, hogy Önök esetében is maximálisan sikerült. Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni és további kellemes élményekkel gazdagodhatnak.
2016. november 22., Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort, Diamant Hotel
2019. május 18.a párjával járt itt
Sajnos 3 napig szakadt az eső és hideg volt. Szerencsére a fűtés működött, a szobában kellemes meleg volt. Kicsit ugyan távol van mindentől, de szép rendezett parkkal. Az apartmanok egyszerűek de tiszták. Teljes ellátással voltunk. A reggeli hasonló mint máshol, bár amikor csoport is érkezett, akkor az egy italautomata (kávé, forróvíz stb.