Viking Hotel Agárd ★★★

Wellness csomagok Agárd városában

Viking Hotel Agárd vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 3 napig szakadt az eső és hideg volt. Szerencsére a fűtés működött, a szobában kellemes meleg volt. Kicsit ugyan távol van mindentől, de szép rendezett parkkal. Az apartmanok egyszerűek de tiszták. Teljes ellátással voltunk. A reggeli hasonló mint máshol, bár amikor csoport is érkezett, akkor az egy italautomata (kávé, forróvíz stb.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
3 éjszakát töltöttünk el anyósommal kettesben. Autóval voltunk és ez nagy előny, mert a hotel elég messze van mindentől. A parttól is és a thermál fürdőtől is, ahová naponta jártunk. A park rész nagyon szép, gondozott. A szoba egyszerű berendezésű, retró jellegű, legalább a tv síkképernyős, csak elég kicsike a szoba méretéhez képest.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pilisi nyaralásunkról hazafelé két éjszakát töltöttünk a szállodában. Kissé meglepő volt a körfolyosóról nyíló szoba, a szállodai szobában talált felszerelt konyha. A szobához tartozó kertre néző erkély nagyon hangulatos. Ami nem tetszett, az hogy a mellékhelyiség ablaka a körfolyosóra nyílik, a két ágyas szoba ágyai nem egymás mellett vannak és elég kényelmetlenek voltak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Üdülési joggal, önellátással töltöttünk el hat éjszakát. A szoba berendezése szerény, de kényelmes volt. Az étkezéseket az erkélyen is megtehettük. A konyha felszereltsége egy háromcsillagos szálláshoz képest nagyon szegényes volt. Hiányzott a kávéfőző, a kenyérpirító, a mikró, a vízforraló, ami ma már egy konyha természetes kelléke.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Alapjába véve jól éreztük magunkat. Lakosztályunk volt ami a majdnem tökéletes,leszámítva,hogy a francia ágy annyira kényelmetlen,hogy alvásra használhatatlan! ! ! ! ! Reggeli bőséges svéd asztalos volt,minden nap volt FRISS gyümölcs! A medencék vize nagyon koszos,már már undorító. . .

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztus elején jártunk itt. Könnyen megtalálható hotel mert több helyen is ki van táblázva merre található. Csendes környéken van, sok fával körülvéve. Sajnos az időjárás miatt a közeli úszómedencét csak kétszer tudtuk használni. Kellemes hőmérsékletű, tiszta vizű, nem kellett senkivel sem napozóágyért harcolni.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
City Hotel Budapest
5 nap/4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.228 - 19.145,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.942 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval