Medves Hangulatszálló Salgótarján ★★

Medves Hangulatszálló Salgótarján
Medves Hangulatszálló SalgótarjánMedves Hangulatszálló Salgótarján
Medves Hangulatszálló SalgótarjánMedves Hangulatszálló Salgótarján

Medves Hangulatszálló Salgótarján bemutatkozása

Európa egyik legmagasabb fennsíkjának peremén, vadregényes tájon található a Medves Hangulatszálló. A szállodában megtalálhatják a nekik tetsző programokat a túrázni és a kikapcsolódni vágyók is.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Medves Hangulatszálló Salgótarján vélemények

Kiváló 2018. április 23.a párjával járt itt
A csendre és nyugalomra vágyók tökéletes szállása. Egy kicsit retro stílusú, de jól felszelet hotel, csodaszép fenyőerdő közepén, távol a város zajától. A személyzet kedves, a konyha jó, az ételek finomak. Mi három csodás napot töltöttünk itt a férjemmel és bármikor visszamennénk!
2016. május 3.a párjával járt itt
Egy csodálatos hetet töltöttünk a párommal ezen a csodálatos helyen, bármikor visszamennék! A természet csodái és a kényelem, a tökéletes kikapcsolódás színhelye! Salgó -vár, Zagyva folyó eredése, Medves-fennsík. Mindehhez társult a személyzet és az étterem dolgozóinak kedvessége, a kitűnően elkészített és felszolgált ételek.
Medves Hangulatszálló Salgótarján - Környék
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
A csendre pihenésre vágyók tökéletes szálláshelye gyönyörű környezet,fenyőerdő közepén csodás tiszta levegő csend csak az erdő zaja. A személyzet a konyha a tisztaság,minden rendben,bőséges ellátás félpanzióval is! ! Aki pihenni kikapcsolódásra vágyik, szereti MAGYARORSZÁG szép tájait ár-érték arányban tökéletesen megfelelő helyként ajánlom.
Kiváló 2014. július 2.egyedül járt itt
Kiskunfélegyházáról a munka Salgótarjánba szólított és ezt a szállodát választottam - szerencsére! Szolíd, de tiszta szoba, nagyon finom ételek, rendkívül figyelmes kiszolgálás az étteremben. A vezetőtől a recepciós hölgyekig mindenki végtelenül kedves és előzékeny. Csak miattam még egy masszőrt is kerítettek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
2014. március 20.a párjával járt itt
Salgótarjánt elhagyva, fent a hegyekben van a szálloda. ahol már másodszor jártunk. Egyszerű, a 70-es éveket idéző szálláshely. Semmi luxus. A konyhája jó, a félpanziós ellátás elegendő volt számunkra. Van egy úszómedence, melyet igénybe lehet venni, sőt kérésre masszőr is rendelkezésre áll.
Szörnyű 2013. december 27.a párjával járt itt
A szálloda körüli természeti látványosságok csodálatosak, gyönyörűek, úgy mint a Salgó Vára, Somoskő Vára, bazaltorgonák stb. Ami nagyon nem tetszett:
Nem is tudom, hogy hol kezdjem. A kínálat szerint már 13. 00 órától el lehet foglalni a szállást, mi "már" 14.
Medves Hangulatszálló Salgótarján - Környék
Átlagos 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk itt a nyár elején. Régi kollégiumi emlékek jöttek elő. mind a szobák kinézete, mind az étterem tekintetében. Mi jól éreztük magunkat, mert nagyon szép volt a környezet, a kirándulóhelyek. Sajnos az úszómedencét nem tudtuk használni, mert már nrm volt fűtésidény , és a légtér is, a víz is hideg volt.
Szörnyű 2013. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
A lényeget felejtették el közölni. Szívbeteg létemre a második emeleten kaptunk szállást. Nem közölték, hogy lift nincs. Az ágyak olyan kifeküdt állapotban voltak, hogy inkább a földön aludtak a gyerekek és a feleségem is. Én a francia ágy közepén tudtam elhelyezkedni. TV , bowling nem müködött,kiszakadt rex asztal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Gyenge 2013. augusztus 11.egyedül járt itt
A saját önmeghatározása szerinti "Hangulatszálló" vonzó természeti környezetben a Szlovák határtól néhány kilométerre található. Honlapján szerényen csak úgy jellemzi magát, mint ahol négycsillagos szolgáltatás szám található, kétcsillagos árakon. Ahol nem luxust, hanem hangulatot találunk. Nos, ez valóban így is van.
2013. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
(A címben egy régi iskolai emlékemre utalok, és játszok el a nevekkel. 1985-ben, a felszabadulás 40. évfordulójára országos mozgalmat indítottak, amely az elsőként és utolsóként felszabadított települések nevét tartalmazta. A medves kifejezést ott hallottam először. )
Már a névadás is nagyon ötletes: Medves Hangulatszálló.
Medves Hangulatszálló Salgótarján - Külső képMedves Hangulatszálló Salgótarján - SzobákMedves Hangulatszálló Salgótarján - SzobákMedves Hangulatszálló Salgótarján - Környék