egressy.tamara

egressy.tamara adatlapja

Regisztráció2013.10.07
Utoljára itt2015.01.13

Gyenge 2013. november 4.a párjával járt itt
Párommal 2013 októberében töltöttünk el 2 éjszakát a panzióban. Amikor odaértünk, még nem volt semmi gondunk, a recepción nagyon kedvesek voltak velünk, megmutatták a szobánkat és körbevezettek a panzióban. Első benyomásunk a szobáról szintén kellemes volt, nagy, tágas és elég korrekt.
Felhasználó fényképei:
Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós -
Gyenge 2013. október 7.a párjával járt itt
Mi a párommal tavaly decemberben voltunk a Hotel Superiorban. Nekem sincsenek olyan jó emlékeim. A személyzet kedves volt, a szoba is elég szép és tiszta. Viszont a kuponban feltüntetett terasz nem olyan volt, mint ahogy elképzeltem. Inkább csak egy folyosóféle a szobák előtt. Számomra az volt katasztrófa, hogy a wellness részleg külön van a szobáktól.
Kiváló 2013. október 7.a párjával járt itt
Idén áprilisban voltunk párommal 4 napot a Ramada Hotelben. Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. A 11. emeleten kaptunk szobát, ami tiszta volt, jól felszerelt, a fürdőszoba kádas volt. A kilátás a Balatonra bámulatos. A személyzet kedves volt, az ételek nagyon finomak voltak és bőségesek.