Elefánt

Elefánt adatlapja

Regisztráció2019.06.03
Utoljára itt2020.05.31

Kiváló 2019. június 3.barátokkal járt itt
Ez a vendéglátó hely félúton van egy strandbüfé,és egy étterem között. Ide be lehet ülni egy strandpapucsba,kellemesen kanalazva egy tányér húslevest. Három féle gulyást is lehet enni -megkóstoltam finomak - de aki egy halászlére vagy pacalra ül be az sem fog csalódni. A fiatal felszolgáló hölgyek barátságosan és gyorsan szolgálják ki a vendégeket.
Kiváló 2019. augusztus 1.barátokkal járt itt
Az ismerősöm hívott meg,vele ebédeltem itt. Azt megállapítottam,hogy nem a felső tízezer jár ide étkezni. A töltött káposzta kiváló,másnapi étkezéskor a bőségtálat ketten nem bírtuk elfogyasztani. A balatoni és budapesti árakhoz képest itt nagyon olcsón lehet ebédelni. Jó tudni,nem mindig a vendég "megkopasztása" a cél.
2019. augusztus 18.barátokkal járt itt
Szegedről biciklivel kirándulva ezt a helyet ajánlották ebédhez. Főszezonban érdemes asztalt foglalni,mert nem biztos,hogy lesz szabad asztal. Ide a vendégek elsősorbsn a halászlé miatt térnek be. Nos én is ezt fogyasztottam,nevezetesen korhelyhalászlét. Ez finom volt,de ez elvárható egy Szeged környéki halászcsárdától.