Okay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest

3,8
étterem, gyorsétterem, pizzéria
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Okay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 30.barátokkal járt itt
Viszonylag rendszeresen járunk a körúti egységükbe, évek óta. A teraszt személy szerint én inkább nem ajánlom, tekintettel arra, hogy a körúti járdán lett kialakítva. Hangos, elképesztően zajos, és olyan "belvárosiasan" büdös. A belső térrel igyekeznek mediterrán, olaszos hangulatot teremteni, ízlés kérdése szerintem, hogy sikerül-e.
Kiváló 2019. március 25.barátokkal járt itt
Baráti társaságban szoktam/szoktunk ezen a helyen találkozni, nagyon finomak az ételek és az italok minősége is elfogadható. Személyzet udvarias. Ami nem túl szerencsés, hogy a hely nem túl nagy ill. 1 kétszemélyes asztalhoz ültettek hármunkat. Elfértünk, de kényelmesebb lett volna az adott létszámhoz megfelelő asztal, hogy a tányérok, poharak rendesen elférjenek, de megoldottuk. :-) Ettől még máskor is megyünk.
Szörnyű 2017. szeptember 18.a párjával járt itt
Én még a 2010 es évek előtt jártam ide rendszeresen, akár napközben akár este, mindig megcsapott az olasz hangulat. Mindig volt az Olasz tulajok közül az étteremben, és vagy a konyhán. Mivel volt ott egy nagyon finom étel amire emlékeztem, bíztam abban hogy ismét azt az ízt érezhetem.
2015. december 16.egyedül járt itt
A lakásunktól pár percre található az Okay Italia étterem, ennek ellenére most jártam ott másodjára, a legutóbbi, első látogatás óta már évek teltek el. Jó pár éve folyamatosan működő klasszikus olasz étterem, ami elég nagy népszerűségnek örvend. Nyáridőben saját teraszuk van, ami esténként mindig megtelik, de ilyenkor a téli időszakban is folyamatosan sok a vendégük.
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - EgyébOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - MosdóOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - MosdóOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - EgyébOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Külső képOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Külső képOkay Italia Étterem & Pizzéria - Szent István körút Budapest - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 15.családjával járt itt
Azért szeretem az olasz konyhát, mert egyszerű és jó! Persze, csak ha jól csinálják, és ez az a hely, ahol nagyon jól csinálják! Gyakran járok ide, mert nagyon finomak az ételek és az étterem hangulatos. Van egy kicsi terasza, ami a Szent István körútra nyílik. Sajnos nyáron a belső részekben, és különösen a galérián nagyon meleg van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. március 1., kollégákkal járt itt
12 fős társasággal voltam az étteremben, mindenki étlapról választott ennivalót. Limonádét ittam, az semmi különös nem volt, ár/minőségben nem annyira jó, mert ehhez képest drága volt. Az előétel kiváló volt: pizzatésztán pármai sonka, mozzarella sajt, másrészt koktélparadicsom és mozzarella sajt.
2013. július 14.a párjával járt itt
délután, forgalmas Nagykörút, még is jól sikerült ebéd volt azzal a lánnyal, akivel ismerkedek. Az ételek, spenótos saláta és hal garnélarákokkal finom volt, tényleg, mintha egy csipetnyi olasz tengerpart költözött volna a Szent István körút mellé.