La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Sóstófürdő, Berenát u. 1.

La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza a térképen

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tóparton található étterem fűtött teraszán ültünk le, kilátással a tóra. Sok időnk nem volt a tavat nézni.
A megrendelt pizzát nagyon gyorsan megkaptuk. Igazi olaszos vékonytésztás, kellően ropogós volt.
Itthoni viszonylatban átlag feletti.
A kiszolgálás is megfelelő és pörgős volt.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Egyetlen pozitívum, hogy nem kellett sokat várni az ételre. Asztalteritő maradékos, ár-érték arányban pesti viszonylatban is drága. Egy egyszerű tejszines tészta gombával és sonkával 2100ft, és semmi extrát nem tartogat. Fizetésre sokat kellett várni, 1 pincérfiú kivételével egyikük sem volt annyira aktív. Nem ajánlom senkinek, visszatérni nem fogunk.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Napos szeptemberi hétköznap jártam ott a barátnőmmel.Igen fáradtak és éhesek voltunk. Gyors kiszolgálás, finom pizza és limonádé.hamar elverte az éhségünket. Kellemes volt a kockás abroszos asztalnál ülve gyönyörködni a kilátásban. Igen kellemes hely volt. Sokáig elüldögéltem volna ott, annyira nyugodt és csendes hely volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Családi nyaralás alkalmával kerültünk Nyíregyházára. Az éttermet interneten már korábban kinéztük,mivel olasz étteremben még nem jártunk. Szép helyen van , csend vízpart,vadkacsák. A kiszolgálás udvarias , mosolygós és gyors. Család barát. Az ételek finomak, bőségesek. A tálalás ízléses, a mosdó tiszta , tágas. Nem volt igazán olcsó hely, de bármikor szívesen visszamennénk.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Soha többet. Négy asztalnál vannak vendégek. Két felszolgáló. Az egyik a pultnál netezik, a másik 20perc alatt sem talál oda az asztalhoz. A mosdóban nincs sem kézszárító, sem törölköző. Reklamációkra a válasz: Kevesen vagyunk, nincs időnk. Még elnézést sem kértek. Vajon mi lehet olyankor amikor vannak vendégek? El sem tudom képzelni.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Először és utoljára jártunk itt. Bár az étterem fekvése nagyon jó, sem a kiszolgálással sem az étellel nem voltunk elégedettek. Igaz nem pizzát ettünk hanem tésztafélét bevallom én még ilyen kis adagot nem láttam sehol. Ezért a 10 szem ravioli-ért a 2500 ft igencsak húzós volt. A párom étele olyan szinten íztelen volt mintha egy adag vízben kifőtt tésztát tettek volna elé.

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Felszolgálás 5 ös, kedvesek és udvariasak voltak, tudnak mosolyogni. A konyha 5 ös, külön élmény hogy belátni a konyhára. :) Utánozhatatlan, vékony pizzatészta. És még házhoz szállítást is vállalnak. Árai lehet azért erősebbek mint a város pizzázói, mert ez igazi minőség, és Sóstó szívében kapott helyet az étterem. Csak így tovább, mindenkinek ajánlom.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Nyíregyháza legjobb pizzázója - gyönyörű környezetben. Udvarias, kedves, gyors kiszolgálás hatalmas pizzákkal, mindez megspékelve hangulatos zenével. :)
Nyáron imádunk kiülni a tó partjára, télen pedig a fűtött,fedett terasz helyiségbe. Az árak városi viszonylatban teljesen átlagosak. Igen kedvelt hely, így talán érdemesebb előre asztalt foglalni.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt jártunk ebédelni. Férjem olasz es a családomat el akartam hozni egy igazi kis hangulatos olasz étterembe. Felszolgálók nem kedvesek sokat kellett várni hogy bárki is oda jöjjön felvenni a rendelést. Bruschetta nevetséges volt semmi köze nincs az igazi olasz bruschettahoz, sonkák kiszáradt es majdnem hogy ehetetlenek voltak.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal szerettünk volna beülni az étterembe, mert még sóstón ezt nem próbáltuk ki. Több üres asztalnál próbálkoztunk, de a pincér mindegyikre azt mondta, hogy foglalt. Ezek után átmentünk a megszokott éttermünkbe, és ezt nem is lesz kedvünk többé kipróbálni. Pedig jó helyen van, a tó partján is van terasza, szép az egész, és mégcsak nem is ebédidőben jártunk ott.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 16.093 - 36.036,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2020.12.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.07.11.
Demeter Apartman
2021.07.11. - 2020.07.11.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.07.11.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.13. - 2021.12.31.
Silver Major
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.29.
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2021.01.02.
Muskátli Apartmanház 4
2020.01.03. - 2020.12.31.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Hotel Rudolf Nyíregyháza
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)

La Terazza Pizzeria Italiana NyíregyházaX