Eperjes Étterem Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 27.

Eperjes Étterem Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Eperjes Étterem Nyíregyháza vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Interneten találtunk az étteremre. Eldugott helyen van, de megérte megkeresni. Nagyon finomakat sikerült választanunk az étlapról. Hatalmas adagokat kaptunk. Az árak hihetetlenül alacsonyak, a személyzet nagyon barátságos. Érdemes kipróbálni.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ismerősöm hívott meg,vele ebédeltem itt. Azt megállapítottam,hogy nem a felső tízezer jár ide étkezni. A töltött káposzta kiváló,másnapi étkezéskor a bőségtálat ketten nem bírtuk elfogyasztani. A balatoni és budapesti árakhoz képest itt nagyon olcsón lehet ebédelni. Jó tudni,nem mindig a vendég "megkopasztása" a cél.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Eldugott helyen van. A GPS koordináták alapján nehezen de meg lehet közelíteni, zsákutcába irányít 2 lehetõség alapján is, sajnos a parkolás az nem megoldott. Személyautóval még talán leparkol valahol valaki, de autóbuszos kirándulással ne is gondolgozzanak róla. Az étel nem volt ízletes.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Sokszor betérnünk az Eperjes Étterembe. Főleg rendelni szoktunk a családommal, mivel nagyon ízletesek, finomak az ételeik. Imádjuk a töltött káposztát, amit készítenek, kiváló az ízük. Az Eperjes táluk, sültes táluk és a hidegtáluk is szuper. Az árak is elfogadhatóak. A személyzet segítőkész, udvarias csapat. Ajánlani tudom bárkinek ezt a jó éttermet.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt, bár az ország távolabbi szegletében lakom, kedvemre való ez az étterem.Az udvarias kiszolgálás után bőséges, nagyon finom ételt fogyaszthattunk mindannyiszor.A választékkal és az árakkal is elégedettek voltunk.Talán csak egy halk, nem hivalkodó zene hiányzik, de ez ízlés kérdése.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Május 20.-án volt az esküvőm az Eperjes étteremben. Minden kifogástalan volt, a pincérek kedvesek , a felszolgált ételek nagyon finomak voltak.
Köszönöm szépen az Eperjes étterem dolgozóinak, hogy gondos és hozzáértő munkájukkal szuper jó esküvőm lett.

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Finom ételek, kedves személyzet, gyors kiszolgálás, olcsó árak. :) Egyedül a berendezéssel nem tudok megbarátkozni. Elég jó helyen fekszik, hiszen több iskola, óvoda is található a közelben, így pl. egy ballagási ebéd helyszínének tökéletes. Kollégákkal gyakran járunk át egy-egy menü erejéig, de családi összejövetelkor is több alkalommal innen rendeltünk tálakat, még sosem csalódtunk.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes kirándulás után tértünk be családosan, roppant elégedetten, teli hassal távoztunk. Nagyon udvarias, segítőkész a kiszolgálás, nagya választék, kedvező árakkal. Érdemes a forgalmas, zsúfolt központi részt elhagyva megkeresni a nem túl távoli csendes éttermet. A kedvezötlenebb külső megjelenés megnyerőbb tiszta belsővel társul.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük ezt az éttermet, már többször rendeltünk és helyben is fogyasztottunk. Összességében nagyon finomak, ízletesek az ételek: ebédek, hidegtálak, sültestálak. Az árak is elfogadhatóak. A személyzet kedves, segítőkész. A közeljövőben is gyakran meglátogatjuk az éttermet, mivel a szomszédságában lakunk.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal vacsoráztunk a különteremben. Nagyon kedvesek voltak a pincérek, az ételek minősége, elkészítése, mennyisége kifogástalan! A töltött káposztájuk páratlan, gazdag ízvilágú, apró kis lakodalmas falatkák. Bőségtáljaikban megtalálja a vegetáriánus vendég is a számára megfelelő ételt. Külön köszönet azért is mert az el nem fogyasztott ételt külön személyenként csomagolták.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.01.02.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.
Kastély Panzió II.
4 nap/3 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Relax Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.01. - 2021.08.31.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.06.30.
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 4.550,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton soft all inclusive italfogyasztással, ajándék és édesség bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.25.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Silver Hotel Nyíregyháza
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)

Eperjes Étterem NyíregyházaX