3,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Szigetvári Gyógyfürdő SzigetvárSzigetvári Gyógyfürdő Szigetvár

Szigetvári Gyógyfürdő Szigetvár bemutatkozása

Szigetvár városa nem csak gazdag törénelmi múltjával, hanem kiváló gyógyfürdőjével is büszkélkedhet. A fürdő épülete egy török kori műemlékre hasonlít kupolájával és tornyaival, belső tereit Zsolnay kerámiaburkolatok dísztik. A tökéletes pihenést az 50 évvel ezelőtt felszínre törő 62 fokos gyógyvíz biztosítja.

Hotel Kardosfa Zselickisfalud - Júniusi pihenés
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Szigetvári Gyógyfürdő Szigetvár vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Csendes helyen található. A fürdő fedett részében több pihenőágy található. A víz nagyon jó. A belső zárt medencéből közvetlen kijárás van a kinti medencébe. Élményelemek bent és a kinti medencében is vannnak.
Étterem is van, finom ételekkel.
Szigetvári Gyógyfürdő Szigetvár - EgyébSzigetvári Gyógyfürdő Szigetvár - EgyébSzigetvári Gyógyfürdő Szigetvár - Egyéb
Kihagyható 2023. augusztus 4.a párjával járt itt
Miért nem adnak a sérűlt látogatóknak és kisérőjüknek kedvezményt mint más fürdőkben??
Kihagyhatatlan 2020. október 20.a párjával járt itt
Hűvös őszi napon indultunk a fürdőbe,amit nem bántunk meg! Barátságos fogadtatás a pénztárnál. udvarias kiszolgálás! Információkkal ellátott medencék,jól kitáblázva mi merre van! Alig voltak,gondolom az idő miatt! A medencék ,és környékei rendben,tiszták. A WC-ék viszont szánalmas állapotban,ráférne egy kis felújítás,az öltözőkre is! Nekem kellemesen telt a napom,biztos hogy jövünk máskor is! üdv
Átlagos 2017. október 18.a párjával járt itt
Egy kis délutáni fürdésre ugrottunk be a szigetvári gyógyfürdőbe a párommal. Nagyon jókat hallottam a gyógyvízének hatásairól. Most jártam ott először. A jegyek megvásárlásakor kicsit nehezményeztem, hogy kizárólag az "öregségi nyugdíjasok" kapnak kedvezményt, én mint vak, valamint a kísérőm pedig nem.
Átlagos 2017. augusztus 2.családjával járt itt
Egy délutáni fürdéshez alkalmas, de többre nem. Általában túlzsúfolt. Az szabadtéri úszómedencében úszni nem lehet, egy sávot se tartanak fent az úszók számára, így a teljes medence a vízbeugráló, labdázó fiataloké. Ételt vásárolni a strand területén nem érdemes, silány a minőség mindegyik büfében.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 11.barátokkal járt itt
Egy évig nem látogattuk ezt a fürdőt, mert sok-sok panaszunk volt, most ismét próbát tettünk, s részben kellemeset csalódtunk. A fürdővel most kivételesen nem volt semmi gond, kevés vendég volt, volt aki odafigyelt a medencére, de az ebédnél aztán megismerhettük a trükkös vendéglátást.
Érdekes 2016. május 12.csoporttal járt itt
Szigetváron a vár szomszédságában található a fürdő. Kellemes időtöltést nyújt fiataloknak és időseknek. Kültéri és beltéri medencékkel rendelkezik. Lehetőség van sószoba, jakuzzi, szauna és gőzfürdő használatára. A fürdő területén étkezési lehetőségek is vannak (menü, illetve egyéb választék).