Gabi72

Gabi72 adatlapja

Regisztráció2021.09.11
Utoljára itt2024.07.05

Kiváló 2024. július 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hangulatú étterem, ahová egy szombati napon tértünk be. Annak ellenére, hogy több csoportos foglalás is volt, tudtak még fogadni minket, és rendkívül gyorsan elkészült az étel, ami mindannyiunknak nagyon ízlett. Jó szívvel ajánlom a helyet, a személyzet is igen kedves.
Kiváló 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Közvetlen vízparti, kinti medencés retro szálloda. Saját vitorlás kikötője van, ami emeli a hely színvonalát. Nagy parkja és partszakasza minden igényt kielégít a fürdőzéssel kapcsolatosan. Napközben is étkezési lehetőséget biztosít. A reggeli és a vacsora házias jellegű, mindenki megtalálhatja az ízlésének megfelelő ételt.
Felhasználó fényképei:
Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Nereus Park Hotel Balatonalmádi -
Kiváló 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedvessége és az ételek minősége feledteti a légkondi hiányát és a zuhanyzó lepukkantságát. A fürdő és a csodás, mókusokkal teli park, valamint a bob pálya pár perc sétára található, az is nagyszerű. Ár-érték arányban szuper hely. Összességében mi nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is megyünk.