Révkapu Vendéglő Mohács
7700 Mohács, Szent János u. 1.

Révkapu Vendéglő Mohács a térképen

Szállások Mohács városában
Wellness csomagok Mohács városában

Révkapu Vendéglő Mohács vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Sok éve rendszeresen jártam ide jó halászlét enni. Abban bíztam most is lesz benne részem. Nem így történt! Olyan gyenge minőségű volt, hogy negatív rekordot döntött számomra, illúzióromboló volt. Ami még meglepett, hogy a neten 2019. 04. 10-én frissített étlapon 1800-Ft olvastam,ezzel szemben 2200-forintot kértek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A neten keresgélve megtetszett a vendéglő hangulata, viszont több helyen olvastunk róla véleményt és elég sok negatív kritikát kapott. Pünkösd hétfőn jártunk Mohácson, így kénytelen voltunk ezt a helyet választani. Udvariasan fogadtak, Választhattunk, hogy hová üljünk. Kellemes hideg volt a hosszúlépés, az étel nagy adag és finom is volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon kellemes családi vállalkozás. Kiváló kilátás a Dunára, a kikötőre, nem akar az ember elmenni, annyi a látnivaló. Az ételek finomak, nagy adagok, a kiszolgálás profi. Széles a választék minden tekintetben. A kiszolgáló létesítmények egy kicsit szűkösek. Mindenkinek ajánlom aki átmegy a városon. Én már voltam itt úgy is, hogy ez volt a úti cél.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idős úr miután odaadta az étlapot megkérdezte hogy mit szeretnénk inni. Még ki sem nyitottuk így nem tudtuk miből lehet választani. Erre ő fennhangon szólt hogy máshova is kell mennie nem ér rá! A párom halászlét szeretett volna enni ezért maradtunk itt. Megbántuk. Az ételek jellemtelenek, íztelenek. A káposztasalátát csak ráreszelték tányérra és semmilyen izesitést sem kapott.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mohácson jártunk és szinte adta magát, hogy mohácsi halászlét együnk. Habár előtte elolvastuk az Ittjartam. hu véleményeit, mégis a Révkapu étteremnél kötöttünk ki. Szép időben, csodálatos panorámával indult az ebédünk. Érdekes volt a komp forgalma. A felszolgált ételekkel semmi gond nem volt. Bőséges adagok voltak, frissen, ropogósan és a híres mohácsi halászlé is a legjobb volt.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
egy júliusi délután tértünk be az étterembe, gondoltuk, a Duna parton kellemes hangulatú ebédet fogyaszt majd el a kis család. . . . tévedtünk. . . már belépéskor meg akarták mondani, hogy számunkra melyik asztal lenne a kedvezőbb (közel a dohányzó részhez, miközben egyikünk sem dohányzik, sőt két kicsi gyerekkel voltunk). . . .

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel kettesben jártunk ebben az étteremben. A halászlé a gyengém, ezért ültünk be ide vacsorára. A teraszra ültünk, ami a Dunára néz, a kilátásra nem lehet panasz, gyönyörű. Igen sokat vártunk, mire valaki észrevett minket. Egy csoportot vártak és a másik asztalnál egy kis társaság költötte el megmaradt, de igen tetemes mennyiségű Szép kártya egyenlegét.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annyira felzaklatott a hely és a légkör, nem beszélve a minőségről, hogy nem álltam meg, hogy véleményem ne nyilvánítsam ki! Fürdőzés után gondoltuk megeszünk egy halászlét a feleségemmel. Már belépéskor udvariatlan volt az öregúr, nem tudom Ő -e a tulajdonos, de szemernyi jóindulatot nem mutatott, sőt rendre utasított.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2014. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Miután az első nap nagyon rossz tapasztalatunk volt egyik szomszédos étteremben, ezért a második nap ebbe az étterembe mentünk vacsorázni. A tulajdonos intézkedett, hogy csoportunknak készítsenek nagy asztalt, hogy együtt étkezhessünk, és ezt a további 3 nap is megtette. Az ételek kiválóak, a felszolgálás gyors és mindenki udvarias volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár hónapja Mohácson a Révkapu Vendéglőben jártunk. Nem először fordultunk meg ezen a helyen, bár a kiszolgálással kapcsolatosan negatív élményünk volt, úgy gondoltuk ismét itt fogyasztunk egy ebédet. Az ételekkel kapcsolatosan pozitív véleményünk volt, nagyon finoman főznek, választék is van bőven. A kiszolgálással viszont megint nem voltunk megelégedve, K.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.180 - 12.704,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2020.12.29.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
2020.09.26. - 2021.09.26.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 15.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Várfal Apartman
2020.09.26. - 2021.09.26.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2020.12.26.
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.23.
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.851 - 14.826,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2018.07.17. - 2022.08.22.
Bagolyvár Panzió
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.26. - 2020.12.31.

Szállodák Mohács környékén
Ametiszt Hotel Mohács
Thermal Hotel Harkány Mohács
Dráva Hotel Thermal Resort Mohács
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)