Lotti Vendégház Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Fő u. 9.

Lotti Vendégház Vonyarcvashegy a térképen

Wellness csomagok Vonyarcvashegy városában

Lotti Vendégház Vonyarcvashegy vélemények

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ez egy közös fürdőszobás panzió lehetett valaha, valamikor, amit most a lepukkantságából próbálnak csodát varázsolni. Úgy tűnik, hogy a felújítás alatt a bevétel reményében üzemeltetik, hogy majd a befolyt összegből tovább tudják toldozni, foltozni. . . felújítani. Láthatóan lassan haladnak és önerőből, de nagyon rossz üzletpolitikával.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
5 kellemesen eltöltött napot töltöttünk el 5-en voltunk.Nagyon megvoltunk elégedve a szállással,az étkezés is megfelelő volt.Mi a párommal októberben is nide jövünk a születésnapomat megünnepelni.
Ajánlani tudom azoknak akiknek nincs sok pénze,de mégis ki tud kapcsolódni.A Balton közelsége is vonzóvá teszi a helyet.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember közepén töltöttünk el itt 2 éjszakát. Az értékelésekből már sejtettük, hogy nem a legjobb hely, ezért kíváncsiak voltunk, mi vár ránk. Nos, ár és érték arányban voltak. Kissé meglepett, hogy a mosdón nincs ajtó, de volt a földszinten is mosdó ajtóval. Tisztasággal nem volt gond, sem szúnyog sem bogár nem zavarta az éjszakai nyugalmat.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Három nap két éjszakát töltöttünk ott a párommal. Többet nem is bírtunk volna. Ami jó volt azok az ételek voltak. Nagyon finomak és bőségesek. Meg nagyon kedves és segítőkész volt a tulajdonos. Svéd asztal nem volt se reggel, se este ami a hirdetésben szerepelt. Ami szörnyű volt, az már a belépésnél kezdődőt. Mintha egy építkezés közepébe kerültünk volna.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 17. - 5 látogató hasznosnak vélte
Senkinek nem ajánlom ! A vendégház lepukkant, itt felejtették a 80-as évek végéről, az új üzemeltető próbálta felújítgatni /nem sok sikerrel/ Rendezetlen kívül-belül, szakadt, rongyos, piszkos padlószőnyeg, régi , minősíthetetlen nyílászárók, szemetes, elhanyagolt környezet! A “félpanzió” gyenge menza-szintnek sem felelt meg!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 17. - 10 látogató hasznosnak vélte
2020. februárjában "volt szerencsénk" kétszer három nap két éjszakát eltölteni ebben a csodálatos panzióban. Amit a hirdetésükben ígértek annak a fele sem volt igaz. Kezdem a szobával: az erkélyajtót egyszerűen nem lehetett kinyitni egy kicsit sem és még bukóra sem mert egyszerűen kiesett volna a tokból az ablak a másik fele.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
A vendégház átalakítás alatt. A szauna és a jakuzzinak nevezett felfújható pezsgőfürdős medence üzemelt már, de zuhanyzó nincs még, szaunázás után fel kell gyalogolni 2 emeletet a szobába zuhanyozni. A szoba nem túl nagy, de ez nem zavart minket, csak alvásra használtuk. Érkezéskor jó 20 percet kellett a tulajdonosra várni, hogy átvehessük a szobát, mert elment bevásárolni.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
A vendégház hirdetése alapján töltöttünk itt 2 éjszakát. Kiderült, hogy még csak 2 hete üzemel az új bérlővel. Jelenleg még átalakítás zajlik, igy még nem müködőtt a jakuzzi és az étterem. A 2 éve bezárt régi sőrföző helyén megnyitott vendégház az új bérlő hamarosan érkező kislányának nevét kapta. A kedves fiatalember egyedűl gondoskodik mindenről.

Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Hélios
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 3.475 - 5.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval és süteménnyel, forralt borral és pogácsával, borkóstolóval, szilveszteri svédasztalos vacsorával, Louis Armstrong esttel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 4.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi vacsorával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Ács Apartman
2021.04.01. - 2021.12.01.
Oázis Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.800 - 13.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX