Révkapu Vendéglő Mohács
7700 Mohács, Szent János u. 1.

Révkapu Vendéglő Mohács a térképen

Szállások Mohács városában
Wellness csomagok Mohács városában

Révkapu Vendéglő Mohács vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Sok éve rendszeresen jártam ide jó halászlét enni. Abban bíztam most is lesz benne részem. Nem így történt! Olyan gyenge minőségű volt, hogy negatív rekordot döntött számomra, illúzióromboló volt. Ami még meglepett, hogy a neten 2019. 04. 10-én frissített étlapon 1800-Ft olvastam,ezzel szemben 2200-forintot kértek.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A neten keresgélve megtetszett a vendéglő hangulata, viszont több helyen olvastunk róla véleményt és elég sok negatív kritikát kapott. Pünkösd hétfőn jártunk Mohácson, így kénytelen voltunk ezt a helyet választani. Udvariasan fogadtak, Választhattunk, hogy hová üljünk. Kellemes hideg volt a hosszúlépés, az étel nagy adag és finom is volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon kellemes családi vállalkozás. Kiváló kilátás a Dunára, a kikötőre, nem akar az ember elmenni, annyi a látnivaló. Az ételek finomak, nagy adagok, a kiszolgálás profi. Széles a választék minden tekintetben. A kiszolgáló létesítmények egy kicsit szűkösek. Mindenkinek ajánlom aki átmegy a városon. Én már voltam itt úgy is, hogy ez volt a úti cél.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idős úr miután odaadta az étlapot megkérdezte hogy mit szeretnénk inni. Még ki sem nyitottuk így nem tudtuk miből lehet választani. Erre ő fennhangon szólt hogy máshova is kell mennie nem ér rá! A párom halászlét szeretett volna enni ezért maradtunk itt. Megbántuk. Az ételek jellemtelenek, íztelenek. A káposztasalátát csak ráreszelték tányérra és semmilyen izesitést sem kapott.
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mohácson jártunk és szinte adta magát, hogy mohácsi halászlét együnk. Habár előtte elolvastuk az Ittjartam. hu véleményeit, mégis a Révkapu étteremnél kötöttünk ki. Szép időben, csodálatos panorámával indult az ebédünk. Érdekes volt a komp forgalma. A felszolgált ételekkel semmi gond nem volt. Bőséges adagok voltak, frissen, ropogósan és a híres mohácsi halászlé is a legjobb volt.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
egy júliusi délután tértünk be az étterembe, gondoltuk, a Duna parton kellemes hangulatú ebédet fogyaszt majd el a kis család. . . . tévedtünk. . . már belépéskor meg akarták mondani, hogy számunkra melyik asztal lenne a kedvezőbb (közel a dohányzó részhez, miközben egyikünk sem dohányzik, sőt két kicsi gyerekkel voltunk). . . .

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel kettesben jártunk ebben az étteremben. A halászlé a gyengém, ezért ültünk be ide vacsorára. A teraszra ültünk, ami a Dunára néz, a kilátásra nem lehet panasz, gyönyörű. Igen sokat vártunk, mire valaki észrevett minket. Egy csoportot vártak és a másik asztalnál egy kis társaság költötte el megmaradt, de igen tetemes mennyiségű Szép kártya egyenlegét.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annyira felzaklatott a hely és a légkör, nem beszélve a minőségről, hogy nem álltam meg, hogy véleményem ne nyilvánítsam ki! Fürdőzés után gondoltuk megeszünk egy halászlét a feleségemmel. Már belépéskor udvariatlan volt az öregúr, nem tudom Ő -e a tulajdonos, de szemernyi jóindulatot nem mutatott, sőt rendre utasított.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2014. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Miután az első nap nagyon rossz tapasztalatunk volt egyik szomszédos étteremben, ezért a második nap ebbe az étterembe mentünk vacsorázni. A tulajdonos intézkedett, hogy csoportunknak készítsenek nagy asztalt, hogy együtt étkezhessünk, és ezt a további 3 nap is megtette. Az ételek kiválóak, a felszolgálás gyors és mindenki udvarias volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár hónapja Mohácson a Révkapu Vendéglőben jártunk. Nem először fordultunk meg ezen a helyen, bár a kiszolgálással kapcsolatosan negatív élményünk volt, úgy gondoltuk ismét itt fogyasztunk egy ebédet. Az ételekkel kapcsolatosan pozitív véleményünk volt, nagyon finoman főznek, választék is van bőven. A kiszolgálással viszont megint nem voltunk megelégedve, K.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.400 - 13.640,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.01.08.
Paprika Vendégház
2020.03.13. - 2020.11.01.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2020.12.31.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.31.
Baranya Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2020.04.01. - 2021.01.29.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.06.25.
Hotel Millennium
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ajándék borral, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.02.29.
Siesta Club Hotel
Harkány
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.29. - 2021.01.02.

Szállodák Mohács környékén
Baranya Hotel Mohács
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Mohács
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Mohács
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Fáradtságűző, tavaszváró Húsvét (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Révkapu Vendéglő MohácsX