Gedrus

Gedrus adatlapja

65 éves elmúltam. Feleségemmel és ha az ÚR is úgy akarja az unokáimmal szoktunk ajánlatokat keresni és ezt kihasználni. Ez eddig két alkalommal jött össze.Remélem még sikerül együtt nyaralnunk.
Megkeressük a családi pénztárcához mérhető ajánlatot, időpontot. Unokáim nálunk létéhez /ez sajnos két hetente/ kinézünk egy olyan programot amit még ki tudunk fizetni, két vagy három éjszaka, és ha összejön OPEL Gk-val mellék utvonalakon leutazunk.
Félpanziós étkezést szeretjük, mert ez nem osztja meg a napunkat.
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.01.22

Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron a feleségem talált egy nagyon jó ajánlatot "családi program" Rába hotel Györ. Az unokáimmal mentünk le 2 éjszaka 3 nap. A szobákat elfoglalva a gyerekek szobájában nem üzemelt a TV. Dorka nevű kis unokám / 6 éves /lement az információhoz és nemsokára kicserélték a készüléket.
Felhasználó fényképei:
Hotel Rába City Center Győr -
Szörnyű 2013. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
A lényeget felejtették el közölni. Szívbeteg létemre a második emeleten kaptunk szállást. Nem közölték, hogy lift nincs. Az ágyak olyan kifeküdt állapotban voltak, hogy inkább a földön aludtak a gyerekek és a feleségem is. Én a francia ágy közepén tudtam elhelyezkedni. TV , bowling nem müködött,kiszakadt rex asztal.
Kiváló 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Tökéletes kiszolgálás. Csodálatos helyfoglalás. Az ételek kiváloak voltak , még nekem is aki csak zöldségeket és sajt félét ehettem.
Egy ami nem tetszett.
A hirdetésükben nem jelezték, hogy csak a szállodában vásárolt italok tarthatok a hűtőben, mert 5000 ft bírsággal sujtját a vétkezőket.
Felhasználó fényképei:
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés -