Diamant Hotel Dunakiliti ★★★★

Diamant Hotel Dunakiliti
1. helyezett Dunakiliti

9225 Dunakiliti, Csölösztői utca 1.

Diamant Hotel Dunakiliti a térképen

Diamant Hotel Dunakiliti értékelése:

2. helyezett a 3 dunakiliti szállás közül
74. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Diamant Hotel Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek. A kezdő lovagolni vágyók kipróbálhatják a futószáras lovaglást, míg a gyakorlottabbak részére szervezett, szigetvilágot bemutató lovastúra is lehetséges.

Diamant Hotel Dunakiliti képei

Diamant Hotel Dunakiliti

Diamant Hotel Dunakiliti vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szálloda összes személyzetének a szívélyes kiszolgálást és a vendégekkel való törődést.
Nagyon jó ötletnek tartottuk a séta kocsikázási lehetőséget, az egy felejthetetlen élményt adott, külön köszönetet érdemel a fogat hajtója.
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Kedves Zsidi Sándor!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak személyzetünkkel és szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni!
Üdvözlettel:
Diamant Hotel Csapata
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nagyon kellemes hangulatú, modern felszereltségű hotel. Szép a wellness részleg is,nagyon jók a masszázsok, többet is kipróbáltam. A fogyókúráról lemondtam, olyan jók voltak a kaják. :D Nagy plusz pont, hogy nem volt probléma, hogy egy macskát vittünk magunkkal. Ha tehetjük máskor is megyünk!
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Eszter!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
Várjuk Önöket sok szeretettel!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
A hotel környezete csodaszép. A wellness, csúszda, jàtszòtér a gyerekek paradicsoma. A beìgért folyòn lévő trambulint és vízi jàtszòteret hiàba kerestük. A bowling pàlya is hangulatos.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 27.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásunkkal!
Vízi trambulinunk és vízi játszóterünk a korábbi vihar miatt felújítás alatt áll. Szíves elnézését kérjük.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Leginkább 3 csillagosnak felel meg a hotel besorolása. A szoba tisztaságával voltak problémáink illetve egyik este rengeteg pók lepte el a szobánkat. Mire a recepciós közölte, ilyen a környék és ne tartsuk nyitva az ajtókat-ablakokat( azaz ne szellőztessünk 6 napig amit ott töltöttünk). Szerintem nem ez lenne rá a megoldás egy ilyen szállodában, illene szúnyoghálónak is lennie.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 16.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A Szigetköz szívében elhelyezkedő szállodánkban sajnos a rovarokat nem tudjuk teljesen kivédeni. Szállodánk rendszeresen irtja és gyéríti őket.
A tisztasággal kapcsolatos problémákért szíves elnézését kérjük, melyre a jövőben még nagyobb hangsúlyt fordítunk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Átlagos szálloda, kisebb hiányosságokkal. A gyermek részére nem kaptunk ágyat, ágyneműt, törölközőt, csak kérésre. A medence vize nagyon klóros, a fürdőruhát tönkretette. Az ételek ízletesek és bőségesek.
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban!
Az elmaradt gyermek bekészítés miatt szíves elnézését kérjük. Medencéink az ÁNTSZ által előírt klór mennyiséget tartalmazza, melyet minden héten ellenőriz a szakhatóság.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Ami tetszett:
- tágas wellness részleg
- tisztaság
- van hely a vitt kerékpàrnak is
- nagy park játszótérrel
- remek ételek, többféle előétel és desszert
- programok a kis gyerekeknek is
Ami nem annyira:
- a csalàdi szóba kicsit szűkös volt
- hangos békabrekegés és az ablakon nincs szúnyoghàló
- a holtág túlsó felén lévő kempingből áthallatszik a "vidámság"
- a medence nagyon kóros volt, kifakultak a fürdőruháink

Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban!
A szomszédos hangoskodás miatt szíves elnézését kérjük. Medencéink az ÁNTSZ által előírt klór mennyiséget tartalmazza, melyet minden héten ellenőriz a szakhatóság.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Nagyon megvoltunk elégedve. A szobák tágasak, tiszták. A személyzet barátságos, segítőkész. Az ételek nagyon finomak, a választék bőséges.
Egy negatívum volt hogy a gyerekmedencében a csúszda nem működött amit a gyerekek hiányoltak.
Válasz az értékelésre - 2018. március 22.
Kedves Monoriné Legény Ágnes!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásunkkal.
A csúszdáért szíves elnézésüket kérjük, melyet karbantartás miatt kellett ideiglenes lezárnunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Összességében nagyon kellemes hely. Szép az elhelyezkedése, átlagon felüli sportolási és szórakozási lehetőségek vannak. (Billiárd, darts, 4 bowling pálya, egyéb játékok. ) A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek változatosak és finomak. Mind a szoba, mind az étterem, a pub és a lobby nemcsak kényelmes, de esztétikailag is élmény.
Válasz az értékelésre - 2018. február 23.
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
A takarítással kapcsolatos visszajelzését köszönettel vettük, mellyel hozzájárulnak fejlődésünkhöz.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Nagyon jól éreztük magunkat férjemmel. Finom ételeket ettünk. A személyzet segítőkész és kedves volt. A bowling pálya csúcs szuper. A welness rész is jó volt. Amit kicsit sajnáltunk hogy nem tartozott erkély a szobához, de ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén!
Válasz az értékelésre - 2018. február 20.
Kedves Anett!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szállodánk által kínált szolgáltatásokkal!
Szállodánk nem minden szobája rendelkezik erkéllyel, melyet felár ellenében biztosítunk előzetes foglalás szerint.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Voltak nagyon klassz dolgok, mint a svédasztalos étkezések, a bowling pálya, a kocsikázás, a beltéri játszótér, és a szomszédban lévő Sári csárda, de volt néhány dolog, amin javítaniuk kellene. Tényleg, csak jobbító szándékkal mondom, hogy nem jó az a szisztéma, ahogy a welness törölközőket kezelik, mert hamar elfogy és a személyzetben olyan is akad, aki ilyenkor képes használtat adni.
Válasz az értékelésre - 2018. január 15.
Kedves Katalin!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra és a jövőbeni szervezéseink során figyelembe fogjuk venni.
Szíves elnézésüket kérjük az esetleges kellemetlenségek miatt!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni!

Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, lovaskocsikázással, masszázzsal, bowlingozással, kedvezménnyel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyermekprogramokkal, lovaskocsikázással, gyermekjátszó és kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.11.
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Hotel Fonte
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő masszázzsal, medence használattal, Bakonyszentlászlói Kalandpark belépővel, sportos programokkal, horgászási lehetőséggel
2019.06.15. - 2019.08.31.
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csokoládé bekészítéssel, wellness-részleg használattal, lovaskocsikázással, masszázs kedvezménnyel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2019.05.05.
Hotel Konferencia
Győr
3 nap/ 2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Fülesbástyába, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Riviéra Rooms Vendégszobák
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.808,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2019.12.30-ig
2019.05.03. - 2019.05.05.

Szállodák Dunakiliti környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Famulus Győr
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi árak

DunakilitiX