f.fefe

f.fefe adatlapja

Regisztráció2019.12.31
Utoljára itt2021.12.26

Szörnyű 2019. december 31.a párjával járt itt
A feleségemmel a karácsonyt szerettük volna eltölteni ebben a 4 csillagosnak nevezett turista szálláson. Már érkezésünkkor láttuk, hogy egy levitézlett, elhanyagolt épülethez értünk. Mindenhol sár az udvar elhanyagolt nem karbantartott. Belépve az 50-es évek hangulatát idéző retro belső fogadott. Dec 24-én 12:30 óra körüli időben érkeztük.
Zsóry Hotel Zen & Spa válasza
A valótlanságoktól hemzsegő "értékelés"-re nem is érdemes szót vesztegetni, mindössze annyit jegyeznénk meg, hogy a vendég 3 napos ottartózkodás után árengedményt próbált kicsikarni (van az a pénz, amiért nem hangos a mosógép? ), majd fizetés nélkül távozott. Ezért, illetve a becsületsértő állításokért megindítottuk a jogi eljárást
2020. január 4., Zsóry Hotel Zen & Spa, üzemeltető
Kiváló 2019. december 31.a párjával járt itt
Minden rendben van ár érték arányban! Nagyon jó hely ajánlom mindenkinek! Szobák tiszták, a wellnes részleg minden igényt kielégítő ! Az ételek finomak,bő valaszték. Az árak elfogadhatóak, kicsit hiányoltuk szórakozási lehetőség pl bowling. Pihenésre ajánlanam. A környezete tiszta , rendezett. Többször Voltam, kedvesek segítőkészek!
Kiváló 2021. december 26.családjával járt itt
Picit retro, de szuper. Kutyussal fogadtak, szoba a Balatonra nézett, tisztaság rendben volt. A hotel 10 méterre a Balatontól. A part rendezett, tiszta, víz kavicsos mint a tenger a horvátoknál. Félpanzió az étel megfelelő, gondoltak a tejmentes és gluténmentes fogyasztókra is. Wellness részleg tiszta. Ajánlom mindenkinek.