eddiboy

eddiboy adatlapja

Regisztráció2013.09.04
Utoljára itt2021.10.06

Szörnyű 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
Mi augusztusban töltöttünk el 4 éjszakát ketten (2 kuponnal) az ún. "hotel"-ben. A korábbi írásokból ráismerek néhány velünk egyidőben ottt üdülő sorstársunkra. Kezdődött ott, hogy az első éjszakára az elhagyott Hotel Thermál érületében kaptunk szobát, de rögtön közölték, hogy ha nem tetszik, másnap kapunk az új részben másik szobát, már más is reklamált.
Átlagos 2020. január 30.gyerekekkel járt itt
A vendégház átalakítás alatt. A szauna és a jakuzzinak nevezett felfújható pezsgőfürdős medence üzemelt már, de zuhanyzó nincs még, szaunázás után fel kell gyalogolni 2 emeletet a szobába zuhanyozni. A szoba nem túl nagy, de ez nem zavart minket, csak alvásra használtuk.
Kiváló 2020. március 31.gyerekekkel járt itt
A környéken lakunk, ismerősök ajánlata alapján többször jártunk itt. Halételeket szoktunk választani, hiszen ezek a hely specialitásai. A gyerekek imádják a halcsipszet, mi meg haltálat, halgíroszt vagy halbrassóit szoktunk enni, mindegyik nagyon finom, a kiszolgálás is kedves, udvarias, gyors. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.