febala

febala adatlapja

Regisztráció2017.08.25
Utoljára itt2017.08.25

2014. július 5.a párjával járt itt
Másodszor voltunk ott tavaly és az idén. Az étkezés még finomabb volt, az ellátás is príma. Két javító szándékú észrevétel:
1. / A Wifi szolgáltatás tavaly óta nem javult. A szobákban folyamatos kapcsolat nem működött. A Café környéként jobb volt a jelerősség, de ott is sokszor szakadt meg a kapcsolat.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Fehér Úr!
Köszönjük szépen észrevételeit, javaslatait. Szállodánk folyamatosan készül kisebb-nagyobb fejlesztésekre, átalakításokra, így igyekszünk az Ön által javasoltakat is ezek során figyelembe venni.
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, reméljük hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.
2014. július 9., , MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
2015. december 7.a párjával járt itt
A rossz idő ellenére kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A gyógyvíz csodálatos volt, a fürdési lehetőség az Aqua Palace-ben jelentős plusz szolgáltatás! A személyzet udvarias, az ételek finomak voltak, a választék ár/érték arányos volt. Tetszett mindkettőnknek. Szívesen eljönnénk máskor is.
Átlagos 2017. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
10-12 éve már voltunk itt és akkor mindennel elégedettek voltunk. Ebben a reményben jöttünk most is, ráadásul már unokával. Az érkezéskor 14 órára a szoba még nem volt kész. A fiatal duci recepciós hölgy ( nevét nem tudom, mert nem volt kitűzője )szerep tévesztésben volt, fél óra elteltével sem lett kész a szoba,és elvárta, hogy rendszeresen mi menjünk oda a pulthoz és kérdezgessünk, a szoba felől.