Deák Étterem Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Deák Étterem Sopron vélemények

Kiváló 2023. június 6.a párjával járt itt
A Fertő-tóhoz mentünk kikapcsolódni és a panzióban ajánlották ezt az éttermet. Nem csalódtunk benne. A kiszolgálás kifejezetten kedves volt és az ételek is nagyon finomak voltak, mind a főétel, mind pedig a desszert. A hely is kifejezetten hangulatos. Egy kicsit zavart, hogy a vacsora vége felé bekapcsolták a zenét, így beszélgetni nehezebben lehetett, de ezt nyilván mindenki másként ítéli meg.
2022. szeptember 29.barátokkal járt itt
Korábban is voltam itt, most is nagyon jól főztek. De nyár végén nem volt menü, elsősorban az árfekvés miatt ketten ettünk egy főételt. De így is elég volt! És - bár hivatalosan nem volt már járvány - jó, hogy kerthelyiségben étkezhettünk. Hát erről hosszabban írni nem tudok.
2021. október 2.barátokkal járt itt
Barátaimmal voltunk egy szombat délután kora esti vacsorára! Az ételek finomak voltak,viszont a kiszolgálás katasztrófa. Alapvető illem,hogy üdvözöljük a vendéget és ha távozik elköszönünk,bizonyára luxus,mert mi ehelyett egy arc el fordítást kaptunk.
Gyenge 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Tegnapi nap folyamán négyen szerettünk volna késő délután egy jó kis soproni étteremben enni, nem jött össze. Amikor beléptünk az étterem kerthelyiségébe már nagyon fülledt meleg volt, ezért próbáltunk olyan asztalt keresni, ahol jár a levegő de nem találtunk, viszont örömmel vettük észre, hogy több nagy teljesítményű ventilátor is van az asztalok mögött elhelyezve.
Kiváló 2019. július 2.barátokkal járt itt
Már tavaly is jártam itt egyszer - akkor nagyon finom tökfőzeléke volt, erre emlékszem. Most is egy menüre tértünk be, és nem bántuk meg. A kiszolgálás előzékeny. A hőségben remek, autósnak való ajánlatot kaptam a pincértől: alkoholmentes sörük jól esett! Az ebéd finom volt, bár a részletekre nem emlékszem, mert a desszert mindent elhomályosított.
Gyenge 2018. november 25.egyedül járt itt
Sajnos a régi Deákkal vagyok kénytelen összevetni. Ez a hely kizárólag a 30 alatti, minimálbútorzatot kedvelő rétegnek készült. A bútorok gusztustalanok, minden szögletes, semmi meghittség az egész helyben. A kiszolgálás átlagos, feledhető. A kínálat nagyon trendi akar lenni a nemzetközi jellegtelenség jegyében.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 28.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, kívül-belül. A Deák burger kiváló, a 2 személyes bőség tál pedig minden várakozást felülmúlóan finom és bőséges volt, kiváló minőségű alapanyagokból készítve. Ja és el ne feledkezzek a desszertről. Nagy volt az elvárás, mert sok hozzászólásban olvastam a véleményeket a kemencés palacsintáról.
2018. április 8.családjával járt itt
Diák koromban jártam itt utoljára, + a barátnőm az emeleten lakott . . . Ízlésesen felújították az éttermet. Az étlap inkább reform jellegű ételeket kínál, kevésbé magyaros. Én azért a szokásaim rabja voltam, először húslevest kértem májgombóccal. Kifogástalan volt, igazán! Utána a konfitált malacpofára hagytam magam rábeszélni.
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Előzékeny kedves kiszolgálás ételek finomak és ízletesek ! Innen még nem szorultak ki a magyar emberek itt örülnek a helyieknek ami egyre ritkább Sopron és környékén ! Itt magyarul és nem németül köszönnek a pincérek ! A felszolgálók gyorsak segítőkészek felkészültek mind az ételek mind az italok terén ! Igyekeznek mindig a kedvünkbe járni ! csak ajánlani tudom mindenkinek !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
6 napot töltöttünk Sopronban az Ünnepek alatt, 4x voltunk a helyen. . :-D mennék többször is, minimum naponta 2 kávéra, ha nem 200km távolságra lennénk. . A hely modern, tetszetős, tiszta. A pincérek barátságosak, kedvesek, gyorsak, emberek, és nem bábuként mozgó faarcú dolgozók! EZ IS TETSZETT! A kávé! ! ! !