Diamant Hotel Dunakiliti ★★★★

Diamant Hotel DunakilitiDiamant Hotel Dunakiliti
Diamant Hotel DunakilitiDiamant Hotel Dunakiliti
46 fotó

Diamant Hotel Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek.
Tovább olvasom >>

4,1Kényelem
4Szolgáltatás
4,3Étkezés
4,4Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Diamant Hotel Dunakiliti legnépszerűbb csomagjai

Diamant Hotel Dunakiliti - Őszi wellness napok a Szigetközben (min. 5 éj)
Őszi wellness napok a Szigetközben
109.400 Ft / 2 fő / 5 éj-től félpanzióval
2021.11.30-ig
Diamant Hotel Dunakiliti - Wellness élmény (min. 2 éj)
Wellness élmény
59.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.20-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2022.10.31-ig
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Diamant Hotel Dunakiliti vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Kíváló kikapcsolódási lehetőséget biztosítanak párok, barátok és családosok részére. Én a párommal érkeztem, de a rossz időre való tekintettel a hotel wellness részlegében töltöttük az ott létünk nagy részét. A jakuzzi és a masszázs mellett a Dunára néző panoráma ablakos finn szauna volt a kedvencünk. Megújulást volt testnek és léleknek. Köszönjük az élményt!
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet szép, csandes helyen van.
Bőséges és finom ételek.
Pest megye legszebb szállodája.
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet , szuper elhelyezkedés , kedves személyzet , tisztaság és finom ételek ! Bátran ajánlom !
Kiváló 2021. október 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztem magam mert nem kellett sokat utazni, nagyon kellemes hangulata volt a hallnak és nagyon finom és bőséges volt az ételválaszték! Biztosan visszatérek majd!
2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk 4 éjszakát el. A hotel a Szigetközben közvetlenül a Duna parton található, mesés környezetben. A szálloda parkja gondozott. Kellemes sétával elérhető a Sári csárda, ahol magyaros ételeket kínálnak hangulatos cigány zene mellett. A szobánk tágas volt, kényelmes ággyal. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon ízletes.
4Személyzet
2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Hideg volt a medence vize, kevés a személyzet. Reggelinél egy fajta kávé volt kirakva, kávégép hiányzott nekünk személy szerint. A hotel szép helyen van, de a leírásban hirdetett homokos strandon nem lehetett fürdeni a sok növény, hínár miatt. Kötelező parkolási díj fizetendő...
Ezeket leszámítva jól éreztük magunkat.
3Személyzet
2Ár / érték arány
4Étkezés
4Elhelyezkedés
2020. augusztus 20.a párjával járt itt
A Welness részlegnél a személyzet nem igazán foglalkozott a tennivalókkal:
- 2 adag palacsintára 1 órát vártunk,
- törölközőre is sokat vártunk,
- vendégek rakták át az üres poharakat, ha használni szerették volna az asztalt,
- napozó párnák esőben kinn maradtak, későn, vizesen kerültek be fedett helyre,
- szabad strandon állati ürülék volt több helyen, amit többszöri észrevételezésre sem takarítottak el, gyakorlatilag végig kísérte az ottlétünket.
3Személyzet
3Szolgáltatások
Kiváló 2020. június 16.a párjával járt itt
Nagyon régóta készültünk meglátogatni a szállodát, most végre eljutottunk. Tetszett a Dunapart, jó időben szuper ott lenni gyerekekkel vagy akár a felnőtteknek is. A fedett wellness szép, viszont ha esik az eső, ami nálunk sajnos bejött, akkor kicsi, teltház esetén. Az ételek finomak voltak ,kedves a személyzet. A szálloda udvara is szép,csak ajánlani tudom.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, ételeinkkel és személyzetünkkel!
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
2020. június 23., Diamant Hotel, Diamant Hotel
Kiváló 2020. február 3.gyerekekkel járt itt
Csodás hétvégét töltöttünk el a Diamant hotelben. Egy percig nem unatkozott a 9éves nagylányunk és az 1éves babánk sem. Nagyon sok élménnyel tértünk haza. Biztosan visszatérünk még. Köszönjük :)
Kedves Beáta!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy mielőbb ismét szállodánk vendégeiként üdvözölhetjük Önöket!
2020. február 24., Peller Nikoletta, Diamant Hotel
Átlagos 2019. augusztus 28.a párjával járt itt
Régen kinéztük már ezt a hotelt, mert kívülről nagyon tetszetős volt mind az épület, mind a közvetlen vízpart. A szálloda 4*superior besorolású, amit szerintünk az étterem meg is érdemel, illetve az árak. A személyzet kedves volt. A Wellness részleget nem használtunk, így arról nem tudunk nyilatkozni.
3Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A takarítással kapcsolatos jelzését sajnálattal olvastuk és rögtön megtesszük a szükséges lépéseket, hogy a jövőben hasonló probléma ne fordulhasson elő.
A kellemetlenségért szíves elnézését kérem!
2019. szeptember 3., Diamant Hotel, Diamant Hotel
60 értékelés / 6 oldalon
Diamant Hotel Dunakiliti a térképen
9225 DunakilitiCsölösztői utca 1.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink