2750 Nagykőrös, Kossuth Lajos u. 30

Budai Kapu Vendéglő Nagykőrös vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Levittem valami csomagokat este Nyársapátra, és gondolkodtam, hol kéne enni. . . Cegléd? Nagykőrös? Szinte egyforma távolságra vannak. Legyen Nagykőrös! Néha, jobbra vagy balra valami étterembnek tűnő dolog villan fel az esőben. Aztán vagy az volt, vagy nem. Beérve a városba, egy nagy körforgalomnál óriási Étterem felirat, mindenféle kiírások, gyere be, egyél, igyál, stb.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Picit furcsán éreztem magamat, mert a külön kívánságaimat nem nézték jó szemmel. Mindig van, és lesz külön kívánságom, mert ezzel tesztelem a személyzetet, és a konyhát! Ez a belépő hozzám! A köret sótalan volt. Az étel olyan éppen jól megfelelt pici jó indulattal, nem volt kiváltságos élmény. Picit olyan kötelező minimumot hozták benyomásom volt.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
Most kifejezetten a steak miatt mentünk és persze a libamáj miatt. Rájöttünk, hogy nagyon jó kis parkoló van az udvarban. Kicsit kicsi a népszerűséghez képest, de jó, hogy van. A kakasülőn kértünk asztalt, ami jó ötlet volt, mert belátható az éterem és intimebb a hangulat. Nagyon kedves, mosolygós, jópofa és segitőkész felszolgálónk volt.

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 15.
Borongós kora délután tértem be az étterembe. Két felszolgáló dolgozott, gyorsan, pörgősen végezték a munkájukat, pedig egy kb. 15 fős csoportot is kiszolgáltak. Az orjaleves, amit kértem jó forró és ízletes volt, valóban benne főtt hússal. Kétféle csípős paprikát is kaptam, mikor kértem. A tésztában sült csülök ízletes, laktató, óriási adag.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
Már többször jártunk ebben a kellemes étteremben családommal, és baráti társasággal is. Az ételek finomak, bőségesek. Mindenki találhat megfelelőt a maga számára. A kiszolgálás, kedves, figyelmes. Ugyan kicsit sokat kellett várni az ételekre, de minden friss és finom volt. Édesanyám kimondottan örül, ha ide megyünk el vele, mert számára annyira sok az adag, hogy az elcsomagolt étel még másnapra is elég neki ebédre:)!

Legnépszerűbb csomagok Nagykőrösön és környékén
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.01.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 19.633,- Ft/fő/éjártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, teadélutánnal és süteményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2019.12.08. - 2020.12.08.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.05.31.

Szállodák Nagykőrös környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Nagykőrös
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Nagykőrös
Hotel Aquarell Nagykőrös
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Pihenés két ünnep között (min. 2 éj)
Aquarell hétköznapok (1 éjtől)

Budai Kapu Vendéglő NagykőrösX