Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti ★★★★

4,6
a 4 dunakiliti szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort DunakilitiDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti

Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek.

Sári Csárda Panzió Dunakiliti - Napi árak reggelivel
2024.04.30-ig
Heléna Hotel & SPA Levél

Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti vélemények

Szörnyű 2022. április 17.gyerekekkel járt itt
Ha két esetleg három csillagos minősítése lenne a szállásnak és az árak is úgy lennének belőve akkor még lehet hogy elégedett is lettem volna, de így mindenképpen sokkal sokkal többet vártam volna. Az első pillanattól kezdve az az érzésem, hogy csak el akarják szedni a pénzem. Gyakorlatilag csak az alulméretezett medencéért nem kérnek külön pénzt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
Csodás három napot töltöttünk a hotelban. A személyzet nagyon kedves. A reggeli nagyon finom, a vacsora, amit a szomszédos Sári csárdában kaptunk, egyenesen mennyei. Nagyon tetszett a szoba, tiszta és tágas. A wellness részlegén külön gyerek részleg került kialakításra. Nagyon élveztük a panoráma szaunát és a pezsgőfürdőt.
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti - Wellness
2022. március 22.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kitett magáért, pedig roppant kevesen voltak! Az ételek nagyon finomak voltak és választék is volt bőven! A Játszóházat imádták a gyerekeim! A bowling pályát pedig mi! A wellness részlegen 2. nap elég hideg volt a víz a medencében ,illetve zavaró volt a temérdek homok az alján! Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat a szállodában!
Kiváló 2022. február 28.a párjával járt itt
Nagyon korrekt volt a Hotel vezetősége,mivel szilvezterezni mentünk volna,de kórházba kerültem,azért,hogy ne vesszen el a befizetett előleg,ezt egy másik időpontban felhasználhattuk. A Hotel nagyon tetszett,minden meg van benne egy kényelmes pihenéshez,kikapcsolódáshoz. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész.
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
A határ és a Duna közelsége ,Mosonmagyaróvár fürdőhely vonz Minket és így találtunk rá a szállodára. Tiszta kényelmes szobák ,bőséges adagok Kedves személyzet.
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Kíváló kikapcsolódási lehetőséget biztosítanak párok, barátok és családosok részére. Én a párommal érkeztem, de a rossz időre való tekintettel a hotel wellness részlegében töltöttük az ott létünk nagy részét. A jakuzzi és a masszázs mellett a Dunára néző panoráma ablakos finn szauna volt a kedvencünk. Megújulást volt testnek és léleknek. Köszönjük az élményt!
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet szép, csandes helyen van.
Bőséges és finom ételek.
Pest megye legszebb szállodája.
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet , szuper elhelyezkedés , kedves személyzet , tisztaság és finom ételek ! Bátran ajánlom !
Kiváló 2021. október 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztem magam mert nem kellett sokat utazni, nagyon kellemes hangulata volt a hallnak és nagyon finom és bőséges volt az ételválaszték! Biztosan visszatérek majd!
2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk 4 éjszakát el. A hotel a Szigetközben közvetlenül a Duna parton található, mesés környezetben. A szálloda parkja gondozott. Kellemes sétával elérhető a Sári csárda, ahol magyaros ételeket kínálnak hangulatos cigány zene mellett. A szobánk tágas volt, kényelmes ággyal. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon ízletes.