Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

56. helyezett a 210 debreceni étterem közül
123. helyezett Észak Alföldön - 709 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Hosszú évek után sikerült ismét eljutni az Ikon étterembe. Mint megtudtuk, a séf ezidőtájt Thürr Ádám, aki a felszolgáló által adott információk szerint egy két michelin csillagos étteremben sous chef volt. Délidőben jártunk ott, szombati napon, öröm volt látni, hogy az étterem belső részében alig volt szabad asztal, minket is a külső teremben ültettek le.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szombat délután,kissé megkésve ebédelnénk,s erre az Ikont választjuk! A családtag egy menüsort akar végigenni,amit kinézett magának. . Hát ma nem fogja! . Sehol egy lélek mikor belépünk,de lám előkerül egy munkaerő aki
az ennénk valamit jelzésünkre közli hogy konyha az nincs fél négytől fél hatig! Nem hiszem el!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Több mint 2 éve voltunk az Ikonban,nem túl jó tapasztalatokkal,most azért választom szombati ebédünk helyszinéül, mert ,,hirnök jő és pihegve szól,,! Új tulajdonosa van az Ikon étteremnek, új séf,új étlap,magyaros ételek. Lássuk. Foglalt asztalunk vár bennünket 14. 00-kor. Ami meglepő,a bőséges parkolóhely a Piac utcán.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Családi szülinapon jártunk itt. A kiszolgálás kitűnő. Figyelmes a személyzet. A környezet, belső kialakítás letisztult, mindemellett a mellékhelyiség kialakása szerintem túlzottan sznob. Az étlapon mindössze 4 leves,10-12 főétel és 3 desszert van. A családban ketten laktóz-glutén intoleránsak. Összesen1 étel felelt meg ennek.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Már régen nézegetjük,hogy kipróbáljuk az Ikon-t,mivel jókat hallottunk róla. Egy szombat este asztalfoglalás nélkül érkeztünk . Nagyon kellemes ,hangulatos hely,sok palack bor,pezsgő díszíti a falakat. Látványra már bejött az első percben. A pincérek nagyon kedvesek,előzékenyek. Itt mindenki "előkelőnek" érezheti magát.
Cegléd
Gyöngyös

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A debreceni Ikon éttermet a Millenárison megrendezett Gourmet Fesztiválon ismertem meg személyesen, de természetesen előtte már rengeteget hallottam róluk, hiszen évek óta a legjobb vidéki éttermek között tartják őket számon, véleményem szerint abszolút nem érdemtelenül.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
A feleségemet vittem el vacsorázni a Debreceni Ikon étterembe házassági évfordulónk alkalmából. Este hét órára foglaltattam asztalt az étterem weboldalán, ami hibátlanul működött. Időben érkezve az étterembe, mindjárt a bárpult mellett egy fiatal (pincér) úriember fogadott minket. Közöltem a nevemet és már vezetett is minket az asztalunkhoz.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
A szomszéd megyeszékhelyről érkeztünk egy ebédre. Sokszor hallottunk már a helyről, de szerettünk volna személyes tapasztalatot - és persze egy kellemes kulináris élményt - szerezni. Nem csalódtunk, megérte 100 km-t utazni. A konyha stílusa remek, az ételek finomak, a borok különlegesek, a felszolgálás udvarias, a hely hangulata kellemes volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több mint 50 étterem teszt után, névnapot ünnepelt a család, ezért úgy gondoltuk az ünnepeltet a városi éllovas étteremben köszöntjük egy jó ebéddel. A szándék megvolt. Legutóbbi látogatásunk arról nevezetes, hogy szárazra ittuk az éttermet, nem tudtak harmadik Edelweiss sört hozni, mert elfogyott. Megközelítés jó, a szemben lévő Rózsa utcán lehet parkolni és a Dósa nádor téren is.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valahogy a kiszolgálás és az ételek is túl vannak lihegve... Vegetáriánus étel gyakorlatilag nincs...amit megis hoztak kulon keresre az a Hajdú "minőségi" grillsajt volt...gondolom a szomszédos Coopban az volt csak...
Elromlott kávéfőző miatt egy hétig nen szolgaltak fel kavet! Egy ilyen árú helyen ez nonszensz...

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2020.12.21.
Relax Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2021.02.21.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 21.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Karádi Boutique Hotel
6 nap/5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.22.
Major Panzió & Étterem
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2020.08.29.
Prima Villa 3
4 nap/3 éjszaka 8.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Prima Villa 1
6 nap/5 éjszaka 5.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.28. - 2020.12.25.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2021.01.04.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 12.950 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.08.02. - 2020.03.31.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX