Fonócska

Fonócska adatlapja

Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2016.08.17

2023. április 9.a párjával járt itt
Mivel nem autóval voltunk így nehézkes volt a közlekedés. Javasolnám , hogy a szálloda és a pályaudvarok között legyen transzfer, ha még taxi sincs Kőrösön. Az étel nagyon ízletes volt. A szoba kényelmes, a kilátással nem volt gondunk. Szeretném még javasolni,hogy a szobában legyen még 1db nagy törülköző a welneshez vagy a fürdő térben lehessen kérni.
2013. június 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A gyerekeknek tetszett a kültéri medence, a szoba, az ételek. Kedves volt a személyzet, segítőkészek a recepciósok. Amit hiányoltam, a hajszárító, és a tv csatornák és a vastag paplan párna, különösen ebben a melegben. . Sajnos a szobánk a gépház felett volt, ami zavarta az éjszakai alvást.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
A legkedvesebb üdülőhelyem a szálloda. A kiszolgálás és a személyzet is fantasztikus, mindent megtesznek a vendégekért. A gyerekek számára sokféle szórakozás és sportolási lehetőség van. Egy kis versike fogalmazódott meg bennem. Megosztom a kedves játéktársakkal. Szeretem Magyarországot, ezért sokat kirándulok
Kedvenc helyem Bük, tíz éve itt üdülök.