Eperjes Étterem Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 27.

Eperjes Étterem Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Eperjes Étterem Nyíregyháza vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Az ismerősöm hívott meg,vele ebédeltem itt. Azt megállapítottam,hogy nem a felső tízezer jár ide étkezni. A töltött káposzta kiváló,másnapi étkezéskor a bőségtálat ketten nem bírtuk elfogyasztani. A balatoni és budapesti árakhoz képest itt nagyon olcsón lehet ebédelni. Jó tudni,nem mindig a vendég "megkopasztása" a cél.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Eldugott helyen van. A GPS koordináták alapján nehezen de meg lehet közelíteni, zsákutcába irányít 2 lehetõség alapján is, sajnos a parkolás az nem megoldott. Személyautóval még talán leparkol valahol valaki, de autóbuszos kirándulással ne is gondolgozzanak róla. Az étel nem volt ízletes.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Sokszor betérnünk az Eperjes Étterembe. Főleg rendelni szoktunk a családommal, mivel nagyon ízletesek, finomak az ételeik. Imádjuk a töltött káposztát, amit készítenek, kiváló az ízük. Az Eperjes táluk, sültes táluk és a hidegtáluk is szuper. Az árak is elfogadhatóak. A személyzet segítőkész, udvarias csapat. Ajánlani tudom bárkinek ezt a jó éttermet.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt, bár az ország távolabbi szegletében lakom, kedvemre való ez az étterem.Az udvarias kiszolgálás után bőséges, nagyon finom ételt fogyaszthattunk mindannyiszor.A választékkal és az árakkal is elégedettek voltunk.Talán csak egy halk, nem hivalkodó zene hiányzik, de ez ízlés kérdése.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Május 20.-án volt az esküvőm az Eperjes étteremben. Minden kifogástalan volt, a pincérek kedvesek , a felszolgált ételek nagyon finomak voltak.
Köszönöm szépen az Eperjes étterem dolgozóinak, hogy gondos és hozzáértő munkájukkal szuper jó esküvőm lett.

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Finom ételek, kedves személyzet, gyors kiszolgálás, olcsó árak. :) Egyedül a berendezéssel nem tudok megbarátkozni. Elég jó helyen fekszik, hiszen több iskola, óvoda is található a közelben, így pl. egy ballagási ebéd helyszínének tökéletes. Kollégákkal gyakran járunk át egy-egy menü erejéig, de családi összejövetelkor is több alkalommal innen rendeltünk tálakat, még sosem csalódtunk.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes kirándulás után tértünk be családosan, roppant elégedetten, teli hassal távoztunk. Nagyon udvarias, segítőkész a kiszolgálás, nagya választék, kedvező árakkal. Érdemes a forgalmas, zsúfolt központi részt elhagyva megkeresni a nem túl távoli csendes éttermet. A kedvezötlenebb külső megjelenés megnyerőbb tiszta belsővel társul.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük ezt az éttermet, már többször rendeltünk és helyben is fogyasztottunk. Összességében nagyon finomak, ízletesek az ételek: ebédek, hidegtálak, sültestálak. Az árak is elfogadhatóak. A személyzet kedves, segítőkész. A közeljövőben is gyakran meglátogatjuk az éttermet, mivel a szomszédságában lakunk.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal vacsoráztunk a különteremben. Nagyon kedvesek voltak a pincérek, az ételek minősége, elkészítése, mennyisége kifogástalan! A töltött káposztájuk páratlan, gazdag ízvilágú, apró kis lakodalmas falatkák. Bőségtáljaikban megtalálja a vegetáriánus vendég is a számára megfelelő ételt. Külön köszönet azért is mert az el nem fogyasztott ételt külön személyenként csomagolták.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeretjük,mert olcsó,ennek ellenére finom és nem kis adag. Igaz a belseje régimódi,de pont ezért szeretjük.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pávai
8 nap/7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Villa Toscana
Karádi Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.17. - 2020.12.22.
Mary Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.21. - 2021.01.19.
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vadászati belépővel, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Deák Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.28. - 2021.01.03.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Hotel Rudolf Nyíregyháza
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Eperjes Étterem NyíregyházaX