6085 Fülöpszállás, Székekpuszta 23/a

1. helyezett a 2 fülöpszállási étterem közül
229. helyezett Dél Alföldön - 888 étterem közül

csárda
grill ételek ...
magyar, angol, német, olasz, román
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Kígyós Csárda Fülöpszállás bemutatkozása

A Kígyós Csárda & Panzió évtizedek óta szigetként helyezkedik el tavak és folyók ölelésében, Solt és Fülöpszállás között.
A Hodován család 1992 szeptemberében vásárolta meg a csárdát, ami azóta nagy változáson ment keresztül.
A hosszú évek ... Tovább >>
A hosszú évek alatt országosan ismert, sőt elismert vendéglátó egységgé vált.
2003 tavaszán elkezdtük a csárda felújítását, amit 2004 tavaszára be is fejeztünk.
Panziónkban 8 rendkívül színvonalas szobát alakítottunk ki, amely 26 fő fogadására alkalmas. A vendégtérben három különálló termünkben 150 főt, nyitott árkádunkon 90 főt tudunk vendégül látni. Konyhánkat a létező legkorszerűbb technológiával szereltük fel a HACCP minőségbiztosítási rendszernek megfelelően. Konyhánk büszkesége Varga Károly, Fülöpszállás díszpolgára, többszörös olimpiai és világbajnok mesterszakács, aki főállásban dolgozik nálunk.

Kígyós Csárda Fülöpszállás képei

Kígyós Csárda Fülöpszállás vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
Gyors, udvarias kiszolgálás. Ízletes, igen bőséges adagok. Festői környezet. Mi Párommal a 2 személyes Csárdatálat rendeltük,bőséges adag volt, akár többen is jól lakhattak volna belőle, Nekem különösen a kacsasült ízlett és a sokféle zöldség és mártás közül a chilimártás valamint a saláta. Kellemes környezetben telt az idő. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Csak egy kávéra, üdítőre ugrottunk be, párommal egy vasárnap, de a szomszéd asztal tányérjain, és táljain olyan gusztusosak, és nagyok voltak az ételek, hogy úgy döntöttünk megvacsorázunk. Fél fél adagot kértünk, mert nem is voltunk éhesek, de a látvány eladta magát, és az ételt. A desszert is nagyon finom volt a kiszolgálás természetes, és kedves.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Jó helyen van a csárda. Igazi a csárda hangulat. Kívül, belül kellemes a külső. Nyaralásból hazafelé jövet tértünk be, kint ültünk le. Tiszta asztal várt bennünket. A pincér azonnal hozta az étlapokat Egy kicsit mosolyoghatott volna! Az ételt nagyon hamar megkaptuk. Dicsérendő az ízléses tálalás. Olvastuk, milyen sokszoros díjnyertes a főszakács.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Barátokkal voltunk a Balatonon és útban haza felé megálltunk ebédelni. Korábban már jártunk itt és emlékeztünk, hogy finoman főznek. Így van tényleg nagyon finom ,bőséges és gusztusos a tálalás. A kiszolgáló személyzet figyelmes . Talán a tisztaságra egy kicsit jobban figyelhetnének, de ez betudható a sok átmenő forgalomnak is. Pl.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
Motorral megálltam egy ebédre, ha már óriásplakáton hirdetik, hogy mennyire motorosbarátok. Rendeltem. Az ételt hamarabb hozták mint az evőeszközt. Gondoltam előfordul. Neki álltam a cigánypecsenyének. A burgonya újra volt melegítve, a két flekni hús kicsi volt. 2000ft-ért ez még látványban is röhelyes, ízre katasztrófa.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ebéden vettünk részt párommal a csárdában. Van lehetőség az ételek elfogyasztására kint, bent egyaránt. Maga a "csárda-hangulat" 100%-os, az ereszek tele fecskefészekkel, nagy "kedvencek", hiszen ritka fajok révén senki nem bántja őket. Az étterem tiszta, népi hagyományokat őrző. Az ételek különlegesek, vidékies szájíznek megfelelőek, ízletesek.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
A személyzet nagyon kedves,az ételek nagyon finomak és bőségesek .Több alkalommal jártunk már itt de mindíg elégedetten jollakottan távoztunk.Az édes álom kehelyt sosem hagyjuk ki:-) Mindenkinek csak ajánlani tudom:-) :-) Ha pénteken mész és előre foglalsz asztalt akkor kedvezményt is kapsz:-) :-)

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 személyes Csárdagazda Bőségtál (töltött pulyka, szűztallérok, kemencés kacsacomb, betyárnyárs, vasalt csirkecomb, rántott gomba magvas bundában, rántott sajt, salátákkal, finom körettel, tartárral, bakonyi raguval)5990 Ft ettünk 3-an ami mindegyőnket levett a lábunkról először azt hittem nem lakok jól de tévedtem ráadásul a meglepetés hogy még sercegve hozták ki a libacombot fenomenális érzés volt isteni finom volt minden a tálon mivel nagyon messze vagyunk a csárdától ha arra járunk okvetlen benézünk újra!

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 20.
Névnapi meglepetés vacsora alkalmából jártunk a csaárdában. Első benyomásra valóban hangulatos, (giccsektől mentes)igazi útszéli csárda, és most jön a DE. A pincér nem volt se kedves, se udvarias és szakmailag is némi hiányossággal redelkezett (pl. : az italt a férfiak kapták meg először, és az asztalon átnyúlva tette le a női nem elé a végén).

rigop TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A cserkészekkel elmentünk 1 napra a Balatonra, majd nekiálltunk éttermet keresni. Mivel mind drága volt, így jobbnak láttuk, hogyha hazajövünk. Út közben találtuk meg a Kígyósi csárdát, ahol már annyira éhesek voltunk, hogy nem akartunk tovább autózni. A csárda a várakozásainkon felül teljesített, kész ételkölteményeket hozott ki a pincér.

Legnépszerűbb csomagok Fülöpszálláson és környékén
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.05.12.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2021.12.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, fürdőbelépővel, wellness részleg és sportpálya használattal, állatsimogatással, parkolással
2021.02.22. - 2021.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.282,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.045 - 27.136,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.09.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 13.478,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kerékpárbérlési lehetőséggel, parkolással
2021.02.11. - 2021.12.19.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.710 - 26.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.07. - 2022.01.09.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.568 - 17.047,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.06.15. - 2021.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2021.05.01. - 2021.06.13.

Szállodák Fülöpszállás környékén
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Fülöpszállás
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Zichy Park Hotel Fülöpszállás
Stáció pihenés (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Kígyós Csárda FülöpszállásX