Baross Vendéglő Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Baross Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2019. július 15.egyedül járt itt
A Keleti pályaudvar azon sarkán található retró étterem, ahol a 24-es villamos indul a Fiumei úti temető felé. Ahogy vissza tudok emlékezni, ez a vendéglő már évtizedek óta itt működik. A külső megjelenés véleményem szerint nem étteremhez méltó, inkább egy trafik vagy kínai vegyesbolt portáljára hasonlít.
Baross Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - EgyébBaross Vendéglő Budapest - EgyébBaross Vendéglő Budapest - Külső képBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - EgyébBaross Vendéglő Budapest - Külső képBaross Vendéglő Budapest - Étel/ital
2019. július 4.egyedül járt itt
A Baross Vendéglő az utazásban megfáradt utasoknak egy vendéglátó helye a Keletinél. Az étlap egy kicsit szegényes,de hozza a kötelezőt. A szokásos magyaros ételek /gulyás,rántott szelet,hagymás rostélyos stb. . . közül lehet választani. Nem extra de elfogadható. További pozitívum,hogy elfogadják a Szép-kártyát. Egyszer mindenképpen érdemes betérni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 10.családjával járt itt
Ismét egy olyan esemény, ahol a vendéglátás mellett, örömmel voltunk együtt. Az Öcsém születésnapja, pár nap különbséggel van a Hugom nevenapjától. Ráadásul, a közelgő karácsonyi ünnep miatt, mindnyájan a családdal leszünk elfoglalva, így indokolt volt ismét egy jó hangulatú együtt ebédelés.
Baross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - EgyébBaross Vendéglő Budapest - EgyébBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - Étel/italBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - BelsőBaross Vendéglő Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. május 29.gyerekekkel járt itt
Kellemes, tiszta, ízléses hely házias ízvilág, kedvező árak és változatos kínálat! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a Keleti pályaudvar közelében keresi a hazai konyha ízeit olcsón, kellemes környezetben. Fél 12-kor még nem volt sor, de 10 perccel később már néhány perces várakozást okozhatott a sok érdeklődő :-) Természetesen ez kellemetlenséget nem okoz, de kalkulálni kell vele. Kedves kiszolgálás!
2017. szeptember 14.egyedül járt itt
Először még a helyt sem találtam, de segítséggel (Itt jártam. hu) meglett. A feltett képek, nem egy napon készültek, de miután egy remek, olcsó helyről beszélek, összegyűjtöttem a legjobbakat. Mi sem bizonyítja jobban, hogy sort kell állni, mert sokan kedvelik. Önkiszolgáló, de van felszolgálás is.