7014 Sáregres, Rétimajor

Szállások Sáregres városában
Wellness csomagok Sáregres városában

Aranyponty Halászcsárda Sáregres vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
Kiváló ételek kellemes környezet,udvarias kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek. Mi Egerből voltunk,két éve minden évben
ellátogatunk,ha tehetjük többször is. Halászlét,marhahúslevest,
rántott pontyot és túrós palacsintát fogyasztottunk pohár borral és
ásványvízzel. Már az unokáim is nagyon várják,hogy megmutassuk nekik
ezt a szép környezetet,fogyaszthassanak a kiváló ételekből.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
A közelbe nyaraltunk és ha már itt vagyunk próbáljuk ki alapon kerestük fel ezt a helyet. Megérte nem csalódtunk. A halászlé a legjobbak közt van, amit eddig kóstoltunk. Kétszemélyes haltálat kértünk másodiknak, szintén nagyon finom és bőséges volt.Szép környezetben, finom ételek, elérhető áron.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 31.
A környéken lakunk, ismerősök ajánlata alapján többször jártunk itt. Halételeket szoktunk választani, hiszen ezek a hely specialitásai. A gyerekek imádják a halcsipszet, mi meg haltálat, halgíroszt vagy halbrassóit szoktunk enni, mindegyik nagyon finom, a kiszolgálás is kedves, udvarias, gyors. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátok hívtak el bennünket ebbe az étterembe. Egy csodás környezetben fogyasztottuk el az ebédünket. Bőséges adagokat kaptunk. A kiszolgálás figyelmes volt, és rugalmas. Azt is frappánsan megoldották, hogy két féle halételt egy tálon kapjunk. Hatalmas, természetvédelem alatt álló területen található, ami tele van tavakkal, madarakkal, szép növényekkel.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Távolabb ugyan a város és utak zajától, de nagyon kellemes és élmény dús hely, sok látnivalóval, aki szereti a természetet a maga nemében ! Az étterem családias, nagyon kulturált hely, sok értékes faliképpel,udvarias, kedves kiszolgálás és nagyon finom nagy adag ételek. Üdülésre és programokra / főleg horgászás és tavak körüli csavargás, madara megfigyelése/ nagyon alkalmas családoknak is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Véletlenül tértünk be ide és nem bántuk meg! Bár az csárda nem egy osztályon felüli étterem, mi nagyon elégedettek voltunk. Sokfelé ettem halászlét, de amit itt kaptam az a legjobbakkal vetekszik. Az adag bőséges. A gyerekek is kaptak neki való, frissen és gyorsan készült más ételt. A kiszolgálás rendkívül figyelmes volt, minden kívánságunkat egyből teljesítettek.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos aki nem ismerős a környéken, az nehezen talál információt erről a remek étteremről. Családommal teljesen véletlenül tévedtünk be ide, amikor a környéken éttermet kerestünk. Az interneten fellelhető információk alapján jónak tűnt, de sem nyitvatartást, sem étlapot, semmit nem találtunk akkoriban, egy telefonszám volt ugyan, de azt nem vették fel.

Legnépszerűbb csomagok Sáregresen és környékén
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánsszal, karácsonnyi ünnepi büfévacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.465 - 17.097,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.

Szállodák Sáregres környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Sáregres
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Aranyponty Halászcsárda SáregresX