Ikon Restaurant & Lounge Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 23.

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen a térképen

Ikon Restaurant & Lounge Debrecen értékelése:

55. helyezett a 212 debreceni étterem közül
121. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-15:00
magyar, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Hosszú évek után sikerült ismét eljutni az Ikon étterembe. Mint megtudtuk, a séf ezidőtájt Thürr Ádám, aki a felszolgáló által adott információk szerint egy két michelin csillagos étteremben sous chef volt. Délidőben jártunk ott, szombati napon, öröm volt látni, hogy az étterem belső részében alig volt szabad asztal, minket is a külső teremben ültettek le.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szombat délután,kissé megkésve ebédelnénk,s erre az Ikont választjuk! A családtag egy menüsort akar végigenni,amit kinézett magának. . Hát ma nem fogja! . Sehol egy lélek mikor belépünk,de lám előkerül egy munkaerő aki
az ennénk valamit jelzésünkre közli hogy konyha az nincs fél négytől fél hatig! Nem hiszem el!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Több mint 2 éve voltunk az Ikonban,nem túl jó tapasztalatokkal,most azért választom szombati ebédünk helyszinéül, mert ,,hirnök jő és pihegve szól,,! Új tulajdonosa van az Ikon étteremnek, új séf,új étlap,magyaros ételek. Lássuk. Foglalt asztalunk vár bennünket 14. 00-kor. Ami meglepő,a bőséges parkolóhely a Piac utcán.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Családi szülinapon jártunk itt. A kiszolgálás kitűnő. Figyelmes a személyzet. A környezet, belső kialakítás letisztult, mindemellett a mellékhelyiség kialakása szerintem túlzottan sznob. Az étlapon mindössze 4 leves,10-12 főétel és 3 desszert van. A családban ketten laktóz-glutén intoleránsak. Összesen1 étel felelt meg ennek.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Már régen nézegetjük,hogy kipróbáljuk az Ikon-t,mivel jókat hallottunk róla. Egy szombat este asztalfoglalás nélkül érkeztünk . Nagyon kellemes ,hangulatos hely,sok palack bor,pezsgő díszíti a falakat. Látványra már bejött az első percben. A pincérek nagyon kedvesek,előzékenyek. Itt mindenki "előkelőnek" érezheti magát.
Cegléd
Gyöngyös

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A debreceni Ikon éttermet a Millenárison megrendezett Gourmet Fesztiválon ismertem meg személyesen, de természetesen előtte már rengeteget hallottam róluk, hiszen évek óta a legjobb vidéki éttermek között tartják őket számon, véleményem szerint abszolút nem érdemtelenül.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
A feleségemet vittem el vacsorázni a Debreceni Ikon étterembe házassági évfordulónk alkalmából. Este hét órára foglaltattam asztalt az étterem weboldalán, ami hibátlanul működött. Időben érkezve az étterembe, mindjárt a bárpult mellett egy fiatal (pincér) úriember fogadott minket. Közöltem a nevemet és már vezetett is minket az asztalunkhoz.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
A szomszéd megyeszékhelyről érkeztünk egy ebédre. Sokszor hallottunk már a helyről, de szerettünk volna személyes tapasztalatot - és persze egy kellemes kulináris élményt - szerezni. Nem csalódtunk, megérte 100 km-t utazni. A konyha stílusa remek, az ételek finomak, a borok különlegesek, a felszolgálás udvarias, a hely hangulata kellemes volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több mint 50 étterem teszt után, névnapot ünnepelt a család, ezért úgy gondoltuk az ünnepeltet a városi éllovas étteremben köszöntjük egy jó ebéddel. A szándék megvolt. Legutóbbi látogatásunk arról nevezetes, hogy szárazra ittuk az éttermet, nem tudtak harmadik Edelweiss sört hozni, mert elfogyott. Megközelítés jó, a szemben lévő Rózsa utcán lehet parkolni és a Dósa nádor téren is.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valahogy a kiszolgálás és az ételek is túl vannak lihegve... Vegetáriánus étel gyakorlatilag nincs...amit megis hoztak kulon keresre az a Hajdú "minőségi" grillsajt volt...gondolom a szomszédos Coopban az volt csak...
Elromlott kávéfőző miatt egy hétig nen szolgaltak fel kavet! Egy ilyen árú helyen ez nonszensz...

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
6 nap/5 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.28. - 2020.08.28.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2020.04.09.
Sárga Muskátli Apartman
8 nap/7 éjszaka 4.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.01.05. - 2020.12.31.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Bungalló
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.03.09. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.250 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.12.31.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2020.12.21.
Relax Apartman
2020.04.08. - 2021.04.08.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Ikon Restaurant & Lounge DebrecenX