Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

29. helyezett a 213 debreceni étterem közül
72. helyezett Észak Alföldön - 733 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen képei

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb nem jutottunk be,mert délután csendes pihenőt tart az étterem(a város főutcáján). . Most előző nap asztalt foglalunk a teraszon, de emberi okokból bent kapunk helyet a 18 fokban. . Érkezés 13,00-kor. Az étlap egy A3-as lap,13 tétellel,3 előétel,3 leves,10 főétel és 3 desszert. A felszolgáló elmondja hogy az étlapból mi nincs,spárga:az egyik desszert.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Hosszú évek után sikerült ismét eljutni az Ikon étterembe. Mint megtudtuk, a séf ezidőtájt Thürr Ádám, aki a felszolgáló által adott információk szerint egy két michelin csillagos étteremben sous chef volt. Délidőben jártunk ott, szombati napon, öröm volt látni, hogy az étterem belső részében alig volt szabad asztal, minket is a külső teremben ültettek le.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Több mint 2 éve voltunk az Ikonban,nem túl jó tapasztalatokkal,most azért választom szombati ebédünk helyszinéül, mert ,,hirnök jő és pihegve szól,,! Új tulajdonosa van az Ikon étteremnek, új séf,új étlap,magyaros ételek. Lássuk. Foglalt asztalunk vár bennünket 14. 00-kor. Ami meglepő,a bőséges parkolóhely a Piac utcán.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Családi szülinapon jártunk itt. A kiszolgálás kitűnő. Figyelmes a személyzet. A környezet, belső kialakítás letisztult, mindemellett a mellékhelyiség kialakása szerintem túlzottan sznob. Az étlapon mindössze 4 leves,10-12 főétel és 3 desszert van. A családban ketten laktóz-glutén intoleránsak. Összesen1 étel felelt meg ennek.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Már régen nézegetjük,hogy kipróbáljuk az Ikon-t,mivel jókat hallottunk róla. Egy szombat este asztalfoglalás nélkül érkeztünk . Nagyon kellemes ,hangulatos hely,sok palack bor,pezsgő díszíti a falakat. Látványra már bejött az első percben. A pincérek nagyon kedvesek,előzékenyek. Itt mindenki "előkelőnek" érezheti magát.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A debreceni Ikon éttermet a Millenárison megrendezett Gourmet Fesztiválon ismertem meg személyesen, de természetesen előtte már rengeteget hallottam róluk, hiszen évek óta a legjobb vidéki éttermek között tartják őket számon, véleményem szerint abszolút nem érdemtelenül.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
A feleségemet vittem el vacsorázni a Debreceni Ikon étterembe házassági évfordulónk alkalmából. Este hét órára foglaltattam asztalt az étterem weboldalán, ami hibátlanul működött. Időben érkezve az étterembe, mindjárt a bárpult mellett egy fiatal (pincér) úriember fogadott minket. Közöltem a nevemet és már vezetett is minket az asztalunkhoz.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
A szomszéd megyeszékhelyről érkeztünk egy ebédre. Sokszor hallottunk már a helyről, de szerettünk volna személyes tapasztalatot - és persze egy kellemes kulináris élményt - szerezni. Nem csalódtunk, megérte 100 km-t utazni. A konyha stílusa remek, az ételek finomak, a borok különlegesek, a felszolgálás udvarias, a hely hangulata kellemes volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több mint 50 étterem teszt után, névnapot ünnepelt a család, ezért úgy gondoltuk az ünnepeltet a városi éllovas étteremben köszöntjük egy jó ebéddel. A szándék megvolt. Legutóbbi látogatásunk arról nevezetes, hogy szárazra ittuk az éttermet, nem tudtak harmadik Edelweiss sört hozni, mert elfogyott. Megközelítés jó, a szemben lévő Rózsa utcán lehet parkolni és a Dósa nádor téren is.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valahogy a kiszolgálás és az ételek is túl vannak lihegve... Vegetáriánus étel gyakorlatilag nincs...amit megis hoztak kulon keresre az a Hajdú "minőségi" grillsajt volt...gondolom a szomszédos Coopban az volt csak...
Elromlott kávéfőző miatt egy hétig nen szolgaltak fel kavet! Egy ilyen árú helyen ez nonszensz...

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 18.869 - 22.607,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2020.12.22.
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2020.12.30.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.130 - 17.194,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.08.02.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.665,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.12.20.
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Négy Évszak
4 nap/3 éjszaka 25.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor pezsgőbekészítéssel, szilveszteri vacsorával, tombolasorsolással és zenés esti fellépőkkel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Betty Apartman
4 nap/3 éjszaka 19.667,- Ft/család/éj ártól: önellátással, 1 üveg bor bekészítéssel, 2 db fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 4.550,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Karácsony utáni pihenés (min. 2 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX