La Toscana Bisztró Cegléd

La Toscana Bisztró Cegléd
La Toscana Bisztró CeglédLa Toscana Bisztró Cegléd
La Toscana Bisztró CeglédLa Toscana Bisztró Cegléd

La Toscana Bisztró Cegléd bemutatkozása

A La Toscana Bisztró Cegléd szívében, a Kossuth téren található. Meleg hangulatában a napsütötte Toscanát tükrözi, az élmény maradéktalan hatásáról pedig az olasz minőségű ételek gondoskodnak. Borlapunkat különböző tájak boraiból állítottuk össze, de helyi tulajdonosok réven természetesen helyi szüretelésű nedűket választottunk a ház borainak, melyek minőségben és ízvilágban is képesek felvenni a versenyt más tájak boraival.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

La Toscana Bisztró Cegléd vélemények

2023. november 20.egyedül járt itt
A La Toscana Cegléd egyik népszerű olasz étterme, mely nemcsak pizzát és pastát kínál néhány magyaros fogás mellett, hanem olasz klasszikusokat is. Van kedvező árú déli menü is, jómagam pénteken jártam náluk, kérhettem volna tárkonyos csirkeragulevest és roston sertéskarajt Budapest módra.
La Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - EgyébLa Toscana Bisztró Cegléd - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2019. november 11.családjával járt itt
Kedves Barátunkat látogattuk meg Cegléden, aki 1,5 éve vesztette el párját. Ez volt azóta az első alkalom, hogy vendéget/barátot fogadott. Minthogy nem király az ebédfőzésben, őt kértük meg, hogy válasszon az hangulatos vendéglőt, így esett a választása a La Toscanara.
2018. május 23.a párjával járt itt
Megfordultunk már itt többször is, párommal és családdal együtt. Az ételek finomak, bár talán lehetne kicsit több a választék. Sültes tálat is rendeltünk már, akkor viszont egyedi kérést is teljesítettek és nagyon finomak is voltak az ételek! Ceglédi viszonylatban a top 3 étteremben benne van a Toscana mindenképp.
Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Hétvégi estén kívántam vacsorát és egy pohár bort elfogyasztani a Párommal. A Toscana-ra esett a választás. Ajánlásukban, nagyon finom marha oldalast ettem vörösboros szósszal, steak burgonyával. Én nagyon szeretem a marha oldalast, étteremben még soha nem találkoztam vele. Gratulálok a bátorsághoz, mert ez nem egy mindennapi lakoma egy étteremben.
Kiváló 2017. február 25.a párjával járt itt
Kedves, barátságos személyzet, hangulatos étterem, isteni ételek, kicsit lassú kiszolgálás. Ez utóbbiért kárpótolt az isteni limonádé és az előétel.
Kiváló 2016. január 24.a párjával járt itt
Ha étterembe megyünk, nem kérdés, hogy melyik helyet választjuk. Eddig sosem csalódtunk, mindig ízletes volt az étel. Ami külön kedvencünk az az előételként kínált pirítós, a különböző rátétekkel. A kiszolgálás remek, a pincérek minden alkalommal szívélyesen segítenek. A hely nagyon hangulatos, valóban a napsütötte Toscanát idézi. Ajánlom mindenkinek.
2015. szeptember 26., kollégákkal járt itt
A Cegléden felkeresett éttermek közül ez tetszett a legjobban, a helyi munkatársak is ezt ajánlották. A Kossuth téren, a piaccal szemben lévő oldalon 3 étterem is található, s bár stílusban eltérőek, vagy legalábbis másmilyennek mutatják magukat, annyiban közösek, hogy mindegyikben lehet kapni hétköznap 2 fogásos ebédmenüt elég kedvező áron, bár a La Toscana közülük a legdrágább (1190 Ft).
La Toscana Bisztró Cegléd - Külső képLa Toscana Bisztró Cegléd - Külső képLa Toscana Bisztró Cegléd - Étel/italLa Toscana Bisztró Cegléd - Étel/italLa Toscana Bisztró Cegléd - Étel/italLa Toscana Bisztró Cegléd - BelsőLa Toscana Bisztró Cegléd - Külső képLa Toscana Bisztró Cegléd - Belső
Kiváló 2015. augusztus 13.a párjával járt itt
Cegléden és vonzáskörzetében az egyetlen olyan éterem, amely igazán minőségi ételt kínál. Kedves felszolgálás, kellemes hangulat. Az étel mennyei! Menü is rendelhető, ami az árához képest istenien finom és nagy adag!Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha Cegléden jár, ne keressen tovább!Ez lesz az igazi hely!
Kiváló 2015. április 18.gyerekekkel járt itt
Kulonleges es finom ételek, nagyon kedves s előzékenyen kiszolgálás. Meg voltunk elégedve ! Fogyasztott unk hagyományos magyar ételt s kulonleges hal ételt is, egyaránt jól volt elkészítve . Olyannyira ízlett , hogy elvitelre is kertünk ételt. Ajánlom Mindenkinek! mivel átutazoban voltunk, azóta nem jártam ott, de ha arra járunk biztosan betérünk ismét.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. december 2.családjával járt itt
Felejthetetlen születésnapot családdal töltöttük el. Már előtte a barátnőmmel együtt megbeszéltük a fogásokat a tulajdonos úrral. A hozzáállása példaértékű volt,remek ajánlatait szívesen fogadtuk. Várakozás enyhítésére pestot kaptunk pirítóssal. A két fajta leves finom,ízletes és elegendő volt.
La Toscana Bisztró Cegléd a térképen
2700 CeglédKossuth tér 8.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo