Gazda

Gazda adatlapja

Regisztráció2013.07.28
Utoljára itt2015.07.28

Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
2013 szeptember elején töltöttünk egy kedvezményes akció keretén belül két éjszakát a Miskolc tapolcai ALFA Hotelban. Kellemes meglepetés ért bennünket, udvarias fogadtatással korábbi érkezésünk ellenére sem küldtek el. Az étterembe invitáltak, amíg fogyasztottunk addig soron kívül előkészítették szobánkat.
Felhasználó fényképei:
Alfa Hotel Miskolctapolca - Alfa Hotel Miskolctapolca - Alfa Hotel Miskolctapolca - Alfa Hotel Miskolctapolca - Alfa Hotel Miskolctapolca - Alfa Hotel Miskolctapolca - Alfa Hotel Miskolctapolca -
Szörnyű 2015. június 28.a párjával járt itt
Annyira felzaklatott a hely és a légkör, nem beszélve a minőségről, hogy nem álltam meg, hogy véleményem ne nyilvánítsam ki! Fürdőzés után gondoltuk megeszünk egy halászlét a feleségemmel. Már belépéskor udvariatlan volt az öregúr, nem tudom Ő -e a tulajdonos, de szemernyi jóindulatot nem mutatott, sőt rendre utasított.
Kiváló 2014. október 18.a párjával járt itt
Október 16. -án Cserkeszőlő-ről tartottunk hazafelé a délutáni órákban feleségemmel. Jól láthatóan időben észrevettük az éttermet. Megragadott a hely varázsa, a pincérek nem tolakodóan udvariasan hozták az étlapot. Nem ismerve a specialitásukat, így egy tálat kértünk. Elmondani sem tudom milyen finom volt a kemencében sült étel.