Aranyponty Halászcsárda Sáregres

05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos

Aranyponty Halászcsárda Sáregres vélemények

Kiváló 2022. november 20.családjával járt itt
Merem ajánlani mindenkinek, főleg nyáron gyönyörű az egész hely.
Az étterem kiváló!
Ételek nagyon finomak, kiszolgálás gyors és udvarias!
2076
2022. július 29.a párjával járt itt
Tulajdonképpen nem itt akartam ebédelni, hanem Simontornyán. Azt néztem ki magamnak. De, miután a halászati múzeumba az étteremben kell jegyet váltani, kedvesen rögtön rá is dumáltak, hogy akkor ebédeljünk meg ott. És jól főznek? - kérdeztem. Ó, hát az biztos. Rendben. Nem volt még dél, hát elmentünk múzeumot nézni, aztán visszajöttünk.
Aranyponty Halászcsárda Sáregres - EgyébAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - Külső képAranyponty Halászcsárda Sáregres - EgyébAranyponty Halászcsárda Sáregres - EgyébAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - EgyébAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étlap/itallapAranyponty Halászcsárda Sáregres - Külső kép
Kiváló 2022. január 25.egyedül járt itt
Dombovárról Pestre már indulásnál kinéztem az éttermet, és nem csalódtam. A halgazdaság területén egy egyszerű étterem, a régi épületből átalakítva. Rendelés után, mire visszatértem a kézmosásból a halászlé már az asztalon volt. A harcsabrassói is gyors volt, és érdemes is volt rendelni.
Kiváló 2020. október 3.a párjával járt itt
Kiváló ételek kellemes környezet,udvarias kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek. Mi Egerből voltunk,két éve minden évben
ellátogatunk,ha tehetjük többször is. Halászlét,marhahúslevest,
rántott pontyot és túrós palacsintát fogyasztottunk pohár borral és
ásványvízzel.
Kiváló 2020. július 17.a párjával járt itt
A közelbe nyaraltunk és ha már itt vagyunk próbáljuk ki alapon kerestük fel ezt a helyet. Megérte nem csalódtunk. A halászlé a legjobbak közt van, amit eddig kóstoltunk. Kétszemélyes haltálat kértünk másodiknak, szintén nagyon finom és bőséges volt.Szép környezetben, finom ételek, elérhető áron.
Kiváló 2020. március 31.gyerekekkel járt itt
A környéken lakunk, ismerősök ajánlata alapján többször jártunk itt. Halételeket szoktunk választani, hiszen ezek a hely specialitásai. A gyerekek imádják a halcsipszet, mi meg haltálat, halgíroszt vagy halbrassóit szoktunk enni, mindegyik nagyon finom, a kiszolgálás is kedves, udvarias, gyors. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2019. május 25.barátokkal járt itt
Barátok hívtak el bennünket ebbe az étterembe. Egy csodás környezetben fogyasztottuk el az ebédünket. Bőséges adagokat kaptunk. A kiszolgálás figyelmes volt, és rugalmas. Azt is frappánsan megoldották, hogy két féle halételt egy tálon kapjunk. Hatalmas, természetvédelem alatt álló területen található, ami tele van tavakkal, madarakkal, szép növényekkel.
Aranyponty Halászcsárda Sáregres - Külső képAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/italAranyponty Halászcsárda Sáregres - Étel/ital
Kiváló 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Távolabb ugyan a város és utak zajától, de nagyon kellemes és élmény dús hely, sok látnivalóval, aki szereti a természetet a maga nemében ! Az étterem családias, nagyon kulturált hely, sok értékes faliképpel,udvarias, kedves kiszolgálás és nagyon finom nagy adag ételek.
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tértünk be ide és nem bántuk meg! Bár az csárda nem egy osztályon felüli étterem, mi nagyon elégedettek voltunk. Sokfelé ettem halászlét, de amit itt kaptam az a legjobbakkal vetekszik. Az adag bőséges. A gyerekek is kaptak neki való, frissen és gyorsan készült más ételt.
Kiváló 2014. március 27.családjával járt itt
Sajnos aki nem ismerős a környéken, az nehezen talál információt erről a remek étteremről. Családommal teljesen véletlenül tévedtünk be ide, amikor a környéken éttermet kerestünk. Az interneten fellelhető információk alapján jónak tűnt, de sem nyitvatartást, sem étlapot, semmit nem találtunk akkoriban, egy telefonszám volt ugyan, de azt nem vették fel.
Aranyponty Halászcsárda Sáregres - EgyébAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - BelsőAranyponty Halászcsárda Sáregres - Belső