7014 Sáregres, Rétimajor

Szállások Sáregres városában
Wellness csomagok Sáregres városában

Aranyponty Halászcsárda Sáregres vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 31.
A környéken lakunk, ismerősök ajánlata alapján többször jártunk itt. Halételeket szoktunk választani, hiszen ezek a hely specialitásai. A gyerekek imádják a halcsipszet, mi meg haltálat, halgíroszt vagy halbrassóit szoktunk enni, mindegyik nagyon finom, a kiszolgálás is kedves, udvarias, gyors. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátok hívtak el bennünket ebbe az étterembe. Egy csodás környezetben fogyasztottuk el az ebédünket. Bőséges adagokat kaptunk. A kiszolgálás figyelmes volt, és rugalmas. Azt is frappánsan megoldották, hogy két féle halételt egy tálon kapjunk. Hatalmas, természetvédelem alatt álló területen található, ami tele van tavakkal, madarakkal, szép növényekkel.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Távolabb ugyan a város és utak zajától, de nagyon kellemes és élmény dús hely, sok látnivalóval, aki szereti a természetet a maga nemében ! Az étterem családias, nagyon kulturált hely, sok értékes faliképpel,udvarias, kedves kiszolgálás és nagyon finom nagy adag ételek. Üdülésre és programokra / főleg horgászás és tavak körüli csavargás, madara megfigyelése/ nagyon alkalmas családoknak is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Véletlenül tértünk be ide és nem bántuk meg! Bár az csárda nem egy osztályon felüli étterem, mi nagyon elégedettek voltunk. Sokfelé ettem halászlét, de amit itt kaptam az a legjobbakkal vetekszik. Az adag bőséges. A gyerekek is kaptak neki való, frissen és gyorsan készült más ételt. A kiszolgálás rendkívül figyelmes volt, minden kívánságunkat egyből teljesítettek.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos aki nem ismerős a környéken, az nehezen talál információt erről a remek étteremről. Családommal teljesen véletlenül tévedtünk be ide, amikor a környéken éttermet kerestünk. Az interneten fellelhető információk alapján jónak tűnt, de sem nyitvatartást, sem étlapot, semmit nem találtunk akkoriban, egy telefonszám volt ugyan, de azt nem vették fel.

Legnépszerűbb csomagok Sáregresen és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.17.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2021.06.03.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.450 Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.20. - 2020.08.29.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2021.06.03.
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 59.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2021.12.27.

Szállodák Sáregres környékén
Nereus Park Hotel Sáregres
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Sáregres
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Nyári csobbanás (3 éjszaka)
Augusztus 20.

Aranyponty Halászcsárda SáregresX