Templomvölgy Resort Mátrakeresztes ★★★★

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes vélemények

2018. november 3.a párjával járt itt
A médiában figyeltem fel erre a helyre, gondoltam kipróbáljuk a wellness helyett. Ez valami nagyon más. Hibát követtem el, mikor összehasonlítottam azonos árfekvésű szállodákkal. A hely gyönyörű, az őszi erdő illata isteni. A személyzet maximálisan érti és teszi a dolgát. A belső környezet tiszta, igényes.
2018. május 27.a párjával járt itt
Kettős érzéssel foglaltam le a szállásunkat a Templomvölgyben: egyrészről vonzó a honlapja, és sokan elragadtatva írtak róla, másrészről jó páran drágának tartják. Az igazszág ppersze a kettő között van. Tény, hogy csodálatos környezetben fekszik az épület, amit szépen rendbe hoztak. Nem tetszik a berendezés is: egyszerű, elegáns, nem hivalkodó.
Kiváló 2016. március 26.a párjával járt itt
Gyonyoru helyen van, csendes kornyezetben, a szoba nagyon szep, izlesesen berendezett, amit szeretnek kiemelni, hogy nagyon elegedettek voltunk a figyelmesseggel, amit az etkezesnel az etel allergiankra tekintettel kaptunk. Mennyei eteleket ehettunk es minden mentes volt, ez sajnos eleg ritkan fordul elo, hogy ennyire odafigyelnek. A hazigazdak is nagyon kedvesek. Ajanlom mindenkinek!
Kiváló 2015. november 17.a párjával járt itt
A Templomvölgy álomhely. A csend és a béke megtestesülése jó ételekkel, tisztasággal, kényelemmel és megismételhetetlen hangulatokkal kísérve. A tulajdonosok a bemutatkozás után rövidesen észrevétlenül átalakulnak kedves vendéglátókká. A konyha remek, végtelenül elegáns, ugyanakkor házias, bőségesek az adagok.
2014. január 31.üzleti partnerrel járt itt
Otthonos, le tisztult családias és igényes, talán így jellemezhetem ezt a szállás. A szoba kellemes méretű letisztult, de azért hiányoztak a virágok, kép a falról és még egy szőnyeg. Nagy a belmagassága ami engem zavart egy kicsit,-ez az épület jellege miatt van- de minden igényesen megcsinálva.
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Pihentető, nyugalmas hétvégére vágytunk és ennek reményében választottuk a Mátrát és a Templomvölgy Resort-ot. Utólag elmondhatom, hogy nagy megelégedésünkre,mivel igazi kikapcsolódás volt az ott tartózkodásunk. Patyolat tisztaság, mosolygó és kedves személyzet, finom és egészséges ételek, gyönyörű kilátás, minden apró részlet tökéletes és végiggondolt a szállodában. Kitűnően éreztük magunkat, reméljük hamarosan lesz alkalmunk visszatérni!
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a nyugalmat keresi és fel akar töltődni! Eldugott, csendes hely az erdőben. Az ételek nagyon finomak, változatosak és házias jellegűek. A dolgozók nagyon segítőkészek és kedvesek. A tisztaság kifogástalan, igényesen berendezett az egész szálloda. A környéken sokféle programmal el lehet ütni az időt.