Halászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

4,2
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Halászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Halászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Halászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlón töltöttünk egy hetet. A szállásunk ide fizetett be félpanzióra. Közel volt. kb 100 méter. Hangulatos hely. Egy szálloda étterme. De sokan voltak "külsősök" A személyzet figyelmes volt. A menü kicsit szegényes, de ennyiért mit várunk. A reggelik viszont változatosak. Sokféléből kaptunk.
Halászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Külső képHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - BelsőHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - BelsőHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/italHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Étel/ital
2018. december 29.a párjával járt itt
Szállásunkhoz legközelebb ez az étterem volt. Nagyon csábító menü ajánlatok és a kedves felszolgáló hívogatott be. Ünnep lévén minden volt, mi szem-szájnak ingere. Mi azonban csak a menüt kértük.
Az ételek finomak és elegendőek voltak. Egyébként nem csalódtunk, mert még mindig olyan jó a konyhájuk, mint két évvel ezelőtt, amikor véletlenül épp torkos csütörtökön jártunk ott.
Halászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - BelsőHalászbárka Étterem - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Mi a családdal évente vagy 5-6 alkalommal szoktunk itt ebédelni, mert nekünk helyieknek ez vált be. Szoboszlón ez egy átlagos helynek számít az éttermek közül, a halból készült leveseik nagyon finomak! Általában azok közül szoktam rendelni ha eszek levest. A Főúri és a királyi halászlé a legjobb!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 18.barátokkal járt itt
A szállásunk a közelben volt ezért esett a választás az étteremre. Itt vacsoráztunk 6 napon át! Menüválasztásos étkezés volt a kiszolgálás gyors figyelmes volt. A pincérek pillanatok alatt kiszolgáltak és figyeltek amikor valakinek plusz kívánsága volt azonnal megoldották. A menüben szereplő ételek változatosak ízletesek voltak Csak ajánlani tudom másoknak.
Gyenge 2017. augusztus 20.barátokkal járt itt
Vállalati üdülés, félpanziós ellátás a nevezett étteremben. Reggeli nem volt rossz, de ha 1/2 9-kor mentünk, már csak maradék volt. Vagy még az sem, például sült tojás vagy zöldség és gyümölcsre vadászni kellett. Vizezett ízű üdítő. Kávé nix. Csak pénzért. Vacsora : Menüválasztásos volt,levescsere + 100 Ft.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, jó helyen van. Gyors kedves udvarias kiszolgálás. Nagyon finom a sült libacombjuk, gazdag körettel tálalták, boraik is kiválóak, megfelelő hőfokúak voltak. Gyorsan hozták az ételeket, igaz nem voltunk túl sokan. Téli időszakban kellemes volt bent a hőmérséklet. Bátran ajánlom, szívesen mennék másakor is. A helyiek ajánlották és mi hallgattunk rájuk szerencsére.
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Kiszolgálás rendkívül kedves és figyelmes volt. Az ételek isteni finomak szuper áron.
Rég ettünk ennyire finom, tökéletes steak-et, pedig minden étterem látogatás alkalmával steak is szerepel többek között a választott ételek között.
Természetesen minden más is finom volt.
Mi biztos, hogy máskor is visszatértünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Több helyi ismerős ajánlására kerestük fel a helyet és milyen jól tettük. Hangulatos étterem, szépen terített asztalok. Nem voltak sokan gyorsan jött is a pincér. Vörösbort rendeltünk és ásványvizet, mindkettőből jófélét kaptunk. Márton nap lévén libacombot és ludaskását rendeltünk. Nagyon ízletes ételeket kaptunk és bőséges adagokat. Elégedetten távoztunk, árban is megfelelő volt.
Átlagos 2015. július 31.gyerekekkel járt itt
Családommal az egy hetes nyaralásunk ideje alatt vacsoráztunk egyszer a Hotel Négy Évszak éttermében. Két kisgyermekkel a 40 fokban minden megpróbáltatás,de megérkezésünk után még 20 perccel étlapot sem kaptunk illetve italt sem kérdezték meg,hogy kérünk-e. Nehéz ilyenkor az embernek nyugodtnak maradni, mi megpróbáltunk.