Rózsa Sándor Csárda Zsombó
6792 Zsombó, Szegedi út 60.

Rózsa Sándor Csárda Zsombó a térképen

Szállások Zsombó városában
Wellness csomagok Zsombó városában

Rózsa Sándor Csárda Zsombó vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
A neten választottuk ezt a csárdát az elhelyezkedése, az étlapja és a vélemények alapján. Nem okozott csalódást, bár az út mentén tehetnének ki útbaigazító/figyelemfelhívó táblát. Nagyon kellemes csárda-hangulatot teremtettek a kiegészítőkkel, kerámia tálakkal, tányérokkal, amit sok helyen már hiába keresünk. A kiszolgálás gyors és udvarias volt.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tíz fővel mentünk egy esemény ünneplésére a csárdába. Még sohasem voltunk itt. De sokszor elmentünk előtte. Jó helyen van, és jól néz ki . Bent sem csalódtunk. Régi csárda hangulat. De bejutni hétvégén csak úgy lehet, ha előre van hely foglalva. Nekünk volt. Sokan voltak, mégis szinte azonnal felvették a rendelést. Gyorsan ki is hozták a hatalmas adag, ízletes étkeket.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk itt, és másodszor távoztunk csalódottan. . . Kellemes környezt, kiváló ételek, messze átlagon aluli kiszolgálással. Ismét úgy jártunk, hogy lejárt a minket kiszolgáló pincér munkaideje, és ott lettünk felejtve, annak ellenére hogy a délutáni időpont miatt mindösszesen két asztalnál volt vendég.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A csárda az útról különösebben nem feltűnő. Belülről azonban szép és hangulatos. Az asztalt napokkal korábban 8 főre lefoglaltam, így volt helyünk. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Leveseket "csészében" kértük (FALUSI GYÖNGYTYÚKLEVES GAZDAGON, FÜRJTOJÁSSAL), bőséges adagot kaptunk. El sem tudom képzelni, hogyha "tálban" kértük volna, hogyan esszük meg.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Belépve az épületbe, nem egy hagyományos csárda hangulat fogadott bennünket, hanem egy modern felfogásban megalkotott, és berendezett, nagyon hangulatos és egyedi " feeling". Különösen tetszett a négy részre osztott vendégtér. A személyzet udvarias üdvözlése után helyet foglaltunk. A pincér hölgy gyorsan hozta az étlapokat, és rövid idő után a megrendelt italokat.

Legnépszerűbb csomagok Zsombón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.30.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2021.09.06.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.04.30.

Szállodák Zsombó környékén
Colosseum Wellness Hotel Zsombó
Tisza Hotel Zsombó
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
2=3 akció

Rózsa Sándor Csárda ZsombóX