fireman21

fireman21 adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.03.19
Utoljára itt2018.09.12

Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Elöljáróban: sok szállodában jártunk már, de egy dolog egészen biztos, a Hotel Bodrogba visszatérünk. Nagyon jó fekvésű, városközponti szálloda. A személyzet kedves, segítőkész. Érkezéskor a nevem bemondása után a recepciós (Boglárka) már közölte is a szobaszámot és hogy előre fizetve van.
Kiváló 2018. január 17.a párjával járt itt
Már sokat hallottunk a szállodáról, de csupán a véletlenen múlt, hogy ide jöttünk (amit egyáltalán nem bántunk meg). Mint az előzőekben is leírták, a szálloda nagyon szép helyen van, Esztergom kb. 5 km-re, ilyenkor az egész városban ingyenes a parkolás. Megnéztük a Bazilikát, az altemplomot, séta a városban.
Gyenge 2017. április 18.a párjával járt itt
A hotel kitűnő helyen fekszik, közel a városközpont. A személyzet segítőkész, kedves. Az ételválaszték, minőség OK. Ami nem tetszett: A földszinten kaptunk szobát. A szoba nagyon kicsi, mellette kerti terasz. A kerti teraszról belátni a szobába és a fürdőbe. Kb. 8 tv csatorna volt. Ha valaki ezt a hotelt választja, érdemes előre tisztázni, hogy hol kér szobát.