F.né

F.né adatlapja

Regisztráció2015.03.31
Utoljára itt2020.01.15

Gyenge 2016. november 26.a párjával járt itt
Sajnos rossz tapasztalatunk van! A 3. emeleten kaptunk szobát,ami BÜDÖS volt,órákig kellett szellőztetni! A fürdőszobába pókháló,a székek ragadtak! Az ágynemű sárga,a matracok kényelmetlenek,a párnákat nem lehetett használni,olyan kemények,csomósak voltak! Pihenni NEM lehetett,néhány vendég miatt,akik 23 óra után is csapkodták az ajtót.
2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Augusztus 2-án ebédeztünk a CostaRica-ban,unokáinkkal. Mivel sok vendéget láttunk,gondoltuk mi is betérünk. Tiszta,hangulatos étterem! A kiszolgálás gyors,figyelmes! Az ételek ízletesek! A személyzet kedves,bár kissé túlbuzgó! Az étterem elhelyezkedése kiváló! Ár-érték arányos. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Számunkra a Hotel Platán,a nyugodt pihenést jelenti! Többször voltunk a vendégük,(5x)mert elégedettek vagyunk a szolgáltatásaikkal! A Személyzet,és az Igazgató kedves,közvetlen,segítőkész! Az ételek bőségesek,finomak,változatosak! A szobák,és a közös helyiségek tiszták,otthonosak! Zárt parkolóban hagyhatjuk az autót.