Korona Szálló Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület u. 29.

Korona Szálló Sárvár a térképen

Wellness csomagok Sárvár városában

Korona Szálló Sárvár vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép, régi épület, nagy, kényelmes szobák, a fűtés jól működött. Az elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a központ mellett helyezkedik el. A reggeli svédasztalos, nagy választékkal, még aznap is az volt, amikor egyedüli vendégek voltunk. A vacsora ízletes volt, sem a minőségre, sem a mennyiségre nem volt kifogásunk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A valódi jó dolgok a részletek összességén múlnak. Az épület patinás. De ez még javításra is szorul,omladozó homlokzat. A szoba gipsy barokk berendezésű. A csillár fele díszei hiányoznak. A fürdőszobában egy billegő fésülködő asztal a polc. NINCS WCPAPÍR TARTÓ! ! ! ! Azért új a hajszárító, mert nincs konnektor a fürdőszobában.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Érkezéskor jéghideg szoba. Kérdésünkre, hogy fűtés mikor lesz bizonytalan válasz. Több óra várakozás után nekünk kellett hősugárzót keresni, mert otthagytak minket szolgáltatás nyújtás nélkül. A vacsora kritikán aluli. Hideg, ízetlen moslék. Nem voltam hajlandó ott enni másnap. A reggelinél tányérokkal letakart felvágottak, másnapos péksütemény.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
2019 augusztus végén jártunk családosan a kísértet kastélyban. Szoba elhelyezkedése utcafronti-klima nélküli (hőhullám idején) csak nyitott ablaknál próbáltunk aludni-kis sikerrel, mivel a város teljes forgalma ezen a kanyargós útszakaszon dübörög. A bútorzat régi típusú ,naftalin szagú, piszkosak a polcok-nem mertünk kipakolni a bogarak miatt.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Nagyon sok rossz lehuzó értékelés volt a helyről. Szerintem a hely tökéletes,a svéd asztalos reggelinél nagy a választék,a vacsoránál leves van és főétel ami finom,a szoba és a hely tiszta. Egyetlen ok ami miatt nem kap 5 csillagot az az hogy a főút mellett van és kicsit hangos a forgalom miatt de zárt ablaknál nem zavaró+a hely kivülről nem szép de belülről a szoba szerintem kárpotol.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. Augusztus végén lettünk volna a férjemmel 3 nap kettő éjszakát,de az első éjjel után hazajöttünk. Megérkezés után,azt hittem nem jól látok,csak reménykedtem,hogy nem az a hely az. DE az volt sajnos! ! ! Bementünk hát nagyon nem voltam elájulva. Omladozó fal,poros ablak amire írva és rajzolva volt. Vicc! !

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
2019. május végén 2 éjszakát voltunk a korona szállóban, ahol a sok kényelmetlenségen kivül, a szállóban felszolgált ételek, és a személyzet volt rémesebb. A személyzet arrogáns beszólásai, pl. ha jobbat akar enni, menjen a szomszédos szállodába, ott tizenkétezerért megteheti, és hasonló kelletlen beszólásaival megkeserítette ottani napjainkat.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Má jus elején voltunk 2 éjszakát de elég is volt . A szállás elég gyenge csak az emeleten volt szoba, meleg víz nem volt . Nem sorolnám a hiányosságokat csak ha már rendbe hozták akkór kellene kiadni. Barátnők voltunk négyen 2szobában de mindkét szobában az ágy elég kényelmetlen. A szekrényekben fogas sem volt .

kónyánémagdi TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A héten szálltunk meg, emeleti szobát kaptunk, ahol nem volt melegvíz, nem volt ebben a hidegben fűtés csak egy hősugárzó. Egész éjszaka majd meg fagytunk. A kaja nem épp nevezhető félpanziónak. Ott melegítették mikróban. Törölköző foltos volt, szóltunk, de nem csináltak semmit sem.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy hete száltunk meg 3 napra. Kivülröl nem ismertük meg nem szállodának tünk csak egy tábla mutatta. Nagyon romos jön le a vakolat. A felsö szinten kaptunk szobát ahol az ablakon sötétitö sem volt . Melegviz nem volt hidegvizbe kellett tusolni az emeleten sehol nem volt melegviz csak a földszinti szobákba! Szolni mertünk de semmit nem csináltak nem foglalkoztak vele.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 21.640 - 26.760,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 8.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
5 nap/4 éjszaka 9.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Érvényes: 2021.04.02-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX