Diamant Hotel Dunakiliti ★★★★

Diamant Hotel DunakilitiDiamant Hotel Dunakiliti
Diamant Hotel DunakilitiDiamant Hotel Dunakiliti
55 fotó

Diamant Hotel Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek.
Tovább olvasom >>

4,5Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Diamant Hotel Dunakiliti legnépszerűbb csomagjai

Diamant Hotel Dunakiliti - Wellness élmény (min. 2 éj)
Wellness élmény
95.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.12.31-ig
Diamant Hotel Dunakiliti - Pünkösdi pihenés a Szigetközben (min. 3 éj)
Pünkösdi pihenés a Szigetközben
173.400 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
06.03-06.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kikapcsolódás Hévízen fürdőbelépővel
Palace Hotel Hévíz
66.110 Ft / 2 fő / 2 éj-től kiváló félpanzióval

Diamant Hotel Dunakiliti vélemények

Szörnyű 2022. április 17.gyerekekkel járt itt
Ha két esetleg három csillagos minősítése lenne a szállásnak és az árak is úgy lennének belőve akkor még lehet hogy elégedett is lettem volna, de így mindenképpen sokkal sokkal többet vártam volna. Az első pillanattól kezdve az az érzésem, hogy csak el akarják szedni a pénzem. Gyakorlatilag csak az alulméretezett medencéért nem kérnek külön pénzt.
2Személyzet
2Étkezés
4Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
Csodás három napot töltöttünk a hotelban. A személyzet nagyon kedves. A reggeli nagyon finom, a vacsora, amit a szomszédos Sári csárdában kaptunk, egyenesen mennyei. Nagyon tetszett a szoba, tiszta és tágas. A wellness részlegén külön gyerek részleg került kialakításra. Nagyon élveztük a panoráma szaunát és a pezsgőfürdőt.
Itt fényképeztem:
Diamant Hotel Dunakiliti - Wellness
2022. március 22.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kitett magáért, pedig roppant kevesen voltak! Az ételek nagyon finomak voltak és választék is volt bőven! A Játszóházat imádták a gyerekeim! A bowling pályát pedig mi! A wellness részlegen 2. nap elég hideg volt a víz a medencében ,illetve zavaró volt a temérdek homok az alján! Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat a szállodában!
4Tisztaság
4Kényelem
Kiváló 2022. február 28.a párjával járt itt
Nagyon korrekt volt a Hotel vezetősége,mivel szilvezterezni mentünk volna,de kórházba kerültem,azért,hogy ne vesszen el a befizetett előleg,ezt egy másik időpontban felhasználhattuk. A Hotel nagyon tetszett,minden meg van benne egy kényelmes pihenéshez,kikapcsolódáshoz. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész.
4Ár / érték arány
Diamant Hotel válasza
Kedves Mária!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, személyzetünkkel és környezetünkkel!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket hotelünkben köszönteni!
2022. március 2., Peller Nioletta, Diamant Hotel
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
A határ és a Duna közelsége ,Mosonmagyaróvár fürdőhely vonz Minket és így találtunk rá a szállodára. Tiszta kényelmes szobák ,bőséges adagok Kedves személyzet.
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Kíváló kikapcsolódási lehetőséget biztosítanak párok, barátok és családosok részére. Én a párommal érkeztem, de a rossz időre való tekintettel a hotel wellness részlegében töltöttük az ott létünk nagy részét. A jakuzzi és a masszázs mellett a Dunára néző panoráma ablakos finn szauna volt a kedvencünk. Megújulást volt testnek és léleknek. Köszönjük az élményt!
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet szép, csandes helyen van.
Bőséges és finom ételek.
Pest megye legszebb szállodája.
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet , szuper elhelyezkedés , kedves személyzet , tisztaság és finom ételek ! Bátran ajánlom !
Kiváló 2021. október 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztem magam mert nem kellett sokat utazni, nagyon kellemes hangulata volt a hallnak és nagyon finom és bőséges volt az ételválaszték! Biztosan visszatérek majd!
2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk 4 éjszakát el. A hotel a Szigetközben közvetlenül a Duna parton található, mesés környezetben. A szálloda parkja gondozott. Kellemes sétával elérhető a Sári csárda, ahol magyaros ételeket kínálnak hangulatos cigány zene mellett. A szobánk tágas volt, kényelmes ággyal. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon ízletes.
4Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
65 értékelés / 7 oldalon
Diamant Hotel Dunakiliti a térképen
9225 DunakilitiCsölösztői utca 1.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek