Lotti Vendégház Vonyarcvashegy

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Lotti Vendégház Vonyarcvashegy vélemények

Szörnyű 2020. október 7.barátokkal járt itt
Ez egy közös fürdőszobás panzió lehetett valaha, valamikor, amit most a lepukkantságából próbálnak csodát varázsolni. Úgy tűnik, hogy a felújítás alatt a bevétel reményében üzemeltetik, hogy majd a befolyt összegből tovább tudják toldozni, foltozni. . . felújítani. Láthatóan lassan haladnak és önerőből, de nagyon rossz üzletpolitikával.
Lotti Vendégház Vonyarcvashegy - VendéglátásLotti Vendégház Vonyarcvashegy - BelsőLotti Vendégház Vonyarcvashegy - BelsőLotti Vendégház Vonyarcvashegy - BelsőLotti Vendégház Vonyarcvashegy - VendéglátásLotti Vendégház Vonyarcvashegy - Belső
2020. szeptember 20.barátokkal járt itt
5 kellemesen eltöltött napot töltöttünk el 5-en voltunk.Nagyon megvoltunk elégedve a szállással,az étkezés is megfelelő volt.Mi a párommal októberben is nide jövünk a születésnapomat megünnepelni.
Ajánlani tudom azoknak akiknek nincs sok pénze,de mégis ki tud kapcsolódni.A Balton közelsége is vonzóvá teszi a helyet.
Gyenge 2020. szeptember 18.barátokkal járt itt
Szeptember közepén töltöttünk el itt 2 éjszakát. Az értékelésekből már sejtettük, hogy nem a legjobb hely, ezért kíváncsiak voltunk, mi vár ránk. Nos, ár és érték arányban voltak. Kissé meglepett, hogy a mosdón nincs ajtó, de volt a földszinten is mosdó ajtóval. Tisztasággal nem volt gond, sem szúnyog sem bogár nem zavarta az éjszakai nyugalmat.
Szörnyű 2020. július 14.a párjával járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk ott a párommal. Többet nem is bírtunk volna. Ami jó volt azok az ételek voltak. Nagyon finomak és bőségesek. Meg nagyon kedves és segítőkész volt a tulajdonos. Svéd asztal nem volt se reggel, se este ami a hirdetésben szerepelt. Ami szörnyű volt, az már a belépésnél kezdődőt.
Lotti Vendégház Vonyarcvashegy - KörnyékLotti Vendégház Vonyarcvashegy - KörnyékLotti Vendégház Vonyarcvashegy - VendéglátásLotti Vendégház Vonyarcvashegy - Vendéglátás
Szörnyű 2020. június 17.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom ! A vendégház lepukkant, itt felejtették a 80-as évek végéről, az új üzemeltető próbálta felújítgatni /nem sok sikerrel/ Rendezetlen kívül-belül, szakadt, rongyos, piszkos padlószőnyeg, régi , minősíthetetlen nyílászárók, szemetes, elhanyagolt környezet! A “félpanzió” gyenge menza-szintnek sem felelt meg!
Szörnyű 2020. március 17.a párjával járt itt
2020. februárjában "volt szerencsénk" kétszer három nap két éjszakát eltölteni ebben a csodálatos panzióban. Amit a hirdetésükben ígértek annak a fele sem volt igaz. Kezdem a szobával: az erkélyajtót egyszerűen nem lehetett kinyitni egy kicsit sem és még bukóra sem mert egyszerűen kiesett volna a tokból az ablak a másik fele.
Átlagos 2020. január 30.gyerekekkel járt itt
A vendégház átalakítás alatt. A szauna és a jakuzzinak nevezett felfújható pezsgőfürdős medence üzemelt már, de zuhanyzó nincs még, szaunázás után fel kell gyalogolni 2 emeletet a szobába zuhanyozni. A szoba nem túl nagy, de ez nem zavart minket, csak alvásra használtuk.
Kiváló 2019. november 24.a párjával járt itt
A vendégház hirdetése alapján töltöttünk itt 2 éjszakát. Kiderült, hogy még csak 2 hete üzemel az új bérlővel. Jelenleg még átalakítás zajlik, igy még nem müködőtt a jakuzzi és az étterem. A 2 éve bezárt régi sőrföző helyén megnyitott vendégház az új bérlő hamarosan érkező kislányának nevét kapta.
Lotti Vendégház Vonyarcvashegy - Külső képLotti Vendégház Vonyarcvashegy - BelsőLotti Vendégház Vonyarcvashegy - Vendéglátás