Rózsa Sándor Csárda Zsombó

6792 Zsombó, Szegedi út 60.

Rózsa Sándor Csárda Zsombó a térképen

Szállások Zsombó városában
Wellness csomagok Zsombó városában

Rózsa Sándor Csárda Zsombó vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Másodszor voltunk itt, és másodszor távoztunk csalódottan. . . Kellemes környezt, kiváló ételek, messze átlagon aluli kiszolgálással. Ismét úgy jártunk, hogy lejárt a minket kiszolgáló pincér munkaideje, és ott lettünk felejtve, annak ellenére hogy a délutáni időpont miatt mindösszesen két asztalnál volt vendég.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A csárda az útról különösebben nem feltűnő. Belülről azonban szép és hangulatos. Az asztalt napokkal korábban 8 főre lefoglaltam, így volt helyünk. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Leveseket "csészében" kértük (FALUSI GYÖNGYTYÚKLEVES GAZDAGON, FÜRJTOJÁSSAL), bőséges adagot kaptunk. El sem tudom képzelni, hogyha "tálban" kértük volna, hogyan esszük meg.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Belépve az épületbe, nem egy hagyományos csárda hangulat fogadott bennünket, hanem egy modern felfogásban megalkotott, és berendezett, nagyon hangulatos és egyedi " feeling". Különösen tetszett a négy részre osztott vendégtér. A személyzet udvarias üdvözlése után helyet foglaltunk. A pincér hölgy gyorsan hozta az étlapokat, és rövid idő után a megrendelt italokat.

Legnépszerűbb csomagok Zsombón és környékén
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.19. - 2021.01.19.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2020.12.30.

Szállodák Zsombó környékén
Colosseum Wellness Hotel Zsombó
Grand Hotel Glorius Zsombó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Rózsa Sándor Csárda ZsombóX