Gastroban

Gastroban adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Gasztrosznob  •  Gasztro-guru  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2017.06.19
Utoljára itt2020.01.04

Kiváló 2017. június 21.a párjával járt itt
Jó egy pár hete egy vasárnap tértünk be párommal a helyre. Szerencsénkre a hely megálmodója, és a hely tulajdonosa volt aki fogadott, és volt kedvesen kalauzolt bennünket a pizzák, és tészták, és alapanyagok világába. Elmesélte olaszországi és egyéb világi tapasztalatait, és a hely kapcsolatát.
2017. június 19.barátokkal járt itt
Picit furcsán éreztem magamat, mert a külön kívánságaimat nem nézték jó szemmel. Mindig van, és lesz külön kívánságom, mert ezzel tesztelem a személyzetet, és a konyhát! Ez a belépő hozzám! A köret sótalan volt. Az étel olyan éppen jól megfelelt pici jó indulattal, nem volt kiváltságos élmény.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Csak egy kávéra, üdítőre ugrottunk be, párommal egy vasárnap, de a szomszéd asztal tányérjain, és táljain olyan gusztusosak, és nagyok voltak az ételek, hogy úgy döntöttünk megvacsorázunk. Fél fél adagot kértünk, mert nem is voltunk éhesek, de a látvány eladta magát, és az ételt. A desszert is nagyon finom volt a kiszolgálás természetes, és kedves.