Rózsa Sándor Csárda Zsombó
6792 Zsombó, Szegedi út 60.

Rózsa Sándor Csárda Zsombó a térképen

Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tíz fővel mentünk egy esemény ünneplésére a csárdába. Még sohasem voltunk itt. De sokszor elmentünk előtte. Jó helyen van, és jól néz ki . Bent sem csalódtunk. Régi csárda hangulat. De bejutni hétvégén csak úgy lehet, ha előre van hely foglalva. Nekünk volt. Sokan voltak, mégis szinte azonnal felvették a rendelést. Gyorsan ki is hozták a hatalmas adag, ízletes étkeket.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk itt, és másodszor távoztunk csalódottan. . . Kellemes környezt, kiváló ételek, messze átlagon aluli kiszolgálással. Ismét úgy jártunk, hogy lejárt a minket kiszolgáló pincér munkaideje, és ott lettünk felejtve, annak ellenére hogy a délutáni időpont miatt mindösszesen két asztalnál volt vendég.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A csárda az útról különösebben nem feltűnő. Belülről azonban szép és hangulatos. Az asztalt napokkal korábban 8 főre lefoglaltam, így volt helyünk. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Leveseket "csészében" kértük (FALUSI GYÖNGYTYÚKLEVES GAZDAGON, FÜRJTOJÁSSAL), bőséges adagot kaptunk. El sem tudom képzelni, hogyha "tálban" kértük volna, hogyan esszük meg.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Belépve az épületbe, nem egy hagyományos csárda hangulat fogadott bennünket, hanem egy modern felfogásban megalkotott, és berendezett, nagyon hangulatos és egyedi " feeling". Különösen tetszett a négy részre osztott vendégtér. A személyzet udvarias üdvözlése után helyet foglaltunk. A pincér hölgy gyorsan hozta az étlapokat, és rövid idő után a megrendelt italokat.

Legnépszerűbb csomagok Zsombón és környékén
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.05.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 39.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2021.12.22.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2021.08.14.

Szállodák Zsombó környékén
Colosseum Wellness Hotel Zsombó
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)

Rózsa Sándor Csárda ZsombóX