Gyöngyi és Béla

Gyöngyi és Béla adatlapja

Regisztráció2017.08.17
Utoljára itt2020.01.05

Gyenge 2017. augusztus 20.barátokkal járt itt
Vállalati üdülés, félpanziós ellátás a nevezett étteremben. Reggeli nem volt rossz, de ha 1/2 9-kor mentünk, már csak maradék volt. Vagy még az sem, például sült tojás vagy zöldség és gyümölcsre vadászni kellett. Vizezett ízű üdítő. Kávé nix. Csak pénzért. Vacsora : Menüválasztásos volt,levescsere + 100 Ft.
Szörnyű 2017. augusztus 20.barátokkal járt itt
Italra 1/4 órát vártunk, senki nem volt rajtunk kívül. Borválaszték volt az itallapon, de az étteremben nem tudták adni, nem volt. Pincérlány vagy nagyon kezdő, ami nem is lenne baj, de inkább érdektelen
Langyos bor, hideg sztrapacska, rizsköret tele petrezselymes burgonya darabokkal. Reméljük, nem az előző vendég maradéka volt.
Átlagos 2019. május 8.családjával járt itt
A fürdő átlagos, árban nem a legolcsóbb. Összevetve nem rossz. Ebéd: Napfény büfé: 2 kiszolgáló hölgy dolgozik,ilyen flegma, pökhendi , munkáját gyűlölő emberrel még nem találkoztam. Illetve igen itt,legalább háromszor voltam már itt, minden alkalommal ezt tapasztaltam. Egyik szőke a másik barna. Időpont: 2019. 05. 05.