Viking Hotel Agárd ★★★

Wellness csomagok Agárd városában

Viking Hotel Agárd vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 3 napig szakadt az eső és hideg volt. Szerencsére a fűtés működött, a szobában kellemes meleg volt. Kicsit ugyan távol van mindentől, de szép rendezett parkkal. Az apartmanok egyszerűek de tiszták. Teljes ellátással voltunk. A reggeli hasonló mint máshol, bár amikor csoport is érkezett, akkor az egy italautomata (kávé, forróvíz stb.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
3 éjszakát töltöttünk el anyósommal kettesben. Autóval voltunk és ez nagy előny, mert a hotel elég messze van mindentől. A parttól is és a thermál fürdőtől is, ahová naponta jártunk. A park rész nagyon szép, gondozott. A szoba egyszerű berendezésű, retró jellegű, legalább a tv síkképernyős, csak elég kicsike a szoba méretéhez képest.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pilisi nyaralásunkról hazafelé két éjszakát töltöttünk a szállodában. Kissé meglepő volt a körfolyosóról nyíló szoba, a szállodai szobában talált felszerelt konyha. A szobához tartozó kertre néző erkély nagyon hangulatos. Ami nem tetszett, az hogy a mellékhelyiség ablaka a körfolyosóra nyílik, a két ágyas szoba ágyai nem egymás mellett vannak és elég kényelmetlenek voltak.

icuska20 TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Üdülési joggal, önellátással töltöttünk el hat éjszakát. A szoba berendezése szerény, de kényelmes volt. Az étkezéseket az erkélyen is megtehettük. A konyha felszereltsége egy háromcsillagos szálláshoz képest nagyon szegényes volt. Hiányzott a kávéfőző, a kenyérpirító, a mikró, a vízforraló, ami ma már egy konyha természetes kelléke.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Alapjába véve jól éreztük magunkat. Lakosztályunk volt ami a majdnem tökéletes,leszámítva,hogy a francia ágy annyira kényelmetlen,hogy alvásra használhatatlan! ! ! ! ! Reggeli bőséges svéd asztalos volt,minden nap volt FRISS gyümölcs! A medencék vize nagyon koszos,már már undorító. . .

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztus elején jártunk itt. Könnyen megtalálható hotel mert több helyen is ki van táblázva merre található. Csendes környéken van, sok fával körülvéve. Sajnos az időjárás miatt a közeli úszómedencét csak kétszer tudtuk használni. Kellemes hőmérsékletű, tiszta vizű, nem kellett senkivel sem napozóágyért harcolni.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2020.09.22-ig
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.625 - 18.755,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
Érvényes: 2020.09.22-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.949 - 13.318,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Agárd környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

AgárdX