Eperjes Étterem Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 27.

Eperjes Étterem Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Eperjes Étterem Nyíregyháza vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Eldugott helyen van. A GPS koordináták alapján nehezen de meg lehet közelíteni, zsákutcába irányít 2 lehetõség alapján is, sajnos a parkolás az nem megoldott. Személyautóval még talán leparkol valahol valaki, de autóbuszos kirándulással ne is gondolgozzanak róla. Az étel nem volt ízletes.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Sokszor betérnünk az Eperjes Étterembe. Főleg rendelni szoktunk a családommal, mivel nagyon ízletesek, finomak az ételeik. Imádjuk a töltött káposztát, amit készítenek, kiváló az ízük. Az Eperjes táluk, sültes táluk és a hidegtáluk is szuper. Az árak is elfogadhatóak. A személyzet segítőkész, udvarias csapat. Ajánlani tudom bárkinek ezt a jó éttermet.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt, bár az ország távolabbi szegletében lakom, kedvemre való ez az étterem.Az udvarias kiszolgálás után bőséges, nagyon finom ételt fogyaszthattunk mindannyiszor.A választékkal és az árakkal is elégedettek voltunk.Talán csak egy halk, nem hivalkodó zene hiányzik, de ez ízlés kérdése.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Május 20.-án volt az esküvőm az Eperjes étteremben. Minden kifogástalan volt, a pincérek kedvesek , a felszolgált ételek nagyon finomak voltak.
Köszönöm szépen az Eperjes étterem dolgozóinak, hogy gondos és hozzáértő munkájukkal szuper jó esküvőm lett.

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Finom ételek, kedves személyzet, gyors kiszolgálás, olcsó árak. :) Egyedül a berendezéssel nem tudok megbarátkozni. Elég jó helyen fekszik, hiszen több iskola, óvoda is található a közelben, így pl. egy ballagási ebéd helyszínének tökéletes. Kollégákkal gyakran járunk át egy-egy menü erejéig, de családi összejövetelkor is több alkalommal innen rendeltünk tálakat, még sosem csalódtunk.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes kirándulás után tértünk be családosan, roppant elégedetten, teli hassal távoztunk. Nagyon udvarias, segítőkész a kiszolgálás, nagya választék, kedvező árakkal. Érdemes a forgalmas, zsúfolt központi részt elhagyva megkeresni a nem túl távoli csendes éttermet. A kedvezötlenebb külső megjelenés megnyerőbb tiszta belsővel társul.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük ezt az éttermet, már többször rendeltünk és helyben is fogyasztottunk. Összességében nagyon finomak, ízletesek az ételek: ebédek, hidegtálak, sültestálak. Az árak is elfogadhatóak. A személyzet kedves, segítőkész. A közeljövőben is gyakran meglátogatjuk az éttermet, mivel a szomszédságában lakunk.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal vacsoráztunk a különteremben. Nagyon kedvesek voltak a pincérek, az ételek minősége, elkészítése, mennyisége kifogástalan! A töltött káposztájuk páratlan, gazdag ízvilágú, apró kis lakodalmas falatkák. Bőségtáljaikban megtalálja a vegetáriánus vendég is a számára megfelelő ételt. Külön köszönet azért is mert az el nem fogyasztott ételt külön személyenként csomagolták.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeretjük,mert olcsó,ennek ellenére finom és nem kis adag. Igaz a belseje régimódi,de pont ezért szeretjük.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszik! Gyakran jàrunk oda. Kedvesek a felszolgàlók, frissek ès finomak az ètelek. Ès nem dràga!

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Cristian Apartman
2019.07.01. - 2020.06.17.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2018.10.17. - 2019.12.31.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, fagyi kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Karádi Boutique Hotel
5-7 éjszaka 12.793,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.09.15.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, wellness kuponnal, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.14. - 2020.12.31.
Stop Panzió
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 6.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.750 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Campus Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Járja Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.11. - 2019.12.22.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Hotel Rudolf Nyíregyháza
Hotel Járja Nyíregyháza
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Atlantis relax (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 5 éj)

Eperjes Étterem NyíregyházaX