Korona Szálló Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület u. 29.

Korona Szálló Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Korona Szálló Sárvár vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
A valódi jó dolgok a részletek összességén múlnak. Az épület patinás. De ez még javításra is szorul,omladozó homlokzat. A szoba gipsy barokk berendezésű. A csillár fele díszei hiányoznak. A fürdőszobában egy billegő fésülködő asztal a polc. NINCS WCPAPÍR TARTÓ! ! ! ! Azért új a hajszárító, mert nincs konnektor a fürdőszobában.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Érkezéskor jéghideg szoba. Kérdésünkre, hogy fűtés mikor lesz bizonytalan válasz. Több óra várakozás után nekünk kellett hősugárzót keresni, mert otthagytak minket szolgáltatás nyújtás nélkül. A vacsora kritikán aluli. Hideg, ízetlen moslék. Nem voltam hajlandó ott enni másnap. A reggelinél tányérokkal letakart felvágottak, másnapos péksütemény.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
2019 augusztus végén jártunk családosan a kísértet kastélyban. Szoba elhelyezkedése utcafronti-klima nélküli (hőhullám idején) csak nyitott ablaknál próbáltunk aludni-kis sikerrel, mivel a város teljes forgalma ezen a kanyargós útszakaszon dübörög. A bútorzat régi típusú ,naftalin szagú, piszkosak a polcok-nem mertünk kipakolni a bogarak miatt.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Nagyon sok rossz lehuzó értékelés volt a helyről. Szerintem a hely tökéletes,a svéd asztalos reggelinél nagy a választék,a vacsoránál leves van és főétel ami finom,a szoba és a hely tiszta. Egyetlen ok ami miatt nem kap 5 csillagot az az hogy a főút mellett van és kicsit hangos a forgalom miatt de zárt ablaknál nem zavaró+a hely kivülről nem szép de belülről a szoba szerintem kárpotol.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. Augusztus végén lettünk volna a férjemmel 3 nap kettő éjszakát,de az első éjjel után hazajöttünk. Megérkezés után,azt hittem nem jól látok,csak reménykedtem,hogy nem az a hely az. DE az volt sajnos! ! ! Bementünk hát nagyon nem voltam elájulva. Omladozó fal,poros ablak amire írva és rajzolva volt. Vicc! !

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
2019. május végén 2 éjszakát voltunk a korona szállóban, ahol a sok kényelmetlenségen kivül, a szállóban felszolgált ételek, és a személyzet volt rémesebb. A személyzet arrogáns beszólásai, pl. ha jobbat akar enni, menjen a szomszédos szállodába, ott tizenkétezerért megteheti, és hasonló kelletlen beszólásaival megkeserítette ottani napjainkat.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Má jus elején voltunk 2 éjszakát de elég is volt . A szállás elég gyenge csak az emeleten volt szoba, meleg víz nem volt . Nem sorolnám a hiányosságokat csak ha már rendbe hozták akkór kellene kiadni. Barátnők voltunk négyen 2szobában de mindkét szobában az ágy elég kényelmetlen. A szekrényekben fogas sem volt .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A héten szálltunk meg, emeleti szobát kaptunk, ahol nem volt melegvíz, nem volt ebben a hidegben fűtés csak egy hősugárzó. Egész éjszaka majd meg fagytunk. A kaja nem épp nevezhető félpanziónak. Ott melegítették mikróban. Törölköző foltos volt, szóltunk, de nem csináltak semmit sem.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy hete száltunk meg 3 napra. Kivülröl nem ismertük meg nem szállodának tünk csak egy tábla mutatta. Nagyon romos jön le a vakolat. A felsö szinten kaptunk szobát ahol az ablakon sötétitö sem volt . Melegviz nem volt hidegvizbe kellett tusolni az emeleten sehol nem volt melegviz csak a földszinti szobákba! Szolni mertünk de semmit nem csináltak nem foglalkoztak vele.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 7 látogató hasznosnak vélte
Figyelem! A hotel felújítás alatt van, amiről egy szó sem esik sehol! Alig találtuk meg, csak egy kisebb tábla jelezte az omladozó falon a szállót. Recepció nem is volt. A felső szint nagy része, ahol a szobáink voltak, építési terület. A radiátorok még nincsenek bekötve, így a fűtést két hősugárzóval oldották meg. Sötétítő függöny nem volt, az utcai lámpák nagyon bevilágítottak.

Hotel Viktória
2-5 éjszaka 13.198,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forró teával és aprósüteménnyel, fitnesz terem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás, délutáni kávéval, kedvezményes fürdőbelépővel, fitneszterem és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 21.276,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Hévíz
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Szilveszter (min. 2 éj)

SárvárX