flyer32

flyer32 adatlapja

Regisztráció2014.01.14
Utoljára itt2015.10.11

Szörnyű 2015. október 11.gyerekekkel járt itt
A közelben lakunk, többször rendeltünk már tőlük. Az ételek finomak, de a kiszolgálás elrontja az egészet. Mindig késnek, terminálos fizetés megoldható a kiszállításnál is, de ezt véletlenül sosem hozzák magukkal. Mostanra odáig jutott ez a dolog, hogy hiába rendelem meg 3 órával hamarabb, akkor sem hozzák ki.
Kiváló 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Összességében csak ajánlani tudom! A személyzet mindig kedves,segítőkész, udvarias. PROFIK! Az ételek finomak, mindenki talált neki megfelelőt. A masszázs csillagos ötös! Ne hagyja ki senki! A szálloda új részében voltunk, superior lakosztály, annyira új hogy még csak a csupasz falak vannak. A szobában telefon, széf, klíma nincs.
2014. január 14.a párjával járt itt
Igazából pontosan azt kaptam, amire a honlapot átnézve számítottam. Tiszta 80as évek. Talán még Ötvös Csöpi is ugyanazon a szőnyegen lépdelt. A kilátás nagyon szuper. :) A tisztasággal nem volt gond, de a papírvékony falakkal igen. Gyakorlatilag a 2 szobával arrébb történtekben is naprakész lehetett az ember minden erőfeszítés nélkül.