Tanya Csárda Monorierdő

2213 Monorierdő, Barátság u. 5.

Tanya Csárda Monorierdő a térképen

Tanya Csárda Monorierdő értékelése:

2. helyezett a 2 monorierdői étterem közül
322. helyezett Budapest környékén - 867 étterem közül

csárda

Tanya Csárda Monorierdő vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két nappal ezelőtt rendeltem 4 tálat házhozszállításra fix időpontra. Fél óra késés után felhívtam az éttermet, hogy mennyit kell még várni. Közölték, hogy nem vették figyelembe a rendelésemet. 13 ember ült nálam és vártuk a vacsorát. A pofámról égett a bőr. És miután kikeltem magamból, még a telefonos kisasszonynak állt feljebb.
Tatabánya

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Olvasom a kritikákat és méltánytalanul le van pontozva ez a csárda. Átutazóban voltunk, és igen, az ittjártam ajánlása alapján választottuk ezt a helyet. A csárda el van dugva az autósok elől, az útról egy üzemcsarnok látszik, az mögött van a csárda. Mi menüt ettünk, de az is olyan óriási, hogy nem tudtuk megenni.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
A szomszéd városban Monoron lakom, de itt még soha nem jártam. Hallani hallottam róla, de vhogy soha nem úgy jött ki a lépés hogy itt együnk. Párom hirtelen ötlete volt hogy itt vacsorázzunk. Nem voltak sokan, kb 18 óra körül mentünk. Szerencsére rendezvény sem volt, a parkoló is szinte üres. Jó idő lévén kint foglaltunk helyet, és a pincér is jött azonnal az étlapokkal.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Pilisen dolgozom, emiatt néha a munkatársaimmal kijárunk ebédelni. Eddig szinte mindig napi menüt ettünk, ritkán ettünk a teljes választékból. Nekem pozitív véleményem van, a napi menüvel nagyon elégedett vagyok, 890 Ft-ért három fogást enni, amiből a levesek valami eszméletlen finomak, a másodikok pedig viszonylag egyszerűek, de azok is akkora adagok, hogy meg sem bírom enni általában plusz a palacsinta - kevés ilyen van a környéken.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 1.
2015 ben voltunk elöszőr családi rendezvènyen 17 fő elégedettek voltunk. 2016 júniusában viszontnem volt szerencsénk ,7 főre foglaltunk asztalt ,1,5 òra után szòltunk hogy mikor lesz kész a kaja( ami levest nem tartalmazott) mert lassan akkor távoznánk . . . 15 perc múlva megkaptuk . . . mostanába nem készülün oda menni :)
Légkondi nem müködött.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 11.
A közelben lakunk, többször rendeltünk már tőlük. Az ételek finomak, de a kiszolgálás elrontja az egészet. Mindig késnek, terminálos fizetés megoldható a kiszállításnál is, de ezt véletlenül sosem hozzák magukkal. Mostanra odáig jutott ez a dolog, hogy hiába rendelem meg 3 órával hamarabb, akkor sem hozzák ki. Van egy öreg pincér, az még mosolyog is, mikor az ember ezt szóváteszi.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Lehet, hogy csak nem volt szerencsénk, de a megrendelt ételekre kb másfél órát kellett várnunk. Ez éhes, nyűgős gyerekekkel nagy melegben nem volt kellemes. Az ételek finomak és bőséges méretűek voltak. A teremben ahol helyet kaptunk nem volt légkondi. A pincér nagyon kedves volt, feltehetően nagyon leterhelt, mert az italokra is esetenként sokat kellett várni, bár látszott, hogy megállás nélkül dolgozik.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 3.
Az ételek nagyon finomak . Az adagok igen csak emberesek. Mi tanyatálat kértünk. Mondván nem vagyunk kis étkű emberek,de még másnapra is elegendő volt amit elcsomagoltattunk. A kétszemélyes tál 4 fő részére is elegendő. Nem fukarkodnak a mennyiséggel és a minőséggel sem. A személyzet figyelmes barátságos.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Régebben, amikor a családommal, gyerekként Budapesten jártunk, hazafelé mindig itt álltunk meg enni. Mindig is szerettem, nagyon jó hangulata van, jó kiszolgálás. Idén márciusban betévedtünk. Eszembe jutott néhány dolog, ami ott történt. . . . Betértünk a családdal, kb 7 éves lehettem, és egy családi eseménybe csöppentünk, amikor is egy akkor velem egy idős gyerkőc tüsszentés közben a habos gesztenyepürééjébe fejelt.

Legnépszerűbb csomagok Monorierdőn és környékén
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gőzkabin és a szaunák használatával, Sunday Lunch-on való részvétellel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.324,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.020,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkoló használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.711 - 24.389,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.543 - 32.612,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.355,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.30.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.324 - 86.931,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2023.01.15.

Szállodák Monorierdő környékén
Hotel Aquarell Monorierdő
Libra Hotel Monorierdő
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Monorierdő
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége (min. 3 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

Tanya Csárda MonorierdőX