Templomvölgy Resort Mátrakeresztes ★★★★

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes
3082 Mátrakeresztes, Tóthegyes út 54.

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes a térképen

Szállások Mátrakeresztes városában
Wellness csomagok Mátrakeresztes városában

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
A médiában figyeltem fel erre a helyre, gondoltam kipróbáljuk a wellness helyett. Ez valami nagyon más. Hibát követtem el, mikor összehasonlítottam azonos árfekvésű szállodákkal. A hely gyönyörű, az őszi erdő illata isteni. A személyzet maximálisan érti és teszi a dolgát. A belső környezet tiszta, igényes.

boogi TOP étteremértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Kettős érzéssel foglaltam le a szállásunkat a Templomvölgyben: egyrészről vonzó a honlapja, és sokan elragadtatva írtak róla, másrészről jó páran drágának tartják. Az igazszág ppersze a kettő között van. Tény, hogy csodálatos környezetben fekszik az épület, amit szépen rendbe hoztak. Nem tetszik a berendezés is: egyszerű, elegáns, nem hivalkodó.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 26.
Gyonyoru helyen van, csendes kornyezetben, a szoba nagyon szep, izlesesen berendezett, amit szeretnek kiemelni, hogy nagyon elegedettek voltunk a figyelmesseggel, amit az etkezesnel az etel allergiankra tekintettel kaptunk. Mennyei eteleket ehettunk es minden mentes volt, ez sajnos eleg ritkan fordul elo, hogy ennyire odafigyelnek.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 17.
A Templomvölgy álomhely. A csend és a béke megtestesülése jó ételekkel, tisztasággal, kényelemmel és megismételhetetlen hangulatokkal kísérve. A tulajdonosok a bemutatkozás után rövidesen észrevétlenül átalakulnak kedves vendéglátókká. A konyha remek, végtelenül elegáns, ugyanakkor házias, bőségesek az adagok.

varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. január 31. - 9 látogató hasznosnak vélte
Otthonos, le tisztult családias és igényes, talán így jellemezhetem ezt a szállás. A szoba kellemes méretű letisztult, de azért hiányoztak a virágok, kép a falról és még egy szőnyeg. Nagy a belmagassága ami engem zavart egy kicsit,-ez az épület jellege miatt van- de minden igényesen megcsinálva. A társalkodó és az étterem hangulatos és családias, a reggeli nagyon finom és változatos, lehet kérni.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
Pihentető, nyugalmas hétvégére vágytunk és ennek reményében választottuk a Mátrát és a Templomvölgy Resort-ot. Utólag elmondhatom, hogy nagy megelégedésünkre,mivel igazi kikapcsolódás volt az ott tartózkodásunk. Patyolat tisztaság, mosolygó és kedves személyzet, finom és egészséges ételek, gyönyörű kilátás, minden apró részlet tökéletes és végiggondolt a szállodában.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a nyugalmat keresi és fel akar töltődni! Eldugott, csendes hely az erdőben. Az ételek nagyon finomak, változatosak és házias jellegűek. A dolgozók nagyon segítőkészek és kedvesek. A tisztaság kifogástalan, igényesen berendezett az egész szálloda. A környéken sokféle programmal el lehet ütni az időt.

Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.03.11-ig
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig

Szállodák Mátrakeresztes környékén
Libra Hotel Veresegyház
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)

MátrakeresztesX