Nefelejcs Hotel Mezőkövesd ★★★

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Bimbó út 2.

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd a térképen

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Szállodánk a népművészetéről is ismert Matyóföldön található. Karnyújtásnyira helyezkedik el Magyarország egyik leghíresebb termálfürdőjétől, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől. A háromcsillagos Nefelejcs Hotel 2008 februárjában nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt. A kényelmet a hallban lift, a szobákban klíma, minibár, színes tv, telefon és internetes csatlakozási lehetőség teszi teljessé. A szobák berendezése, mérete lehetőséget ad akár többhetes tartózkodásra is. Üzleti szolgáltatásainknak köszönhetően szállodánk remek választás céges rendezvények, meetingek, tréningek, konferenciák lebonyolítására. A munka végeztével vagy a rendezvények, programok szüneteiben Vendégeink feltöltődhetnek szaunáinkban, jakuzzinkban vagy ellazulhatnak a szakképzett masszőrünk segítségével.

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd képei

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Mint az osztályzások jegyeiből is kitűnik, semmi kifogásolni való nem volt a Hotellel szemben. Vihettük a kis szobakutyáinkat is, melyeket elég kevés helyen fogadják, úgyhogy ezért még egy plusz pontot is érdemel a Hotel. A sok pozítívum mellet sajnos negatívumként volt az tény, hogy érkezésünk másnapján páromat komoly mértékű influenza kapta el, és az ünnepi idószakban nem volt egyszerű orvost találni, győgyszertár is csak Egerben volt nyitva.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Először voltunk itt. Jó helyen van, parkolás rendben. A személyzet kedves,rend, tisztaság. A szobai hütő (minibár) üres volt,be sem volt dugva. Nem hiányzott,csak tény. A tv okos volt,a hülye műsorok helyett lehetett a neten filmet nézni. Wifi jó,erős. Az étterem rendezett,tiszta. Reggeli svédasztalos,választék éppen megfelelő.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Szép környezet, viszonylag új épület. A dézsa medence nem volt felfűtve, nem gondoltuk volna , hogy szólni kellett volna még induás előtt. Még 3 óra mulva is a pad alatti rész nagyon hideg volt. Nemtudom hogy tisztítják, de eléggé koszos volt a víz benne. A dézsa medence mellett található a ház klima hűtője, ami annyira zajos, hogy még a másik utcából is lehet hallani.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Szilveszterezni jöttünk a szállodába.Nagyon tetszett , hogy a személyzet kedves ,mosolygós.Minden kérésükre igényünkre a válasz igen volt.Barátságos tiszta szobák,kellemes vellnes részleg nagyon jó masszőr. Finom ételek,italok . Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi biztosan jövünk még ide !!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Másodszor járunk ott, kellemes, tiszta, hangulatos hely, imádjuk. Nagyon kedves, segítőkész személyzet, tiszta szobák, szép étterem, kedves kis wellnes részleg! A fürdő közelsége még vonzóbbá teszi az egyébként is jó helyet. Télen-nyáron is csak ajánlani tudom! Igényesen berendezett, hangulatos szálloda, csodás kerttel és kikapcsolódási lehetőségekkel.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Az érkezők közül nem volt olyan akinek ne lett volna problémája. 14 órai szobafoglalásuknál 18 órakor még mindig jég hideg volt a szoba fűtés nem volt, a tévé nem működött. Majd kaptunk egy másik szobát ott langyos volt a kis radiátor , de a hűtő nem működött. Későn szembesültünk hogy a wellnessből semmi nem működött.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Már nem előszőr jártunk ebben a hotelben, de mindig csak felső fokon említhetjük. Nagyon kedves személyzet, nagyon jó szakács. Tavaszi időben érkeztünk és közben beköszöntött a tél. Így tettünk egy havas sétát is a városban. Sajnos nagy hiányossága volt a kellemes pihenésünknek, hogy a jakuzzi nem müködött. Sajnos át kellett menni a Zsóry fürdőbe, ami viszont nagyon szép lett.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
A fiatal "Csikócsapat" minden felmerülő kérdést vagy kérést a lehető leggyorsabban, a létező legnagyobb rugalmassággal oldott meg, külön köszönetünk az évfordulós meglepetés megvalósításához! A fürdő közelsége, a kellemes kerti kikapcsolódási lehetőségek, a kiváló magyaros ízek a teljeskörű pihenést még kerekebbé tették, míg a különleges díszítés a közösségi terekben és a szobákban jó ízlésről tanúskodik.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos a környék, nagyon közel a fürdő. Aki nyugodt környezetre vágyik, pihenésre, kikapcsolódásra, bátran ajánlom. Az ételek nagyon bőségesek és finomak. A személyzet kiemelkedően kedves, barátságos és segítőkész. Érkezéskor körbe is vezettek minket, mindent megmutatva, mindenről tájékoztatva. A szobák tiszták, ágyak nagyon kényelmesek.

Monik TOP egyébhely értékelő
2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
A szálloda nagyon barátságos, hangulatos. Az ételek finomak, bőségesek. A reggeli svédasztalos. Az előadóterem tágas, jól felszerelt. A szobák kényelmesek, tiszták, barátságosak. Sajnos a benti medence nem működött, de az udvari dézsást felfűtötték kérésünkre. A strand közel van, de az egész napos szakmai program miatt azt nem tudtuk igénybe venni.

Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.18. - 2020.05.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.12.22.
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
Érvényes: 2021.01.31-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX