Rózsa Sándor Csárda Zsombó

6792 Zsombó, Szegedi út 60.

Rózsa Sándor Csárda Zsombó értékelése:

Szállások Zsombó városában
Wellness csomagok Zsombó városában

Rózsa Sándor Csárda Zsombó vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
A csárda felújítása után először jártunk itt a hétvégén a feleségemmel. Barátságos a hely, udvarias volt a fogadtatás. Tele volt a csárda, mégis időben megkaptuk a megrendelt ételeket, amik mennyiségben és minőségben is kiválóak voltak. A helyzet akkor romlott el, amikor lejárt a munkaideje a minket kiszolgáló pincérnek, utána a többiek alig törődtek velünk, minden nagyon vontatott lett.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A csárda az útról különösebben nem feltűnő. Belülről azonban szép és hangulatos. Az asztalt napokkal korábban 8 főre lefoglaltam, így volt helyünk. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Leveseket "csészében" kértük (FALUSI GYÖNGYTYÚKLEVES GAZDAGON, FÜRJTOJÁSSAL), bőséges adagot kaptunk. El sem tudom képzelni, hogyha "tálban" kértük volna, hogyan esszük meg.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Belépve az épületbe, nem egy hagyományos csárda hangulat fogadott bennünket, hanem egy modern felfogásban megalkotott, és berendezett, nagyon hangulatos és egyedi " feeling". Különösen tetszett a négy részre osztott vendégtér. A személyzet udvarias üdvözlése után helyet foglaltunk. A pincér hölgy gyorsan hozta az étlapokat, és rövid idő után a megrendelt italokat.

Legnépszerűbb csomagok Zsombón és környékén
Garden 39 Vendégház
Szeged
2019.09.22. - 2020.09.22.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.04.21.

Szállodák Zsombó környékén
Colosseum Wellness Hotel Zsombó
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi árak

Rózsa Sándor Csárda ZsombóX