Diamant Hotel Dunakiliti ★★★★

Diamant Hotel Dunakiliti
9225 Dunakiliti, Csölösztői utca 1.

Diamant Hotel Dunakiliti a térképen

Diamant Hotel Dunakiliti értékelése:

1. helyezett a 3 dunakiliti szállás közül
61. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Diamant Hotel Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek. A kezdő lovagolni vágyók kipróbálhatják a futószáras lovaglást, míg a gyakorlottabbak részére szervezett, szigetvilágot bemutató lovastúra is lehetséges.

Diamant Hotel Dunakiliti képei

Diamant Hotel Dunakiliti

Diamant Hotel Dunakiliti vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A Welness részlegnél a személyzet nem igazán foglalkozott a tennivalókkal:
- 2 adag palacsintára 1 órát vártunk,
- törölközőre is sokat vártunk,
- vendégek rakták át az üres poharakat, ha használni szerették volna az asztalt,
- napozó párnák esőben kinn maradtak, későn, vizesen kerültek be fedett helyre,
- szabad strandon állati ürülék volt több helyen, amit többszöri észrevételezésre sem takarítottak el, gyakorlatilag végig kísérte az ottlétünket.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Nagyon régóta készültünk meglátogatni a szállodát, most végre eljutottunk. Tetszett a Dunapart, jó időben szuper ott lenni gyerekekkel vagy akár a felnőtteknek is. A fedett wellness szép, viszont ha esik az eső, ami nálunk sajnos bejött, akkor kicsi, teltház esetén. Az ételek finomak voltak ,kedves a személyzet. A szálloda udvara is szép,csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, ételeinkkel és személyzetünkkel!
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
Csodás hétvégét töltöttünk el a Diamant hotelben. Egy percig nem unatkozott a 9éves nagylányunk és az 1éves babánk sem. Nagyon sok élménnyel tértünk haza. Biztosan visszatérünk még. Köszönjük :)
Válasz az értékelésre - 2020. február 24.
Kedves Beáta!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy mielőbb ismét szállodánk vendégeiként üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel: Diamant Hotel Csapata

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen kinéztük már ezt a hotelt, mert kívülről nagyon tetszetős volt mind az épület, mind a közvetlen vízpart. A szálloda 4*superior besorolású, amit szerintünk az étterem meg is érdemel, illetve az árak. A személyzet kedves volt. A Wellness részleget nem használtunk, így arról nem tudunk nyilatkozni. Bár az élővízi strand vize elég hínáros volt, így nem "csábított" fürdésre.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 3.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A takarítással kapcsolatos jelzését sajnálattal olvastuk és rögtön megtesszük a szükséges lépéseket, hogy a jövőben hasonló probléma ne fordulhasson elő.
A kellemetlenségért szíves elnézését kérem!
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Minden tetszett és főleg a rugalmasság. Mielőtt elindultunk olvastam az értékelésekben ,hogy későn van a vacsora 7 kor kezdődik. Ez ma már 6 óra. Ideális. A családoknak nagyon ajánlom ,mert a reggelinél még a bébiételek is biztosítva voltak. A teljes szolgáltatási spektrum megtalálható a hotelben ,hogy mindenki jól érezze magát.
Válasz az értékelésre - 2019. június 21.
Kedves Gyöngyi!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését!
Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni és további kellemes élményekkel gazdagodnak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szálloda összes személyzetének a szívélyes kiszolgálást és a vendégekkel való törődést.
Nagyon jó ötletnek tartottuk a séta kocsikázási lehetőséget, az egy felejthetetlen élményt adott, külön köszönetet érdemel a fogat hajtója.
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Kedves Zsidi Sándor!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak személyzetünkkel és szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni!
Üdvözlettel:
Diamant Hotel Csapata
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nagyon kellemes hangulatú, modern felszereltségű hotel. Szép a wellness részleg is,nagyon jók a masszázsok, többet is kipróbáltam. A fogyókúráról lemondtam, olyan jók voltak a kaják. :D Nagy plusz pont, hogy nem volt probléma, hogy egy macskát vittünk magunkkal. Ha tehetjük máskor is megyünk!
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Eszter!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
Várjuk Önöket sok szeretettel!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
A hotel környezete csodaszép. A wellness, csúszda, jàtszòtér a gyerekek paradicsoma. A beìgért folyòn lévő trambulint és vízi jàtszòteret hiàba kerestük. A bowling pàlya is hangulatos.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 27.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásunkkal!
Vízi trambulinunk és vízi játszóterünk a korábbi vihar miatt felújítás alatt áll. Szíves elnézését kérjük.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Leginkább 3 csillagosnak felel meg a hotel besorolása. A szoba tisztaságával voltak problémáink illetve egyik este rengeteg pók lepte el a szobánkat. Mire a recepciós közölte, ilyen a környék és ne tartsuk nyitva az ajtókat-ablakokat( azaz ne szellőztessünk 6 napig amit ott töltöttünk). Szerintem nem ez lenne rá a megoldás egy ilyen szállodában, illene szúnyoghálónak is lennie.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 16.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A Szigetköz szívében elhelyezkedő szállodánkban sajnos a rovarokat nem tudjuk teljesen kivédeni. Szállodánk rendszeresen irtja és gyéríti őket.
A tisztasággal kapcsolatos problémákért szíves elnézését kérjük, melyre a jövőben még nagyobb hangsúlyt fordítunk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Átlagos szálloda, kisebb hiányosságokkal. A gyermek részére nem kaptunk ágyat, ágyneműt, törölközőt, csak kérésre. A medence vize nagyon klóros, a fürdőruhát tönkretette. Az ételek ízletesek és bőségesek.
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban!
Az elmaradt gyermek bekészítés miatt szíves elnézését kérjük. Medencéink az ÁNTSZ által előírt klór mennyiséget tartalmazza, melyet minden héten ellenőriz a szakhatóság.

Dunakiliti
3-4 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, lovaskocsikázással, 1 óra bowling használattal, őszi szüneti programokkal, tökfaragással, gyerekprogramokkal
2020.10.23. - 2020.11.01.
Dunakiliti
Akár 1 éjszaka 29.070,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, romantikus szoba bekészítéssel, privát pezsgőfürdő és szauna használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, lovaskocsikázással, kedvezményes halpedikűr kezeléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
2 nap/1 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 16.760,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 14.821,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 71 EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.470 - 21.933,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2022.12.27-ig
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forralt borral, szauna használattal, gálavacsorával, éjféli koccintással, élő zenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Dunakiliti környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Golden Ball Club Hotel Győr
A Golden Ball Club Hotel Győr belvárosában, a barokk óváros nevezetességei közelében várja...
Szilveszter
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak

DunakilitiX