Auris Hotel Szeged Szeged
6725 Szeged, Boldogasszony sgt. 14.

Auris Hotel Szeged Szeged a térképen

Auris Hotel Szeged Szeged értékelése:

14. helyezett a 69 szegedi szállás közül
71. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Auris Hotel Szeged Szeged bemutatkozása

Az Auris Hotel Szeged belvárosában található, letisztult designnal és igényesen berendezett szobákkal várja vendégeit.

Auris Hotel Szeged Szeged képei

Auris Hotel Szeged Szeged vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
Az értékelésemből látszik, hogy meg voltunk elégedve a szállodával. A szolgáltatások értékelésénél azért adtam 4 csillagot, mert a WIFI erőssége erősen változó volt és a TV képe-hangja széteső volt. Nem volt zavaró mert nem TV-t nézni mentünk Szegedre. A személyzetnek köszönünk mindent!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Gyönyörű szép, nagy teraszos, világos,kényelmes De luxos szobát kaptunk! ! ! A reggeli nagyon bőséges, nagy választékkal, finom kávéval, és minden reggel frissen sütött palacsintával, friss pékáruval volt feltálalva. Mi szem-szájnak ingere, valóban meglepő volt a kínálat, nagy szállodákban sem szokott ilyen választék, frissesség lenni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A szoba kényelmes volt, tiszta. A berendezés kényelmes, praktikus. A svédasztalos reggeli változatos, bőséges volt, nagy megelégedéssel nyugtáztam, hogy az utánpótlásért felelős személyzet a kifogyott péksütemények utántöltésekor gumikesztyüt húzott. A személyzet egészen kivételesen udvarias, előzékeny. Kitűnően éreztük magunkat, másnak is szívesen ajánlom!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szálloda jó helyen van,gyalog minden elérhető. A reggeli jó,csak egy dolgot nem értettünk. . . minden reggel (3X)akkor porszívózták a padlószőnyeget a reggeliző folyosóján,amikor tele volt a terem. . . :( Hatan voltunk és beszélgetni esélyünk sem volt,mert folyamatosan zúgott a porszívó. Gondolom ez nem csak nekünk volt zavaró. . .

J.B. TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern stílusú, ízléses berendezés. Tisztaság tökéletes. A svédasztalos reggeli választéka számomra ideális. Meleg ételek (bundás zsemle, virsli, rántotta, bacon, palacsinta), felvágottak, szalámi, sajt, pogácsa, kókuszgolyó, joghurtok, zöldségek, hideg és forró italok, teljesség igénye nélkül, ennyi jutott eszembe.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Ottjártunkkor éppen a Szegedi Bornapok rendezvénysorozat zajlott. Először jártunk a hotelben, nagyon jól éreztük magunkat. A hotel kívülről is szép, bár a szomszédságában éppen akkor bontottak el egy ingatlant, ez kicsit rontott a külső megítélésen, de ez nem befolyásolt semmit. A Dóm tér kb. 5 perces sétával elérhető. A személyzet nagyon kedves,segítőkész.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Először jártunk a hotelben, de biztosan nem utoljára. Az elhelyezkedése kiváló, néhány perces sétával elérhető a városközpont. A személyzet nagyon kedves, udvarias, a szobák gyönyörűek és tiszták. Mi a belső udvarra néző lakosztályt kaptunk, így nem zavart bennünket az utca zaja. A reggelinél nem volt extra választék, de mindenki talált magának megfelelő ételt és jól tudtunk lakni.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. június utolsó hetében jártunk itt férjemmel. A recepción barátságosan fogadtak minket. A szoba nagyon hangulatos és szép tiszta volt. A reggeli nem felelt emg egy 4 csillagos szállodai reggelinek. Nem volt túl változatos, péksütit például 5 napunk alatt nem is láttunk. A kávézáshoz hiányzott egy normális kávés csésze.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Online foglaltam gyors,érthető válasz. A szálloda nagyon jo helyen van központi részen. Kellemes fogadtatåsban volt részünk kedvesek segitőkészek nem utolso sorban két lábbal állnak a földön! Regisztrácio közben még utbaigazitást is kaptunk térképpel.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló helyen van a hotel, a városközpontban, mégis csendesek a szobák, jól lehet pihenni. A személyzet barátságos és segítőkész volt, a reggeli bőséges, változatos és nagyon finom. Ajánlom mindenkinek, aki tényleg szeretne kikapcsolódni.
Válasz az értékelésre - 2016. február 1.
Örömünkre szolgál, hogy ennyire pozitívan ítélték meg Hotelünk, remélem hamarosan újra találkozhatunk majd Önökkel.
Üdvözlettel:
Szabó Norbert
FO Manager
Hotel Auris
Szabó Norbert (Auris Hotel Szeged)

Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő és desszert bekészítéssel, medence és szauna használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.15-ig
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.13-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.08.07.
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2021.08.07-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 26.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Érvényes: 2021.08.07-ig
2020.09.16. - 2020.09.19.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

SzegedX