e.p.

e.p. adatlapja

Regisztráció2013.07.04
Utoljára itt2014.09.29

Átlagos 2013. július 4. járt itt
Nagy várakozás előzte meg a megnyitóját. Egy hónappal később a szülinapom alkalmából ott is vacsoráztunk. Legközelebb inkább csak desszertért mennék oda. Tudom, az egyik legjobb, ha nem éppen a legjobb vidéki(nem szeretem ezt a szót) étterem, de nekem mégsem elvárásom, hogy minden fogást agyon bonyolítsanak ennek a jegyében.
Kiváló 2014. szeptember 29.családjával járt itt
Eddig mindig finomakat ettem itt. Egy picit ilyenkor visszatérek Olaszországba. A pizza itt igazi pizza, mintha pl. Reccoban szolgálnák fel. És hát az édességek! Hmm. . . A helyszínről majdnem megfeledkeztem! Pedig Sóstó a szívem csücske. Gyönyörű helyen, a tóparton lehet ücsörögni a La Terazza teraszán. Szívből ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. július 4. járt itt
Hiába kell kiautózni a városból, szívesen járunk ide. Rengeteg étel szerepel az étlapon és ami a legjobb benne, hogy a húsok egy része az ottani tanyáról származik. Még jó pár kiszemelt étel vár rám itt, amit eddig nem tudtam a bőség hiányában megkóstolni. A kiszolgálás néha picit lassú, de ezt nem merem általánosságban írni.