Hotel Panoráma Sopron

Hotel Panoráma Sopron
Hotel Panoráma SopronHotel Panoráma Sopron
Hotel Panoráma SopronHotel Panoráma Sopron

Hotel Panoráma Sopron bemutatkozása

Csendes környezetben, a festői szépségű Lőverek alján - pihenőövezetben - szeretettel várjuk kedvező árakkal a Hotel Panorámában! Szállodánk közel van az erdőhöz, fedett uszodához, strandhoz, egyetemhez. A belváros is és az Állami Szanatórium is 10 percnyi sétával elérhető.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Panoráma Sopron vélemények

Átlagos 2018. július 22.a párjával járt itt
Kedvező ára miatt választottuk a Hotelt. Régo szoc. reál épület a Lőverekben, csak az utca neve panoráma, mert kilátás nincs. . . . Érdekes módon se törölközősem szappan nem volt a fürdőben- nem jár. . . A tisztaság megfeleő volt. Félig tetőteres szoba ablakai nyitása -izgalmas volt,vagy egyiket vagy másikat lehetett nyitni , mert összeértek.
Hotel Panoráma válasza
Kedves volt Vendégeink!

Épületünk a Panoráma úton található, ezen végig sétálva sok helyen találkozhatnak kilátással, lombhullás után pedig az egész szakaszon!
(teraszunkról is és körülöttünk is több helyről, ha lett volna több idejük körülnézni)

Törülközőt régen mindig biztosítottunk, de sajnos pont a Vendégek kényszerítettek minket arra a lépésre, hogy ezt a megszüntessük.
2018. szeptember 8., Hotel Panoráma, üzemeltető
2016. március 21.a párjával járt itt
A szerencse útján tudtam párommal két éjszakát eltölteni a Hotelben. A környezet,a kilátás kellemes volt, a szobánk tágas és tiszta volt. Sok szép percet töltöttünk ott, a város érdekes látnivalókat tartogatott.
A szálláshely régies hangulatot idéző berendezési tárgyai a személyzet hozzáállása, segítőkészsége megfogott bennünket. Szívesen visszatérnénk máskor is.
Kiváló 2015. április 18.a párjával járt itt
Egy ejszakat töltöttünk el a hotelben, de nagyon jol ereztük magunkat. Szep,tiszta szobak, ket helyisegböl allt, egy nappali es egy haloszobabol, igy nem zavartuk egymast a ferjemmel, ha ö aludni, en pedig TV-et nezni akartam. Szep nagy terasz nyilt a nappalibol, gyönyörü
a kilatas a kertre. Igaz az etkezest nem vettük igenybe, de a etkezö helyiseg is nagyon szep volt.
2014. december 2.családjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda és Sopron városa is. Kellemes környezetben,a Lővéreknél, remek kiszolgálással, udvarias személyzettel várják az odalátogatókat. A szolgáltatásokat is igénybe vettük, és meg voltunk elégedve azokkal is. Biztosan visszatérünk még erre a helyre is, mivel csak pozitív élményekkel gazdagodtunk édesapámmal a nyaralás ideje alatt. Csak alánlani tudom másoknak is!
2014. július 26.a párjával járt itt
Szép környezetben,csendes,nyugodt helyen található a szállás Sopronban,a Löverekben. A személyzet udvarias,kedves. Törölköző csak kérés ellenében van,ezt tudatják is,de ha a vendég kér,azonnal adnak. Ottlétünk alatt semmilyen rossz tapasztalatunk nem volt. Egész ottlétünket zavartalanul. nyugalomban töltöttük.
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
Júniusban, ebben a csodálatos környezetben töltöttünk el két éjszakát. Kicsit tartottunk tőle, hogy nem sikerül a szállásfoglalás, mert szinte az utolsó pillanatban döntöttünk az utazásról. Mégis, a hotel részéről az ügyintézés nagyon rugalmas, gyors volt, azt a szobát kaptuk, amit szerettünk volna, az erkélyes fotelágyast, ahonnan a kilátás gyönyörű.
Kiváló 2014. február 24.családjával járt itt
A Soproni Panoráma hotel a Lőverekben található. A hotel kényelmes, ár-érték arány kifogástalan. A vezető és a személyzet készséges, udvarias és figyelmes. Másodmagammal nyaraltam itt,nagyon jól éreztem magam. Mindenkinek ajánlom ezt a kellemes szép helyen található szállást. Nagy előnye és ezzel a hotelt és a Fácánkert vendéglőt is dicsérem egy kalap alatt.
Hotel Panoráma Sopron - Külső képHotel Panoráma Sopron - Külső képHotel Panoráma Sopron - Külső képHotel Panoráma Sopron - Medence/kertHotel Panoráma Sopron - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. január 21. járt itt
Egy éjszakára szálltunk itt meg gyerekcsoporttal, és csak jót mondhatok. Kicsi, de tiszta szoba, előzékeny tulajdonos, rugalmas problémakezelés. A reggeli nem volt túl fantáziadús és sokféle, de ennyi pénzért tökéletes. Mennyisége is éppen kellemes volt.
Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Augusztusban szálltunk meg a hotelben a feleségemmel. Nagyon jól éreztük magunkat. Csodálatos panoráma látható a hotelből. Erkélyes szobát kaptunk, a kilátás a mellékelt fotón látható. Mindenki nagyon barátságos és segítőkész volt! A tulajdonos is mindenben segített. Az étkezés az Arany Fácán étteremben biztosított. Gyönyörű hely, fantasztikus ízekkel.
Köszönjük!
Hotel Panoráma Sopron - KörnyékHotel Panoráma Sopron - EgyébHotel Panoráma Sopron - EgyébHotel Panoráma Sopron - Külső képHotel Panoráma Sopron - KörnyékHotel Panoráma Sopron - Belső
Kiváló 2013. június 25.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat párommal. Itt szilvesztereztünk. Minden úgy zajlott, ahogyan szerettük volna. Még jobb kategóriájú szobát is kaptunk, mint amit kértünk.

Tiszta, rendezett szálloda, könnyű és gyors megközelítéssel. A belváros is 15-20 percre van a hoteltől. A kiszolgáló személyzet mindenben a rendelkezésünkre állt. A reggeli is kitűnő volt. :)