Ginevra

Ginevra adatlapja

Regisztráció2013.09.16
Utoljára itt2015.08.29

Kiváló 2015. február 23.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk egy wellnes hétvégén Hévizen, az Arany Szőlő Wellnes Apartmanban. Ismerőseink ajánlották a helyet ezért döntöttünk az Arany szőlő mellett. Várakozásunkat felülmúlta ami fogadott minket,nagyon szép, modern ,tiszta,tágas apartman felszerelve mindennel ami a mai kor elvárásának meg kell,hogy feleljen.
Kiváló 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk és egy ebédre álltunk meg az étteremben. Kedves személyzet ,árak jók ,ételek finomak. Kellemes hely! Nincs tömeg nem kellett sokat várni az ételre. A gyerekeknek nagyon tetszettek az étteremben kiállított állatok(szarvas, vaddisznó,vadkacsa,róka). Kényelmes terasz is tartozik az étteremhez illetve a parkolás is megoldott,csak ajánlani tudom.
Átlagos 2013. szeptember 16.családjával járt itt
Családdal érkeztünk Sopronba(nagyon szeretjük a várost)már többször töltöttünk itt néhány kellemes napot. 4 napra jöttünk a város legnagyobb szállodáját választottuk a Sziesztát. Nagyon kedvező csomagajánlataik voltak a szálloda teltházas volt. A döbbenet akkor ért bennünket mikor beléptünk a szobába(8.