Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

28. helyezett a 212 debreceni étterem közül
67. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen képei

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb nem jutottunk be,mert délután csendes pihenőt tart az étterem(a város főutcáján). . Most előző nap asztalt foglalunk a teraszon, de emberi okokból bent kapunk helyet a 18 fokban. . Érkezés 13,00-kor. Az étlap egy A3-as lap,13 tétellel,3 előétel,3 leves,10 főétel és 3 desszert. A felszolgáló elmondja hogy az étlapból mi nincs,spárga:az egyik desszert.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Hosszú évek után sikerült ismét eljutni az Ikon étterembe. Mint megtudtuk, a séf ezidőtájt Thürr Ádám, aki a felszolgáló által adott információk szerint egy két michelin csillagos étteremben sous chef volt. Délidőben jártunk ott, szombati napon, öröm volt látni, hogy az étterem belső részében alig volt szabad asztal, minket is a külső teremben ültettek le.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Több mint 2 éve voltunk az Ikonban,nem túl jó tapasztalatokkal,most azért választom szombati ebédünk helyszinéül, mert ,,hirnök jő és pihegve szól,,! Új tulajdonosa van az Ikon étteremnek, új séf,új étlap,magyaros ételek. Lássuk. Foglalt asztalunk vár bennünket 14. 00-kor. Ami meglepő,a bőséges parkolóhely a Piac utcán.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Családi szülinapon jártunk itt. A kiszolgálás kitűnő. Figyelmes a személyzet. A környezet, belső kialakítás letisztult, mindemellett a mellékhelyiség kialakása szerintem túlzottan sznob. Az étlapon mindössze 4 leves,10-12 főétel és 3 desszert van. A családban ketten laktóz-glutén intoleránsak. Összesen1 étel felelt meg ennek.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Már régen nézegetjük,hogy kipróbáljuk az Ikon-t,mivel jókat hallottunk róla. Egy szombat este asztalfoglalás nélkül érkeztünk . Nagyon kellemes ,hangulatos hely,sok palack bor,pezsgő díszíti a falakat. Látványra már bejött az első percben. A pincérek nagyon kedvesek,előzékenyek. Itt mindenki "előkelőnek" érezheti magát.
Kôszeg
Gyöngyös

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A debreceni Ikon éttermet a Millenárison megrendezett Gourmet Fesztiválon ismertem meg személyesen, de természetesen előtte már rengeteget hallottam róluk, hiszen évek óta a legjobb vidéki éttermek között tartják őket számon, véleményem szerint abszolút nem érdemtelenül.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
A feleségemet vittem el vacsorázni a Debreceni Ikon étterembe házassági évfordulónk alkalmából. Este hét órára foglaltattam asztalt az étterem weboldalán, ami hibátlanul működött. Időben érkezve az étterembe, mindjárt a bárpult mellett egy fiatal (pincér) úriember fogadott minket. Közöltem a nevemet és már vezetett is minket az asztalunkhoz.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
A szomszéd megyeszékhelyről érkeztünk egy ebédre. Sokszor hallottunk már a helyről, de szerettünk volna személyes tapasztalatot - és persze egy kellemes kulináris élményt - szerezni. Nem csalódtunk, megérte 100 km-t utazni. A konyha stílusa remek, az ételek finomak, a borok különlegesek, a felszolgálás udvarias, a hely hangulata kellemes volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több mint 50 étterem teszt után, névnapot ünnepelt a család, ezért úgy gondoltuk az ünnepeltet a városi éllovas étteremben köszöntjük egy jó ebéddel. A szándék megvolt. Legutóbbi látogatásunk arról nevezetes, hogy szárazra ittuk az éttermet, nem tudtak harmadik Edelweiss sört hozni, mert elfogyott. Megközelítés jó, a szemben lévő Rózsa utcán lehet parkolni és a Dósa nádor téren is.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valahogy a kiszolgálás és az ételek is túl vannak lihegve... Vegetáriánus étel gyakorlatilag nincs...amit megis hoztak kulon keresre az a Hajdú "minőségi" grillsajt volt...gondolom a szomszédos Coopban az volt csak...
Elromlott kávéfőző miatt egy hétig nen szolgaltak fel kavet! Egy ilyen árú helyen ez nonszensz...

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.09.30.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 8.550 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2020.12.19.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2020.12.18.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.09.30.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 15.187,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2021.01.31.
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.10. - 2021.09.30.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2020.09.29. - 2021.09.30.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.29.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX