evi71

evi71 adatlapja

Regisztráció2013.08.08
Utoljára itt2014.08.26

Szörnyű 2013. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Zalakaros gyonyoru,nem draga. A magyar vendegeknek kicsit jobban is orulhetnenek a telepulesen. Az Isteni Irgalmassag templom csodalatos. A szalloda gyermekkorunk taborait idezi. A szemelyzet segitokesz es lelkes volt. Az ar ertek arany teljesen rendben volt,ennyi penzert nem lehet tobbet varni. Mi a 21 honapos fiunkkal es a ket nagyszulovel.
Kiváló 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Kivalo elhelyzkedesu szalloda,a belvaros sziveben. Fiatal, segitokesz, mosolygos szemelyzet. A szobank pontosan olyan volt, mint a fenykepen. A reggeli boseges valaszteku volt, tetszett, hogy 7-11-ig lehetett nyugodtan reggelizni. A gyermekagy bekeszites teljesen rendben volt. Ilyen kedvezo aru minibart, meg nem talaltunk haromcsillagos szallodaban.
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hely, tisztasag mindenutt,a medencek remekek, az etteremi kinalat nagyon magas szinvonalu, nagyon figyelmesek es rendkivul gyermek baratok voltak. Ar ertek aranyban szuper volt, a tatai öreg tó környéke csodás! ! ! Szivbol ajánlom kisgyermekes csaladoknak,mi egy 2,7 eves es egy hethonapos gyermekkel szuperül éreztük magunkat!