IGEN Pizza - Madách Imre út Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok

IGEN Pizza - Madách Imre út Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 20.családjával járt itt
Olvastam róla a neten, követem egy ideje a Fb-on. Most végre volt egy kis idő és ki tudtuk próbálni. Mivel éhesek voltunk, nem akartunk szeleteket venni, inkább rendeltünk 1,5 pizzát. A fél csípős kolbászos volt, a teljes pármai sonkás. Egyik sem okozott csalódást. Azt kaptuk, amit olvastunk róla és amit vártunk helytől.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Már olvastunk előtte a helyről, így gondoltuk, kipróbáljuk. Ettünk egy-egy szelet Margheritát. Tény, hogy majdnem kétszer olyan drága egy szelet, mint a már megszokottá vált pizzaszeleteseknél az utcán, de megéri az árát. Legközelebb már egész pizzát fogunk venni, mert ez az egy szelet inkább csak meghozz a az étvágyat.
2016. március 31., kollégákkal járt itt
A Madách téren a Központ mellett, körbevéve jónéhány egyéb vendéglátó hellyel, tavaly decemberben nyitott meg ez az aprócska szeletezős pizzás. Nagyon sok gasztro-blogon írtak róluk, én hirtelen 6-ot is találtam. Dél-olasz stílusú pizzát készítenek, ami a közepén vékonytésztás, de a szélei vastagabbak.
IGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Külső képIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Külső képIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Étel/italIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - BelsőIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - BelsőIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2015. december 23.egyedül járt itt
Szeretem a színvonalas „one issue” helyeket. Egy minőségi sushizó, ramenenező, kolbászozó, levesező vagy pasta-s remek helyszín lehet akár egy ebédet is kiváltani. Nem beszélve a Steamboról. Ilyen a minap nyitott „Igen” is, mely jó helyen nyitott a Gozsdu udvar mellett, a Madách téren a Központ és az Andalgo Deli között.
IGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Külső képIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Étel/italIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Étel/italIGEN Pizza - Madách Imre út Budapest - Étel/ital