EniManó

EniManó adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Csipegető  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2016.10.06

Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Pénteken már úgy érkeztünk, mintha haza vártak volna minket. Nagyon kedves a személyzet, a tulajdonos pedig szinte szárnyai alá vett minket. Nagy séták a városban, a hajókázás kifejezetten tetszett a dupla naplementével (erről érdemes kérdezni a személyzetet, bár maguktól is biztosan szívesen mondják, nem érdemes kihagyni) :)
A reneszánsz étterem külön élmény volt, az ételek finomak, a látvány pedig önmagáért beszél.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Már olvastunk előtte a helyről, így gondoltuk, kipróbáljuk. Ettünk egy-egy szelet Margheritát. Tény, hogy majdnem kétszer olyan drága egy szelet, mint a már megszokottá vált pizzaszeleteseknél az utcán, de megéri az árát. Legközelebb már egész pizzát fogunk venni, mert ez az egy szelet inkább csak meghozz a az étvágyat.
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
Egy nyári ebédre mentünk el az étterembe. Finomak voltak az ételek, kedvesek a felszolgálók, gyors a kiszolgálás. Ilyen isteni browniet még sehol nem ettem! Már alig fért belém, de úgy etette magát! Fantasztikus! :)
Kávét is érdemes rendelni, amihez bögrét adnak, azóta az a kedvenc bögrém és a kávé is nagyon ízletes, jól esett ebéd után :)
Mindenképp visszatérünk!