Kék Duna Vendéglő Kalocsa
6300 Kalocsa, Meszes Dunapart 13.

Kék Duna Vendéglő Kalocsa a térképen

Szállások Kalocsa városában
Wellness csomagok Kalocsa városában

Kék Duna Vendéglő Kalocsa vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Már több éve minden októberben meglátogatjuk ezt az éttermet. Eddig kifogástalan kínálat, finom ételek, gyors kiszolgálás jellemezte. Legutóbb 2019. október 23-án baráti társasággal jártunk itt. 10 fős társasággal, büszkén ajánlottam, hogy itt aztán kellemes ebédet költhetünk el. Több mint 1 órás várakozás után kaptuk meg a halászlét, ami inkább paprikás lének volt mondható.

botigyu TOP étteremértékelő
botigyu TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Egy vasárnap délelőtt, ebéd előtt látogattunk erre a helyre, kávéra és süteményre tértünk be. Gyönyörű idő lévén a teraszon ültünk le, a meg nem terített két asztal közül tudtunk választani. A kilátás nagyon szép, kellemes hely, igaz, a poloskák kicsit rontják a hangulatot, a lecsukott napellenzőkön hemzsegtek. A rendelt kávé és sütemény átlagos volt, a kiszolgálás éppúgy.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A múlt hónapban ebédeltünk itt a párommal. Jó idő lévén, a teraszon ültünk le. A Duna közelsége le nyűgöző volt,gyönyörű látványt nyújtott. A hideg gyümölcsleves vanília fagylalttal és tejszín habbal a tetején ízlett nagyon! Finom és ízletes volt, a Gyrostál is! A pincérnő kedves és előzékeny! Nagyon jól éreztük magunkat! Még biztos,hogy ellátogatunk ide.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Bringatúránk során látogattuk meg ezt az ideális helyen található halászcsárdát. Méretei mutatják, hogy amíg a gerjeni komp csúcsra üzemelt, jelentősen több vendég fordult itt meg. A komp megszűnte ellenére így is bőven volt vendég. A Duna mentén, halászcsárdába elsősorban halat enni jár az ember, így halászlét választottam, klasszikus dunai, vagy bajai módra.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
A Duna partján található étterembe 3 napos kalocsai tartózkodásunk ideje alatt kétszer is ellátogattunk. Tél lévén nem a teraszon ültünk le, de sikerült ablak melletti asztalnál helyet foglalnunk, ahonnan szintén szép kilátás nyílt a folyóra. Igaz ugyan, hogy a berendezés eléggé retró, de ez adja a hely varázsát. :)
A kicsiknek játszósarkot is kialakítottak.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Nagyon udvarias pincér. Gyenge harcsa pörkölt, elázott csusza tészta. Gyenge sörválaszték.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 30.
Az őszi szünetben jártunk arra és mivel a környéken ezt az éttermet a jobbak között emlegették, illetve a szép fekvése miatt is, az egyik ebédünk helyszínéül választottuk. Már a belső kialakítása is hagy maga után némi kívánni valót: a bordó járólap, a székek mind a 80-as éveket idézik, gyanítom azóta nem sokminden történt itt. De mindegy is, jót enni jöttünk.

Legnépszerűbb csomagok Kalocsán és környékén
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.22.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.261 - 30.459,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 11.092 - 30.987,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2021.03.01. - 2021.12.22.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
2021.03.02. - 2021.12.31.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.07.01.
Trófea Étterem és Szállás
Szálka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 1 alkalommal ajándék vacsorával, 1 alkalommal ajándék street food menüvel, kerékpár használattal, korai bejelentkezéssel, késői távozással, parkolással
2021.03.05. - 2021.03.07.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.23.

Szállodák Kalocsán és környékén
Zichy Park Hotel Kalocsa
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Kék Duna Vendéglő KalocsaX