Diamant Hotel Dunakiliti ★★★★

Diamant Hotel Dunakiliti
9225 Dunakiliti, Csölösztői utca 1.

Diamant Hotel Dunakiliti a térképen

Diamant Hotel Dunakiliti értékelése:

1. helyezett a 3 dunakiliti szállás közül
62. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Diamant Hotel Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek. A kezdő lovagolni vágyók kipróbálhatják a futószáras lovaglást, míg a gyakorlottabbak részére szervezett, szigetvilágot bemutató lovastúra is lehetséges.

Diamant Hotel Dunakiliti képei

Diamant Hotel Dunakiliti

Diamant Hotel Dunakiliti vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen kinéztük már ezt a hotelt, mert kívülről nagyon tetszetős volt mind az épület, mind a közvetlen vízpart. A szálloda 4*superior besorolású, amit szerintünk az étterem meg is érdemel, illetve az árak. A személyzet kedves volt. A Wellness részleget nem használtunk, így arról nem tudunk nyilatkozni. Bár az élővízi strand vize elég hínáros volt, így nem "csábított" fürdésre.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 3.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A takarítással kapcsolatos jelzését sajnálattal olvastuk és rögtön megtesszük a szükséges lépéseket, hogy a jövőben hasonló probléma ne fordulhasson elő.
A kellemetlenségért szíves elnézését kérem!
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Minden tetszett és főleg a rugalmasság. Mielőtt elindultunk olvastam az értékelésekben ,hogy későn van a vacsora 7 kor kezdődik. Ez ma már 6 óra. Ideális. A családoknak nagyon ajánlom ,mert a reggelinél még a bébiételek is biztosítva voltak. A teljes szolgáltatási spektrum megtalálható a hotelben ,hogy mindenki jól érezze magát.
Válasz az értékelésre - 2019. június 21.
Kedves Gyöngyi!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését!
Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni és további kellemes élményekkel gazdagodnak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szálloda összes személyzetének a szívélyes kiszolgálást és a vendégekkel való törődést.
Nagyon jó ötletnek tartottuk a séta kocsikázási lehetőséget, az egy felejthetetlen élményt adott, külön köszönetet érdemel a fogat hajtója.
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Kedves Zsidi Sándor!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak személyzetünkkel és szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni!
Üdvözlettel:
Diamant Hotel Csapata
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nagyon kellemes hangulatú, modern felszereltségű hotel. Szép a wellness részleg is,nagyon jók a masszázsok, többet is kipróbáltam. A fogyókúráról lemondtam, olyan jók voltak a kaják. :D Nagy plusz pont, hogy nem volt probléma, hogy egy macskát vittünk magunkkal. Ha tehetjük máskor is megyünk!
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Eszter!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
Várjuk Önöket sok szeretettel!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
A hotel környezete csodaszép. A wellness, csúszda, jàtszòtér a gyerekek paradicsoma. A beìgért folyòn lévő trambulint és vízi jàtszòteret hiàba kerestük. A bowling pàlya is hangulatos.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 27.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásunkkal!
Vízi trambulinunk és vízi játszóterünk a korábbi vihar miatt felújítás alatt áll. Szíves elnézését kérjük.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Leginkább 3 csillagosnak felel meg a hotel besorolása. A szoba tisztaságával voltak problémáink illetve egyik este rengeteg pók lepte el a szobánkat. Mire a recepciós közölte, ilyen a környék és ne tartsuk nyitva az ajtókat-ablakokat( azaz ne szellőztessünk 6 napig amit ott töltöttünk). Szerintem nem ez lenne rá a megoldás egy ilyen szállodában, illene szúnyoghálónak is lennie.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 16.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A Szigetköz szívében elhelyezkedő szállodánkban sajnos a rovarokat nem tudjuk teljesen kivédeni. Szállodánk rendszeresen irtja és gyéríti őket.
A tisztasággal kapcsolatos problémákért szíves elnézését kérjük, melyre a jövőben még nagyobb hangsúlyt fordítunk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Átlagos szálloda, kisebb hiányosságokkal. A gyermek részére nem kaptunk ágyat, ágyneműt, törölközőt, csak kérésre. A medence vize nagyon klóros, a fürdőruhát tönkretette. Az ételek ízletesek és bőségesek.
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban!
Az elmaradt gyermek bekészítés miatt szíves elnézését kérjük. Medencéink az ÁNTSZ által előírt klór mennyiséget tartalmazza, melyet minden héten ellenőriz a szakhatóság.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Ami tetszett:
- tágas wellness részleg
- tisztaság
- van hely a vitt kerékpàrnak is
- nagy park játszótérrel
- remek ételek, többféle előétel és desszert
- programok a kis gyerekeknek is
Ami nem annyira:
- a csalàdi szóba kicsit szűkös volt
- hangos békabrekegés és az ablakon nincs szúnyoghàló
- a holtág túlsó felén lévő kempingből áthallatszik a "vidámság"
- a medence nagyon kóros volt, kifakultak a fürdőruháink

Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban!
A szomszédos hangoskodás miatt szíves elnézését kérjük. Medencéink az ÁNTSZ által előírt klór mennyiséget tartalmazza, melyet minden héten ellenőriz a szakhatóság.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Nagyon megvoltunk elégedve. A szobák tágasak, tiszták. A személyzet barátságos, segítőkész. Az ételek nagyon finomak, a választék bőséges.
Egy negatívum volt hogy a gyerekmedencében a csúszda nem működött amit a gyerekek hiányoltak.
Válasz az értékelésre - 2018. március 22.
Kedves Monoriné Legény Ágnes!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásunkkal.
A csúszdáért szíves elnézésüket kérjük, melyet karbantartás miatt kellett ideiglenes lezárnunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Összességében nagyon kellemes hely. Szép az elhelyezkedése, átlagon felüli sportolási és szórakozási lehetőségek vannak. (Billiárd, darts, 4 bowling pálya, egyéb játékok. ) A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek változatosak és finomak. Mind a szoba, mind az étterem, a pub és a lobby nemcsak kényelmes, de esztétikailag is élmény.
Válasz az értékelésre - 2018. február 23.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A takarítással kapcsolatos visszajelzését köszönettel vettük, mellyel hozzájárulnak fejlődésünkhöz.

Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal,lovaskocsikázással, bowling használattal, kedvezményes masszázzsal és halpedikűrrel, Wi-FI internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.16-ig
Hotel Isabell
Érvényes: 2019.11.02-ig
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2020.10.16. - 2019.10.16.
Regia Panzió
Halászi
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.16-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 72,- EUR fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 26.934,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Kálvária
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.271 - 14.420,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.785 - 9.448,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel

Szállodák Dunakiliti környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Famulus Győr
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsony Győrben (min. 2 éj)

DunakilitiX